Angielski Online


Medycyna Podkategoria: Medycyna

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • MEDAR Optyk »

  Salony Optyczne MEDAR Optyk oferują szeroki zakres usług optycznych. Posiadamy okulary zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wszystkie nasze oprawki pochodzą od renomowanych producentów. Nasze warsztaty wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt japoński umożliwiający naprawę okularów o wysokim stopniu uszkodzeń. Zapraszamy wszystkich Państwa na bezpłatne czyszczenie okularów.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gorzów »

  Zachęcam do skorzystania psychologa z Gorzowa Julii Chomskiej specjalizującej się w pomocy w walce ze stresem wynikającego z życia codziennego jak i spowodowanego pracą jaką wykonujemy czy tez sportem zawodowym jaki uprawiamy. Psycholog Gorzów. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej, gdzie mogą Państwo poznać moją całą ofertę jaką przygotowałam dla moich przyszłych oraz obecnych pacjentów. Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej pomocy psychologa, dobrze Państwo trafili. Biofeedback Gorzów. Posiadam wymagane uprawnienia oraz certyfikaty potwierdzające moją specjalizacje a także posiadam wieloletnie doświadczenie w tego typu usługach. Jeżeli jeszcze nie wiecie z kim na temat Państwa problemów możecie porozmawiać, zapewniam Państwa, że jestem osobą najbardziej odpowiednią do tego typu pomocy. Biofeedback Gorzów.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ziarnica »

  Ziarnica jest dolegliwością ciężką w rozpoznaniu, o której większa część ludzi nie wie za dużo. Na nieszczęście, także porównywalna większość nie wie jak ziarnicy rozpoznać, bądź stwierdzić pierwszych symptomów tej choroby, bądź też wskazać na powody powstawania choroby. Półpasiec we wczesnych dniach przypomina przeciętne przeziębienie, aczkolwiek wywołuje bardzo przejmujący stan zapalny międzykręgowych kłębków nerwowych. Typowymi śladami półpaśca są ból przełyku, spadek samopoczucia jak również powiększona temperatura, które to nie kierują zazwyczaj na rzeczywiste źródło kłopotu, którym w tym przypadku jest infekcja wirusem VZV viracella, który wywołuje również ospę.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin »

  W niemal każdym związku - nawet w najniezwyklej dogadującym się przytrafiają się lepsze i mniej pomyślne momenty. Komplikacja pojawia się w momencie, kiedy te ostatnie zaczynają znamiennie i zbyt często górować. W takim momencie przydatna staje się terapia małżeńska Lublin. Jej naczelnym zadaniem jest asysta w zrozumieniu emocji rozstrzygających o nieporozumieniach i prowadzących w stronę małżeńskiego kryzysu. Na pokrewnej regule funkcjonuje fachowa terapia Lublin. Szczególną materią jest wybranie takiego eksperta, jak chociażby psycholog Lublin, który pomaga rozwiązać dylematy tak jak z przeszłości, jak i chwili obecnej.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteka internetowa »

  Apteki internetowe są niezwykle praktycznymi odpowiednikami ich stacjonarnych braci, można się w nich zaopatrzyć we wszelkie dostępne w Polsce suplementy diety. Są to np.: Maść końska, Nasodren, Neodeprim meno oraz wiele innych. Główna zaleta aptek internetowych to ich niezwykle korzystne ceny. Zapraszam do skorzystania z oferty naszej apteki internetowej.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Suchy kaszel - leczenie dzieci »

  Mniej więcej 35% starszych ludzi odczuwa dyskomfort związany z uczuciem palenia w żołądku raz w miesiącu, a aż około 9% społeczeństwa zgaga jest obecna praktycznie codziennie. Zgaga, jak występuje często lub ma znaczne nasilenie, wyraźnie pogarsza jakość życia.

  Właściwe żywienia może zmniejszyć pokazywanie się złych objawów, dodatkowo sporadyczną ulgę i odzyskanie komfortu przynosi stosowanie środków zmniejszających nadmiar kwasów w żołądku. Likwidowanie objawów zgagi wykorzystuje się naturalne rośliny lecznicze działające łagodząco na błony śluzowe układu pokarmowego oraz jako ich alternatywę - występujące w przyrodzie surowce mineralne.

  Niemiłe odczucie pieczenia w przełyku pojawia się po skonsumowaniu potraw nadmiernie bogatych w cukry.
  Zgaga dotyczy ludzi w każdym wieku, w większości wypadków atakuje pomiędzy 52 a 69 rokiem życia oraz u ludzi w okresie aktywności zawodowej. Najczęściej cierpią osoby z nadwagą i otyłe.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Jeśli szukasz propozycji zawierającej się w wyrażeniu ?psychoterapia Warszawa?, zgłoś się do tego instytutu. Tutejsi fachowcy wspierają w zaawansowanych trudnościach jak: bezsenność, nerwica oraz udzielają konsultacji klientom wyczerpanym zawodowo czy niepanującym nad emocjami. Terapie odznacza zachowanie proporcji w psychoterapii i leczenia farmakologicznego, rzetelne testy psychologiczne i jednostkowo dopasowane leczenie, w zależności od wieku.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog tyczący się działalności gabinetów kosmetycznych »

  Gabinety kosmetyczne stają się coraz popularniejsze na polskim rynku. Troska o urodę jest coraz istotniejsza i coraz w wyższym stopniu złożona. Z tego właśnie powodu zaistniał nasz blog. Poruszamy na nim tematy związane ze wszelkimi przejawami urody takimi jak dłonie i paznokcie, odchudzanie oraz zdrowie i uroda. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Powiekszenie czlonka »

  Masz już dosyć nieobfitego członka? Chcesz w końcu by wykonywał on własne zadanie jak również był źródłem dumy? W takim razie to właśnie dla ciebie jest zwiększenie penisa. My mamy odpowiedz na pytanie jak powiększyć sobie penisa. Starczy, że odwiedzisz nas jak również zapytasz nas, a bezzwłocznie udzielimy najlepszą odpowiedź. Uwierz nam a zwiększenie penisa będzie własnym udziałem. Powinieneś tylko dać wiarę nam i wejść na Internet. Nasza witryna jest przygotowana właśnie dla ciebie. Czemu wyszukiwać niesprawdzonych wiadomości w sieci, jeżeli już dzisiaj możesz mieć to co najlepsze. Nie wierz niesprawdzonym rozwiązaniom, które są polecane przez twoich przyjaciół i rodzinę.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wysokie Ciśnienie »

  Należałoby zatroszczyć się o swoje zdrowie. Z pomocą nadciągają kwasy omega 3 jako dominujący element substancji OmegaCardio plus czosnek. O ile pragniesz zredukować ciśnienie krwi, monitorować stan cholesterolu a, także wzmocnić odporność organizmu - zaufaj cechom kwasu omega 3. Mikstura ta posiada wedle najnowszych badań zarówno działanie antynowotworowe a, także opóźniające starzenie się komórek. Pionierskie połączenie z bezzapachowym czosnkiem a, także witaminą E zapewnia efektywne działanie, i co za tym idzie - dobre samopoczucie.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzony sposób na długie życie odnajdziesz z Tai Chi Poznań. »

  Gdy czytasz hasło Tai Chi, zastanawiasz się może, co to jest? Ślamazarne, gesty w ogóle nie przywodzą na myśl sztuki walki jaką Tai Chi zdaje się ma być. To jedynie złudzenia. Tak jak to z reguły we wschodniej tradycji jest, cezura pomiędzy różnorodnymi dziedzinami nie jest nadmiernie wyrazista. Ta sztuka ma dwoiste oblicze. Zawsze była umiejętnością walki a zarazem sztuką utrzymania dobrego zdrowia. W Akademii Tai-Chi Poznań kultywujemy drugi z tych aspektów. Nie odcinamy się od dziedzictwa sztuki walki. Akceptujemy jednak, że aspekt bojowy w nowoczesnym otoczeniu wydaje się być mniej przydatny aniżeli wymóg utrzymania dobrego zdrowia. Do dawnych czasów możemy zaliczyć sytuacje, kiedy mogliśmy dzięki swoim umiejętnościom, pustymi rękami pobić kilku rywali. Teraz mamy większego przeciwnika - cywilizację. Przeciwnika, który po kryjomu, z wolna niszczy zdrowie. Coraz bardziej powszechne teraz choroby serca, nadciśnienie tętnicze, rozpoczynają zbierać żniwo większe niż niejedna wojna. Artretyzm, bóle kręgosłupa czy ból pleców, są tak nagminne, że wydajemy się je traktować jako normalną składową życia. Nie musi tak być. Korzystając z tysiącletniej wschodniej wiedzy, możemy wykluczyć z życia efekty stresów, albo tak powszechnie występująca dolegliwość jak bóle kolana. Tai-Chi ma do zaoferowania nadzwyczajny system ćwiczeń przywracających równowagę ciała. Działa całościowo na organizm a nie lokalnie jak większa część dzisiejszych kuracji. Przez to uruchamiane są spontaniczne mechanizmy regeneracyjne organizmu. Możemy dzięki temu przywrócić a co najważniejsze, zachować zdrowie.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Herbalife »

  Odchudzanie na własną rękę można porównać do kopania studni gołymi rękami. Oczywiście w obydwu przypadkach jest to możliwe, ale trudne, żmudne i uciążliwe. Jednak możesz sobie pomóc - w odchudzaniu poważnym wsparciem będzie dieta Herbalife, tak do kopania studni przyda się porządna łopata.
  Stawiając na Herbalife masz pewność, że odchudzanie będzie znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze niż podczas jakiejkolwiek innej diety odchudzającej.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog o tematyce medycznej »

  Suplementy diety są coraz lepiej dostępne w Polsce. W następcach stacjonarnych aptek czyli aptekach internetowych możemy znaleźć ich mnóstwo. Na naszym blogu staramy się opisać najpopularniejsze z nich. Podzielone są na intuicyjne kategorie takie jak: na przeziębienia, na depresje oraz na serce i miażdżyce. Zapraszam do uważnego czytania.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • zanik mięśni »

  Miopatia Mitochondrialna to schorzenie należące do chorób rzadkich. Choroba jest uwarunkowana genetycznie i polega na uszkodzeniu w mitochondrialnym DNA odpowiedzialnym za działanie mięśni i nerwów obwodowych a co najważniejsze za wytwarzanie energii ATP niezbędnej do działania komórek. Choroba niestety jest postępująca i nie ma możliwości zatrzymania jej postępu na dzisiejsze czasy. Suplementy takie jak koenzym q10 oraz kreatyna mają pomóc w lepszym funkcjonowaniu na co dzień. Firma edisonpharm jest w ostatniej fazie testów już na ludziach suplementu o roboczej nazwie epi-743 które ma jeszcze lepiej pomagać chorym mitochondrialnie. Póki co pozostaje stała rehabilitacja ruchowa z terapeutą znających technikę PNF która sprawdza się przy tego rodzaju schorzeniach - zanikach mięśni. Pomóż zebrać mi odpowiednie środki finansowe wpisując mnie na rozliczenie podatkowe przekazując na mnie 1% podatku! Ciebie to nic nie kosztuje a mi ułatwi funkcjonowanie na co dzień. Z góry dziękuję i zapraszam do zapoznania się z moim rzadkim schorzeniem.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Farmacja i lekarstwa »

  Portali poświęconych suplementom jest zupełnie niemało, co przeto wyróżnia nasz serwis? Jest to dobitnie doza poruszanych przedmiotów oraz szczerość opisów. Przedstawiamy wszelkie najistotniejsze informacje, jakie mogą być zajmujące dla potencjalnego kupującego. Wpisy są podzielone na wersje takie jak minerały, kości, wzrok. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog we Wrocławiu »

  Zakład we Wrocławiu, zapewniający wsparcie w zakresie psychoterapii. Od początku funkcjonowania firma znacząco powiększyła teren usług i dzisiaj jest złożona z 4 działów. Kompleksowo wykwalifikowany personel zapewnia wysoką jakość usług. Zatrudniani przez centrum specjaliści cieszą się powszechnym uznaniem. Klienci, których interesuje oferta typu psycholog czy psychoterapia, mogą liczyć na kompetentny personel. Firma kwalifikuje się również do usług pod hasłem seksuolog. Specjaliści dbają o intymną atmosferę, zapewniający odbiorcom spokój ducha. Oferta przewiduje diagnozę i wszechstronną psychoterapię. Do wyboru jest kilka rodzajów leczenia: indywidualne, zbiorowe, rodzinne czy małżeńskie. Zakład prowadzi również specjalistyczne kursy oraz wspiera dobór pracowników.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog w londynie »

  Ciekawi was odszukanie profesjonalnego lekarza za granicą? Trzeba wiedzieć, że odszukasz bez przeszkód z naszym udziałem ekipę dobrych lekarzy w przychodni którą jest przychodnia w Londynie. Nie tylko zaoferujemy wam usługi takich lekarzy jak: ginekolog w Londynie, lecz i również dentysta w londynie. Polska przychodnia w Londynie jest przychodną płatną ? jednak każdy lekarz w londynie który was przyjmie oferuje profesjonalne leczenie z zakresu psychiatrii, albo też leczenia medycznego. Cennik jest zróżnicowany i bez kłopotów każdy ma możliwość sobie na takie propozycje pozwolić! Zadbaj więc o własne zdrowie i spraw ? abyś miał możliwość się nim cieszyć!

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aerobiczna Szóstka Weidera »

  Źle się czujesz ze swoją sylwetką. W nowym roku chcesz zmienić swoje ciało. Pokażemy Ci jak to zrobić. Trening, który po 42 dniach gwarantuje silne mięśnie brzucha. Trening można wykonywać w domu, więc odpadają opłaty za treningi na siłowni i koszty trenera. Szóstka Weidera jest ćwiczeniem na każdą partię mięśni brzucha. Trening trwa dokładnie 42 dni. Ćwiczyć trzeba codziennie, najlepiej w godzinach popołudniowych. Trening trwa do 20 minut w późniejszych fazach wykonywania szóstki weidera. Osobą, która stworzyła aerobiczną szóstkę weidera jest znany międzynarodowy trener fitness Joe Weider. Współpracował on przez wiele lat z Arnoldem Schwarzeneggerem. Teraz Ty możesz trenować najefektywniejsze ćwiczenie na brzuch i zmień swoją sylwetkę. Zacznij od razu. Więcej informacji o 6 weidera znajdziesz na naszej stronie. Znajdziesz tu również wiadomości o dietach cud i sposobach przygotowywania posiłków w trakcie realizowania szóstki weidera.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Implanty gliwice »

  Jeżeli poszukujesz kompetentnego stomatologa rzeczywiście powinieneś zajrzeć na stronę www, jaka to poradzi ci w doborze stomatologa jakim jest stomatolog gliwice. Dentysta gliwice, jakim ma okazję być specjalista roman pysz pomoże nam w pozyskaniu doskonałego uśmiechu na twojej twarzy. Decydując się na pomoc tego gabinetu stomatologicznego mamy gwarancję, że trafiamy w dobre ręce i na pewno lekarze stomatolodzy pomogą tobie w uleczeniu twoich zębów a również zajmą się ich właściwym wyglądem. Implanty gliwice to bardzo efektowne rozwiązanie, z którego powinno się skorzystać.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Siedlce »

  A teraz wpis bez ściemy -strasznie boję się dentysty, ale nie każdego. Dentysta Siedlce to wypasiony gabinet z mnóstwem fajnych sprzętów -zresztą sam zobacz w galerii (dentysta Siedlce galeria). Widzisz jakie wypasione krzesełko? to właśnie na nim się siedzi i drży w trakcie borowania. Ogólnie to nie ma takiego problemu jak poprosisz o znieczulenie. Ja na ogół nie pozwalam się dotknąć żadnemu stomatologowi dopóki mnie nie znieczuli No chyba, że jest to stomatolog Siedlce. Wydaje mi się, że sporo już napisałem i zdołałem Państwa zachęcić do wizyty na Sokołowskiej 81, jeżeli nie to zapraszam do działu kontakt (dentysta Siedlce kontakt).

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • ForeverLiving Blog »

  Portal poświęcony wyrobom największej firmy aloesowej na świecie Forever Living Products. W serwisie mnóstwo informacji odnośnie aloesowych suplementów diety, kosmetyków na bazie aloesu oraz produktów pszczelich. Informacje na temat prawidłowej suplementacji, jak dbać o naszą odporność i jak się zdrowo odchudzać.

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kolagen »

  Ludzka tkanka oczekuje specjalnego zestawu składników odżywczych, które powinny znajdować się w używanych preparatach. Bardzo często specyfiki do pielęgnacji ciała nie są w stanie dostarczyć całej ochrony. Doskonałym sposobem stają się żele kolagenowe. Jeśli chodzi nam o kolagen opinie przeważnie są pozytywne. Wszyscy użytkownicy stosujący Kolagen Naturalny doceniają widoczne zmniejszenie zmarszczek i innych defektów kosmetycznych. Należałoby jednak uważać, by wykorzystywany kosmetyk posiadał tylko aktywne białko o oddziaływaniu odmładzającym.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Bydgoszcz »

  Stomatolodzy to niezwykle specyficzny zawód wymagający ogromnej wiedzy oraz umiejętności. Z tego powodu jest to profesja niezwykle wysoko oceniana, oczywiście o ile stomatolog faktycznie posiada wielką wiedzę oraz umiejętności. Zapraszam do skorzystania z usług właśnie takiego dentysty, gabinet Evdent w Bydgoszczy profesjonalnie zajmie się stanem naszego uzębienia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna