Angielski Online


Technika Kategoria: Technika

Tutaj wstaw opis kategorii Technika

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Porducent urządzeń do badania hydrantów SOLID BHP »

  Urządzenia do badania hydrantów, urządzenie do badania hydrantów, zestaw do badania wydajności hydrantów. Urządzenia do serwisu hydrantów
  Nasze urządzenia do badania hydrantów idealnie nadają się do wykonywania przeglądów i konserwacji hydrantów w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich czy siłowniach.
  PO przeprowadzonym pomiarze urządzeniem do badania hydrantów napisz protokół i okaż go do kontroli PSP.
  SOLID-BHP Producent urządzeń do badania hydrantów.
  Przegląd i pomiar wydajności hydrantów w salonach kosmetycznych, salonach fryzjerskich czy gabinetach lekarskich należy wykonywać raz na rok tj. co 12 miesięcy.
  Nasze produktu i urządzenia jako jedyne w Polsce i Europie posiadają wszelkie niezbędne atesty, opinie
  i ekspertyzy wydane przez Laboratorium Telemetrii Okręgowego Urzędu Miar w Krakowie, Laboratorium instytutu inżynierii cieplnej i procesowej wydziału mechanicznego Politechniki Krakowskiej i Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH-PIB. Dodatkowo nasze urządzenia do badania hydrantów są zgodne z rekomendacją CNBOP-PIB.

  Urządzenia do badania hydrantów, urządzenie do badania hydrantów, zestaw do badania wydajności hydrantów. Urządzenia do serwisu hydrantów

  Data dodania: 01 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • WAVE Kule transportowe i elementy kulowe »

  Musisz przetransportować przedmioty wielkogabarytowe wykonane ze szkła? Nie masz pomysłu, jak tego dokonać w sposób bezpieczny i szybki? Ciekawe rozwiązania otrzymasz w przedsiębiorstwie Wave! Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Zajmujemy się produkcją kul transportowych oraz elementów kulowych do przenośników, stanowisk montażowych, skrzyżowań taśmociągów itp. Są one wytwarzane dzięki współpracy z inżynierami oraz doświadczonymi specjalistami. U nas otrzymasz kule wkręcane, wciskane, na trzpień, ze sprężyną, a także gumowe. Dostępne są one o różnej mocy udźwigu m. in. 15, 20, 25 kg, a nawet 70 kg. Zaopatrujemy wielkie firmy produkcyjne oraz dystrybutorów, dlatego zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy wysokie stany magazynowe oraz wycenę w ciągu 24 h! Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

  Data dodania: 25 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Podzespoły indukcyjne »

  Przedsiębiorstwo Telzam to wytwórca wysokiej klasy różnego gatunku elementów indukcyjnych, funkcjonujący na rynku od 1993 roku, wciąż rozwijający się o nowe artykuły. W trosce o klienta firma dba o indywidualne podejście do każdego z nich a oprócz tego zapewnia doradztwo techniczne na wysokim poziomie. W propozycji znajdziemy podzespoły oraz elementy indukcyjne takie jak cewki do czujników indukcyjnych, dławiki na rdzeniach szpulkowych, transformatory telekomunikacyjne, separujące a także impulsowe, jak a także lice i druty, anteny DFC a oprócz tego korpusy oraz rdzenie różnych typów. Elementy a także podzespoły produkowane przez Telzam są wykonywane z niemałą dokładnością, z wykorzystaniem przetestowanych składników. To daje gwarancję niezawodności a oprócz tego pewność, że nie zawodzą one oczekiwań naszych ani klientów. Różnorodny asortyment znajdzie wdrożenie w wielu urządzeniach i również branżach.

  Data dodania: 29 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Nawijanie silników »

  Rekpol-Bis z siedzibą w Inowrocławiu to przedsiębiorstwo zapewniająca fachowe przezwajanie silników elektrycznych. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce oraz remontach maszyn, gwarantuje profesjonalną i terminową realizację nawet wymagających zadań. Oferując przewijanie silników elektrycznych, poprawia ich napędy oraz przeprowadza kompleksową regenerację. Prowadzi sprzedaż silników nowych, używanych a oprócz tego uszczelnień mechanicznych. Wykonuje remonty prądnic, spawarek, transformatorów, elektronarzędzi a oprócz tego wielu innych maszyn. Trudni się laserowym osiowaniem zespołów napędowych. W zakres działania dla elektrowni wiatrowych wchodzi ocena generatorów, wymiana łożysk a oprócz tego inne prace serwisowe. Przyjmując zlecenia na uzwajanie silników i również pozostałe usługi, Rekpol-Bis zapewnia profesjonalne doradztwo i również konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 29 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Cynkownie ogniowe »

  Już od bardzo dawna zajmujemy się funkcjonowaniem w branży obróbki powierzchniowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy jednym z czołowych wytwórców w branży pokryć technicznych. Nasza propozycja obejmuje nie tylko chemię galwaniczną, lecz a oprócz tego niezbędne urządzenia a także sprzęt stosowany w galwanizerniach. Jesteśmy specjalistami w, nowoczesnej obróbce wibrościernej, różnorakich technikach szlifowania, polerowania a oprócz tego obróbce strumieniowo-ściernej. Jeśli Państwo nam zaufają współpraca z naszą firmą okaże się uczciwym a także unikatowym doświadczeniem. Podchodzimy fachowo do każdej powierzonej nam sprawy. Nasz kolektyw postara się sprostać wręcz w najwyższym stopniu wygórowanym oczekiwaniom jakie stawiają nam nasi klienci. Nasza marka Galvano-Partners Chemicals jest gwarantem najlepiej wykonanych usług a oprócz tego profesjonalnej obsługi klienta. Branża żywiołowo się zmienia, a my jesteśmy jednym z liderów w kraju, w następstwie tego oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania technologiczne. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy wiedzę na poziomie eksperckim. Liczba ukontentowanych klientów może zapewnić Państwo o naszych osiągnięciach i możliwościach na kolejne lata. Ciągle się rozwijamy. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualne opracowując profesjonalne wyjście techniczne.

  Data dodania: 29 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny rolnicze »

  Mandam z siedzibą w Gliwicach specjalizuje się w produkcji maszyn rolniczych na rynek krajowy oraz zagraniczny. Proponuje ogromny wybór urządzeń wyróżniających się unikalnymi rozwiązaniami technicznymi. Dysponuje nowocześnie wyposażoną halą produkcyjną a oprócz tego malarnią. Zatrudnia doświadczonych i również wykwalifikowanych pracowników. Zapewnia indywidualne zachowanie się, kompetentne doradztwo a także rzetelną obsługę. Umożliwia dopasowanie osprzętu maszyn do rodzajów gleby. Mandam cały czas się rozwija oraz poszerza swoją propozycję. Składają się na nią najlepszej jakości maszyny rolnicze do orki, do podorywki a także nie tylko. Wachlarz obejmuje również brony talerzowe, kultywatory zębowe i agregaty przedsiewne. Firma produkuje maszyny do pielęgnacji terenów zielonych i również wały uprawowe. Świadcząc usługi serwisowe, zajmuje się naprawami i przeglądami maszyn.

  Data dodania: 29 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • kompleksowa naprawa pomp tłoczkowych »

  Hydrom jest firmą zajmującym się kompleksową naprawą i serwisem silników hydraulicznych. Wieloletnie doświadczenie oraz zajęcie specjalistów umożliwia na sprawne oraz szybkie wykonanie potrzebnych napraw, czy też prac serwisowych. Silniki hydrauliczne, nie bacząc na swojej nieskomplikowanej budowy, wymagają naprawy przez doświadczonych pracowników, mając na uwadze fakt że prosta budowa nie zawsze oznacza prosty schemat działania. Ciecz znajdująca się w ich układzie występuje najczęściej pod ogromnym ciśnieniem, a w przypadku niedopatrzenia wynikającego z przeprowadzenia prac serwisowych przez osobę niedoświadczoną, energia skumulowana w postaci tegoż ciśnienia może skutkować awarią prowadzącą do wystąpienia niepotrzebnych szkód oraz kosztów z nimi związanych. Należałoby więc powierzyć naprawę części osobom, które mają z nimi styczność na co dzień i również którzy po zakończonej pracy dawać świadectwo mogą gwarancją sprawności serwisowanych urządzeń.

  Data dodania: 23 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalny serwis drukarek Białystok »

  Awaria kserokopiarki może wywoływać bardzo duże straty finansowe i również przestój w firmie, z tej racji koniecznie sprawdźcie nasz serwis kserokopiarek, aby uniknąć tych oraz wielu innych problemów. Dla nas serwis i również konserwacja kserokopiarek, to nie tyle żmudna codzienna praca, lecz również wielka pasja, którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Jesteśmy w stanie naprawić nie tylko najpopularniejsze modele kserokopiarek dostępnych na rynku, lecz również wyraźnie mniej popularne urządzenia, które odmówiły posłuszeństwa. Specjalistyczna konserwacja kserokopiarek jest doskonałym wyborem nie tyle dla tych osób, które chcą zminimalizować ryzyko awarii sprzętu drukującego, ale także dla tych osób, które chcą poprawić wydajność oraz jakość samych wydruków. Zapewniamy najlepsze ceny, miła usługę a także błyskawiczny czas napraw.

  Data dodania: 20 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Linia lakiernicza malarska »

  Zlokalizowana w Wieluniu Spółka Akcyjna Zugil wytwarza urządzenia i również linie do nanoszenia powłok galwanicznych, ale nie tylko. Wytwarza również konstrukcje przemysłowe- maszynowe, stalowe oraz kabiny lakiernicze. Działa w branży co niemiara lat, świadcząc usługi na rynku krajowym i również zagranicznym. Jako kolektyw doświadczonych fachowców gwarantuje profesjonalne konsulting na każdym etapie współpracy. Stawia na rzetelną obsługę oraz terminową realizację nawet skomplikowanych zamówień. Wytwarza konstrukcje dla kolejnictwa, elementy maszyn budowlanych, skrzynie pojazdów samowyładowczych a oprócz tego niemało więcej. Oprócz różnego gatunku suszarek asortyment obejmuje kabino-suszarki i również piece tunelowe czy też komorowe. Zugil proponuje urządzenia do oczyszczalni ścieków przemysłowych takie jak dozowniki chemikaliów, zbiorniki rezerwowe i również retencyjne.

  Data dodania: 29 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zestawy kołowe do maszyn »

  Znajdująca się blisko Warszawy firma Guitel Polska trudni się w sprzedaży kółek do wózków i również zestawów jezdnych. Działa jako wydział francuskiego przedsiębiorstwa Guitel Hervieu France. Propozycję kieruję do sektora usług przeładunkowych. Współpracuje także z dystrybutorami zaopatrzenia przemysłowego. Dysponuje szerokim asortymentem towarów, które wyróżniają się zastosowaniem innowacyjnych technologii. Opatentowane koło rodzaju Resilex z bieżnikiem w kolorze szarym to jedność z najnowszych wyrobów fabryki Guitel. Oferta obejmuje jak też kółka jezdne meblowe, do pojemników na odpady komunalne oraz multum innych. Firma produkuje też zestawy jezdne, platformy transportowe oraz wózki. Prowadzi sprzedaż akcesoriów. Gwarantuje wysoką jakość wszystkich towarów. Klienci mogą polegać doradztwo oraz rzetelną obsługę.

  Data dodania: 29 12 2020 · szczegóły wpisu »

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa:

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika