Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'Słownik polsko norweski':

 • Słownik Norwegia »

  Chciałbyś skończyć z przymusem przeglądania masywnych słowników, w celu odszukania pojedynczego wyrażenia? Aktualnie, jedyne co musisz sprawić, to wpisać polskie słowo w odpowiednim okienku, a resztę wykonamy za Ciebie. Oraz to w zaledwie kilka sekund.

  Faktura Solid, bacząc na potrzeby spersonalizowanych nabywców, przygotowała wygodny słownik polsko-norweski, dostępny on-line. Jego łatwy metodę użytkowania pozwala na dokształcenie się w zakresie norweskiego słownictwa oraz dodatkowo językoznawstwa.

  W naszej podstawie znajduje się bogaty zasób leksykalny, obejmujący terminologię rozmaitych dziedzin. Obok wyrazów niezbędnych przy codziennych czynnościach, zadbaliśmy także o obecność profesjonalnej nomenklatury, będącej w centrum zainteresowania naszych kontrahentów biznesowych.

  Co odznacza naszą obsługę, to fakt, że do każdego hasła rzeczownikowego dodaliśmy niezbędny przyimek, określający rodzaj słowa. Norweska gramatyka wymaga użycia odpowiedniego rodzajnika, który nie w każdym momencie jest zgodny z tym, występującym w języku polskim. Twoja troska o detale umożliwia na wyeliminowanie z pozoru łatwych błędów.

  Nasza baza rozrasta się codziennie oraz to nie tylko dzięki waszym pracownikom, ale oraz dzięki użytkownikom usługi, skorym do podzielenia się własną wiedzą. Każdy ma możliwość pomóc w projektowaniu słonika polsko-norweskiego, wystarczy, że we właściwej rubryce wpisze polskie słowo, a oprócz tego jego norweskie tłumaczenie, a nasz zespół udostępni je dla wszelkich.

  Data dodania: 04 04 2015 · szczegóły wpisu »