Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'skanery':

 • Altarex - Skanery kodów kreskowych, drukarki etykiet €“ Warszawa »

  Altarex to dystrybutor produktów do druku oraz odczytu kodu kreskowego i RFID. Działamy na rynku od 1992 roku. Posiadamy wiedzę, doświadczenie. Współpracujemy z producentami urządzeń do odczytu i druku kodu kreskowego z USA oraz z Europy. W naszej ofercie zobaczą Państwo grupy produktów tj.: materiały eksploatacyjne, oprogramowanie, wagi handlowe, drukarki etykiet, terminale, weryfikatory kodów kreskowych, drukarki kart, systemy kasowe, skanery kodów kreskowych oraz inne produkty spoza podstawowego katalogu AutoID. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie systemów AUTO ID: zaprojektowanie systemu, dobór sprzętu, instalację i szkolenie. Zapewnimy serwis, materiały eksploatacyjne, przeglądy okresowe. Wśród Klientów Altarex są hurtownie oraz firmy spedycyjne z całej Polski, największe zakłady przemysłowe, hipermarkety.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki laserowe firmy hp »

  Firma MMTech zajmuje się świadczeniem usług z zakresu IT. Jednym z głównych celów naszej aktywności jest optymalizacja środowiska wydruku. Po wykonaniu pełnego audytu środowiska IT wprowadzimy zmiany, które pozwolą uratować Twoje pieniądze i czas.

  Pomożemy Ci w doborze najlepszego sprzętu biurowego: drukarki laserowe, skanery, laptopy, komputery. Naszą specjalnością są zwłaszcza drukarki laserowe. Dysponujemy wiedzą o tym jak funkcjonują te urządzenia i potrafimy je należycie dobrać i skonfigurować. Każda firma powinna wykonywać pracę na urządzeniach biurowych adekwatnych do profilu prowadzonej działalności. Dzięki takiemu podejściu uchronisz firmę od generowania zbędnych wydatków.

  Wykonamy optymalizację wszystkich Twoich zasobów i urządzeń takich jak drukarki, urządzenia skanujące, komputery, laptopy, serwery. Oferujemy także serwis urządzeń jak i również materiały eksploatacyjne jak np. tonery. Dostarczamy wszechstronną usługę w ramach optymalizacji środowiska IT. Dzięki temu możesz mieć 100% pewność, że prace biurowe są efektywne i w pełni optymalne.

  Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »