Angielski Online


Strony związane z hasłem 'roboty pakujące':

 • Automatyzacja pakowania »

  Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę przedsiębiorstw obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzona została w skutek połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
  Zasadniczym obszarem działalności grupy jest specjalność pakowania. Obejmuje ona pełną realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w sektorze spożywczym od projektowania począwszy, poprzez produkcję, przywóz, aż po skutecznie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie urządzenia wykonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne systemy dostarczania produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Wszechstronność zatrudnionych tu ludzi i ich kompetencje oraz dostępność całej ilości maszyn profesjonalnych proponowanych w ramach grupy zapewnia, już w stadium planowania, stworzenie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i całkowicie dostosowanych do indywidualnych wymogów występujących aplikacji.
  Drugą częścią działalności Sacmi jest kreowanie w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego dystrybutora pozyskać może automatyczną linię produkcyjną, gdzie gotowy produkt zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako zupełny może dotrzeć na półkę sklepową.
  Współpracując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym nabywcom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
  Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość wkomponowanych produktów i sprawny serwis, który ma zagwarantować w przypadku uszkodzenia minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć potencjalne szkody z tego tytułu.

  Data dodania: 21 10 2021 · szczegóły wpisu »