Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'niemiecki':

 • kursy jezykowe ruda slaska »

  Przyłącz już teraz do grupy i rozpocznij naukę w naszej szkole. Zapewniamy bezpłatny test kwalifikacji do odpowiednio zaawansowanej dla Ciebie grupy oraz sporo innych dodatkowych korzyści dla naszych uczniów. English Best zapewnia wysoką skuteczność zajęć, miłą i profesjonalną ekipę lektorską, a także zapewniamy łatwy i bezproblemowy kontakt w każdej organizacyjnej sprawie. Z nami nauczysz się języka szybko i skutecznie. Przystępne ceny oraz liczne rabaty sprawiają, że kursy nasze dostępne są dla każdego. W naszej ofercie posiadamy nie tylko angielski i niemiecki, ale również inne przydatne języki. Metody bezpośrednie, których używamy zapewniają wysoką efektywność nauki przy minimalnym wkładzie pracy poza lekcjami.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Owczarek »

  Owczarkopedia - serwis poświęcony psom rasy owczarek niemiecki aka staroniemiecki czy alzacki. Forum zostało stworzone z myślą o pomocy niedoświadczonym przewodnikom oraz osobom dopiero planującym zakup owczarka. Osoby te znajdą wiele porad związanych z życiem z psem, nawiążą nowe znajomości na umawianych na łamach forum lokalnych spotkaniach i miło spędzą czas gawędząc na czacie. Zajrzyj do nas i połącz przyjemne z pożytecznym - zapraszamy wszystkich miłośników ON.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla psów. »

  Witryna dotycząca opieki i pielęgnacji psów. Witryna nasza prezentuje zasady pielęgnowania zwierzaków oraz sposoby ich żywienia. Ukazujemy cechy owczarka niemieckiego. U nas dowiesz się jakiego rodzaju dolegliwości może przejść Twój pies oraz jak sobie z nimi poradzić. Podpowiadamy jak osłaniać jego zdrowie i dbać o bezproblemowe życie psiaka. Wśród wymienionych ras wskazujemy między innymi owczarka niemieckiego i kilka innych. Witryna posiada też ciekawe rady odnośnie podróży z czworonogiem oraz wspomagania jego zdrowego trawienia.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Grodzisk Mazowiecki - www.omegaschool.pl »

  Na terenie Grodziska Mazowieckiego rozpoczęliśmy działalność w 2002 roku od szkoleń dla dzieci i dorosłych z języka angielskiego. Dziś uczymy 4 języków (angielskiego, francuskiego, niemieckiego i włoskiego) na wszystkich poziomach zaawansowania.Stopniowo dostosowaliśmy się do potrzeb naszych słuchaczy, rozbudowaliśmy naszą ofertę o kursy konwersacyjne, przygotowujące do egzaminów, branżowe dla firm.
  Nauka języka w Szkole może trwać z różną intensywnością i częstotliwością zajęć w ciągu roku. Najczęściej są wybierane kursy roczne zorganizowane na zasadzie 2-ch spotkań po 2 godziny lekcyjne w tygodniu, ale są też wersje weekendowe - jedno spotkanie w tygodniu w soboty lub piątki. Jeśli chcesz przyspieszyć naukę języka, to warto skorzystać z bardziej intensywnych wersji zajęć, gdzie spotkania odbywają się kilka razy w tygodniu.
  Serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie z angielskiego - Wrocław »

  Germanica to firma która prowadzi działalność w zakresie tłumaczeń od 1991 roku. W ofercie m.in. tłumaczenia symultaniczne (dwóch tłumaczy), weryfikacje tekstów, nagrywanie teksów do filmów oraz tłumaczenie tekstów filmów z polskiego na polski oraz w połączeniu z innymi językami obcymi. W ofercie ponadto kursy języków obcych w szkole językowej.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje Kraków - matematyka angielski niemiecki »

  korepetycje Kraków tu znajdziesz korepetytorów z miasta Krakowa. Możesz dodawać ogłoszenie z korepetycjami. Tu wyszukasz korepetycje dla Siebie, dla Swojego dziecka.Zobacz Sam korepetycje Kraków Także istnieje możliwość aby nauczyciele mogli dodawać swoje korepetycje do bazy korepetytorów w Krakowie. Taki wpis na stron umożliwia na dotarcie do rzeszy studentów osób którzy chcą uczyć się. Kursy skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, Kursy również można znaleźć z prawie każdego przedmiotu, w każdym mieście. Kursy z przedmiotów takich jak: matematyka, język niemiecki, fizyka, W.O.S i wiele innych.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • angielski ruda slaska »

  Zapraszamy chętnych pragnących posiąść umiejętność komunikacji w obcych językach do zapoznania się z naszą ofertą kursów. Jesteśmy nowoczesną i sprawnie zarządzaną szkołą językową w Rudzie Śląskiej. Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne w zależności od waszych potrzeb. A niezależnie od tego czy uczysz się z grupą czy samemu z lektorem ? każde zajęcia prowadzimy rewelacyjną metodą Direct.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  W ofercie naszego serwisu edukacyjnego jest także wsparcie w opracowywaniuprzykładów rozpraw naukowych. Pod pojęciem tym rozumiemy merytoryczną pomoc ze strony redaktora prowadzącego, któremu przydzielone zostało wybrane zadanie. Nie zajmujemy się przeredagowywaniem istniejących już opracowań, lecz na potrzeby naszego zleceniodawcy tworzymy po prostu od nowa. Piszemy wzorce zgodnie z wymogami tekstów naukowych. Redagujemy teksty będące przykładami opracowań naukowych, które mogą posłużyć innym jako pomoc w przygotowaniu ich prac dyplomowych. Służymy pomocą w przygotowaniu planu pracy. Nasza pomoc, jeśli chodzi o pisanie prac jest bardzo szeroka. Trudnimy się także zbieraniem treści potrzebnych do opracowania tekstu oraz podejmujemy się korekty merytorycznej i językowej. Nasze atuty to fachowość i terminowość. Z Klientem jesteśmy w kontakcie przez cały czas, czyli od chwili przyjęcia usługi do realizacji, aż po ostatnią korektę tekstu. Nasza pomoc dotyczy zwłaszcza tekstów w języku polskim i niemieckim. Na uwagę zasługują także różnorodne dziedziny nauki, w których specjalizują się nasi redaktorzy i którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje w danej specjalizacji. Tłumaczenie niemiecki to niewątpliwie nasza mocna strona. Dokonujemy bowiem translacji przeróżnych tekstów.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz hiszpański »

  1BT.pl narodziło się w Poznaniu w1999 roku jako Qatalogus. Od jedenastu lat wykonujemy przekłady z - teoretycznie - wszystkich języków i na wszystkie - a faktycznie zamówienia ograniczają się do tych używanych w Europie. Tłumaczenia na polski wykonują Polacy, przekłady w drugą stronę zlecamy 'nativom'. W Europie tłumaczenia 'native' nie są niczym nadzwyczajnym np. Komisja Europejska nie dopuszcza tłumaczeń na język nie-ojczysty ale u nas barierą są ceny, bowiem np. Duńczyk tłumaczący z polskiego żąda stawek wysokich nawet w swoim kraju, gdyż potrafi posłużyć się egzotycznym językiem: Polskim. Nie ma dobrych tłumaczeń na język wyuczony. Korzystanie z nich jest dopuszczalne w sytuacji gdy czytelnik przekładu jest istotnie zainteresowany treścią, i więc przygotowany do dodatkowego wysiłku umysłowego związanego ze zrozumieniem tekstu. Ale gdy tłumaczymy tekst marketingowy, albo inny przy którym to nam zależy na tym, aby czytelnik doczytał do końca, musimy skorzystać z nativa. Tylko na niemiecki, rosyjski i angielski łatwo jest przygotować fachowe tłumaczenia techniczne. Tłumaczą Polacy, absolwenci uczelni technicznych w odpowiednich krajach. Na inne języki najpierw tłumaczy tłumacz angielski, a potem z angielskiego native - inżynier. Tłumaczenia prawne wykazują podobne zależności, ale tłumacz francuski i tłumacz hiszpański przekładający wprost z polskiego jest do znalezienia.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki Sosnowiec »

  Przedsiębiorstwo Profes oferuje swoim klientom różnego rodzaju usługi z zakresu języków. W rozbudowanej ofercie profes. edu. pl można znaleźć między innymi korepetycje niemiecki Sosnowiec. To dobre rozwiązanie dla klientów, którzy chcą polepszyć swoje umiejętności językowe. Domeną firmy Profes są tłumaczenia Śląsk. Jej pracownicy, zależnie od życzenia danego klienta mogą wykonać dla niego tłumaczenia niemiecki Sosnowiec lub tez tłumaczenia rosyjski Katowice. Wszystkie osoby pracujące w profes. edu. pl to fachowcy w swoich branżach, dysponujący bogatą wiedzą i doświadczeniem. Przedsiębiorstwo troszczy się, aby nieustannie się rozwijali oraz podnosili swoje kompetencje, po to aby usługi, które świadczą były na jeszcze lepszym poziomie. Profes proponuje również korepetycje angielski Będzin dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 10 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Wrocław »

  Kolejna prezentacja strony internetowej szkoły Simply Speaking namawia do zorientowania się w ofercie, którą wymyśliła szkoła języków obcych Simply Speaking. Jedną z dziedzin, jakimi zajmuje się szkoła językowa Simply Speaking są specjalistyczne tłumaczenia na zlecenie ? oprócz tego szkoła sugeruje grupowe zajęcia językowe, zajęcia językowe skierowane do najmłodszych i kursy dla pracowników przedsiębiorstw. Z proponowanych języków warto zaznaczyć następujące: angielski, hiszpański dla dzieci, niemiecki, polski jako obcy oraz czeski.

  Data dodania: 30 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • kursy jezykowe ruda slaska »

  Nasza Szkoła językowa znajdująca się w samym centrum Rudy Śląskiej zachęca zainteresowanych nauką języków, do zapoznania się ze swoją ofertą kursów. Zajęcia prowadzimy skutecznymi metodami bezpośrednimi, a każdy nasz uczeń może dostosować tok zajęć do swoich potrzeb wybierając naukę w grupie lub indywidualnie z lektorem. Zapewniamy najwyższey poziom i komfort nauki z naszymi wykwalifikowanymi lektorami i w dobrze wyposażonych klasach.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »