Angielski Online


Strony związane z hasłem 'nasiona':

 • Nasiona marihuany »

  Na stronie znajdziesz ogromną ilość najwyższej jakości nasion marihuany.Nasiona te zostały sprowadzone do naszego sklepu z kilku państw zachodniej Europy.Seed bank z nasionami istnieje już w internecie ponad 5 lat i zdobył zaufanie bardzo duże rzeszy klientów z całej Polski.Zapraszamy serdecznie do zakupów.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • nasiona pietruszki »

  Firma „SPÓJNIA” Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Spółka z o.o to firma z wieloletnim doświadczeniem i 100 – letnią tradycją. Nasza firma to zakład usługowy jednozakładowe, a jego powierzchnia obejmuje 706 ha, z czego 680 ha to użytki rolne. Paramy się wytwórstwem materiału siewnego ziół, warzyw oraz dodatkowo kwiatów i jego sprzedażą. W trosce o klienta, staramy się zdobyć jak idealną jakość naszych produktów, zwracając uwagę na nie jak również zapewniając najlepsze okoliczności na każdym etapie produkcji. Zanim wyroby trafi do sprzedaży przechodzi długą drogę. Do procesów, które podnoszą jakość nasion jak również czynią je niezniszczalnymi należą między innymi: inkrustacja nasion – zabezpieczanie ich substancją chroniącą przed chorobami, kalibrowanie – podział na frakcje według wielkości, dzięki czemu nasiona są jednakowe, uszlachetnianie - nawóz donasienny, który poprawia energię i siłę kiełkowania. Szczegółowe informacje o działalności spółki znajdziecie Państwo na stronie internetowej WWW.

  Data dodania: 27 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • nasiona kukurydzy »

  Spółka OBROL Kulczyński Sp. J. działa od 1990 roku. Główną specjalnością naszej firmy są nasiona siewne rzepaku. 20 lat temu OBROL jako najważniejszy w kraju zajął się sporządzaniem materiału siewnego rzepaku na skalę przemysłową. Dzięki współpracy ze wszystkimi kluczowymi hodowcami rzepaku, zarówno polskimi jak a także zagranicznymi możemy Państwu zaproponować najszerszy w kraju zestaw odmian rzepaku. Odpowiednie preparacja materiału siewnego, polega z początkiem na odpowiednim doborze odmian, posiadających najlepsze cechy produkcyjne i również przyrodniczo-rolnicze. Surowiec siewny rzepaku przygotowany w naszej firmie sprzedawany jest w workach 10 kilogramowych oznacza to w jednostkach siewnych na 2 i również 3 ha. Każdy worek oprócz tego etykiety urzędowej posiada dodatkową etykietę naszej firmy zawierającą podstawowe parametry potrzebne do obliczenia ilości wysiewu rzepaku, innymi słowy Masę Tysiąca Nasion i również Kompetencja Kiełkowania, i również informację o użytych zaprawach nasiennych, datę zaprawienia, nazwę firmy zaprawiającej. Miło zachęcamy!

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep ogrodniczy »

  Internetowy sklep ogrodniczy.

  Ogrody są piękne, zdobią nasze domy, jak również tworzą naszą własną indywidualną konklawe. Ten, który Ty stworzysz może być cudowny, pełen życia i przepięknych barw, otoczony z jednej strony drzewami grusz, jabłoni, śliw, czereśni, wiśni z drugiej natomiast strony wysokim zielonym żywopłotem.
  W ogrodzie, działce ogrodniczej może znajdować się wiele odmian kwiatów, tak dużo, że gdy na nie patrzysz będziesz widział tęczę z maków polnych, chabrów, niezapominajek, bratków, fiołków, róż. Wszystkie one mogą tworzyć oryginalną mozaikę. W tym ogrodzie mogą rosnąć nie tylko kwiaty, lecz także chwasty. Pamiętaj ziele nie zdobi ogrodu, ale też go nie oszpeca... bo co to za ogród bez chwastów. Jak w każdym ogrodzie są rośliny pożyteczne, upiększające i niepożyteczne?
  Twój ogród można także wyposażyć w huśtawkę, oczko wodne, piaskownicę dla dzieci jak i grilla, przy którym możesz spędzać długie romantyczne wieczory.

  Aby to wszystko osiągnąć polecam nasz sklep ogrodniczy.

  Zajmujemy się sprzedażą artykułów ogrodniczych takich jak nawozy płynne, nawozy naturalne, nawóz ogrodniczy nawóz granulowany, środki ochrony roślin, środki grzybobójcze, środki owadobójcze, środki chwastobójcze, nasiona kwiatów, nasiona ziół, nasiona warzyw , nasiona traw, cebulek kwiatowych wiosennych i jesiennych, bylin, krzewów róż.
  W naszym sklepie ogrodniczym można nabyć środki przeciw gryzoniom, owadom, fliselinę, rękawiczki ogrodnicze, ziemię ogrodniczą, folie ogrodniczą, zraszacze, konewki, polewaczki węże ogrodnicze do podlewania i nawadniania waszych ogrodów.
  Także kupisz narzędzia ogrodnicze: szpadle, łopaty, sekatory, grabie, piły ręczne, nożyce do trawy i żywopłotu, widły.

  Zapraszam od naszego sklepu.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • lucerna nasiona »

  Agriland to rzetelna firma z bardzo długim doświadczeniem, która zapewnia swoim klientom trawy pastewne w bardzo przystępnej cenie. Na rynku działamy od 2000 roku a także przez ten długi okres czasu udało nam się nabyć wielu zadowolonych klientów w całym kraju. Trudnimy się profesjonalną dystrybucją nasion lucerny i produkcją bardzo dobrych jakościowo mieszanek traw, które zaspokoją oczekiwania nawet w największym stopniu wymagających użytkowników. Dostarczane przez nas nasiona lucerny są świetnie dostosowane do warunków klimatycznych a także glebowych, które panują w Polsce. Dzięki naszym mieszankom traw pastewnych, będą mogli państwo przygotować świetną paszę dla zwierząt. Jeśli nie wiedzą Państwo jeszcze jakie trawy pastewne wybrać z naszej szerokiej oferty sprzedażowej, to służymy profesjonalnym doradztwem. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny na rynku a oprócz tego błyskawiczną dostawę na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »