Angielski Online


Strony związane z hasłem 'microsoft':

 • testuJEZ.pl - rankingi smartfonów i telefonów »

  Potrzebujesz parametrów technicznych telefonów? A może lubisz sprawdzać aktualności z zakresu elektroniki? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to idealnie trafiłeś. Na naszej stronie znajdziesz wiele informacji dotyczących dokładnie tych tematów. Pomogą Ci one w zakupie odpowiedniego sprzętu, pasującego do Twoich wymagań. Wszystkie recenzje piszemy na podstawie własnych przeżyć i testów telefonów, więc mamy pewność, że pisane przez nas porady i obserwacje są trafne. Zachęcamy do zapoznania się z kompletną pracą na stronie internetowej. Mamy głęboką nadzieje, że nasz blog pomoże Wam kupić najlepsze urządzanie. Sprawdzamy produkty w oparciu o doświadczenie użytkownika. Najważniejsze co możesz zrobić przed kupnem to przeczytać słowa innych używających tego telefonu w teście długoterminowym. Wejdź i sprawdź sam!

  Data dodania: 13 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Network Masters - Szkolenia »

  Firma szkoleniowo-doradcza Network Masters, specjalizuje się w szkoleniach z pakietu MS Office oraz programach graficznych. Wszystkie te szkolenia cieszą się uznaniem współpracujących klientów. Kadra trenerska jest doświadczona i ciągle się dokształca dodatkowo są również praktykami w swoim fachu. Po szkoleniach uczestnicy otrzymują opiekę po szkoleniową oraz pomoc trenerską. Wszystkie kursy przeprowadzane są na terenie całego kraju, w grupach maksymalnie 10 osobowych co pozwala na lepsze przyswajanie zdobywanej wiedzy. Przeprowadzane są też szkolenia sprofilowane pod potrzeby i specyfikę danej firmy.
  Służymy również pomocą z wdrożeń it i migracją systemów. Najczęściej wybieranym wdrożeniem przez klientów, jest Microsoft Exchange pracę tą możemy wykonać na każdej dostępnej wersji EX 2003, EX 2007, EX 2010, EX 2013, EX 2016.

  Data dodania: 13 07 2017 · szczegóły wpisu »