Angielski Online


Strony związane z hasłem 'malarstwo'':

 • Artamator »

  Rękodzieło to jeden z wielu katalogów tematycznych, które prezentujemy w katalogu Artamator. Do niego należą tez wyroby jubilerskie ze złota takich jak naszyjnik ze złota. Jednak tutaj skupiamy się na zręczności jubilera i sposobach wykonywania tych drogocennych wyrobów. Ponieważ złoto samo w sobie jest miękkie, dlatego do wyrobów jubilerskich stosuje się stopy z innymi metalami, m.in. srebro, cynk, miedź, pallad, nikiel, które nie tylko utwardzają złoto, ale wpływają również na zmianę zabarwienia złota oraz wygładzają jego powierzchnię. Zapraszamy po więcej informacji na Nasz portal Artamator.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autorska biżuteria »

  Zapraszamy wszelkich wielbicieli sztuki i piękna, do korzystania z naszej internetowej galerii cavaletto.pl. Nasza strona internetowa nie jest pospolitym sklepem www, jakich jest wiele w internecie. Cavaletto jest czymś ponad. Wyjątkowość naszej galerii sztuki polega na tym, że jesteśmy wielbicielami sztuki. W całą naszą pracę inwestujemy serce i duszę, aby się o tym dowiedzieć musicie koniecznie zajrzeć na naszą stronę internetową. Naszym klientom oferujemy wielorakie, wyroby znakomitych, nowoczesnych twórców polskich jak i cudzoziemskich. W naszej nieustająco rozwijającej się galerii sztuki, odkryjecie malarstwo olejne, autorską biżuterię, malarstwo współczesne, polskie malarstwo, akwarele, ceramikę, szkło a nawet akcesoria malarskie.Nasza galeria z wyjątkiem zajmuje się promocją artystów. Przez to macie okazję poznania nie tylko ich efektów pracale także ich samych. Każdy malarz rekomendowany przez naszą galerię sztuki, ma za sobą lata doświadczeń i uznanie w kręgach sztuki. W Polkowicach jest nasza stacjonarna galeria sztuki, w której zobaczycie, nie które efekty prac pokazywane na stronie www. Dzięki temu zdołacie, sami przekonać się unikatowości danego dzieła.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo współczesne »

  Chcesz zakupić obraz na zamówienie? Chciałbyś utrwalić kota albo własną rodzinę? Trzeba koniecznie skorzystać z oferowanej przez nas strony wirtualnej na której odszukasz malarstwo artystyczne jakie znane jest w dzisiejszych czasach pośród wielu ludzi. Takie malarstwo współczesne czy również artystyczne jest wykonywane przez Kingę Żorańską która od lat pasjonuje się malarstwem dlatego jej wykonane obrazy macie okazję obejrzeć właśnie na przyszykowanej stronie. Zamówienie obrazu jest bardzo łatwe i nie wymaga od was żadnych kolejnych umiejętności! Koszt jest atrakcyjny i warto ustalić indywidualnie z malarką takie szczegóły. Zdecydowanie warto poznać się z jej ofertami ze względu na fakt, że obrazy prezentują się doskonale!

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »