Angielski Online


Strony związane z hasłem 'fotografie':

 • Strona prywatna »

  Pipek to moja ksywa ? zrozumiałe jest, więc dlaczego dobrałem ten adres www mej strony osobistej. Moje nazwisko to Spychała, wywodzę się z nie dużego miasteczka, z Obrzycka. Jest ono położone przy ujściu rzeki Samy do rzeki Warty, w odległości ok. 45 kilometrów na płn.-zach. od Poznania i 12 kilometrów na płn. od Szamotuł. Na stronie są dane o mojej osobie, namiar do mnie, fotki i inne. Jest tu też dosyć pokaźny pakiet maksym, przysłów, myśli i dowcipów. Chciałbyś mieć wyższą pozycję w wyszukiwarce to jest tu automatyczna wymiana linków ze stroną osobistą. Zapraszam serdecznie do odwiedzin strony.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny »

  Wszelka sesja weselna dla mnie to odkrywcza historia. Do fotografii ślubnej zabieram się w sposób niebanalny. Pracuję osobiście, nie angażuję pracowników. Wszelki klient ma pewność, że zdjęcia ślubne zostaną dokonane samodzielnie przeze mnie. Jestem młody, mam znaczące doświadczenie, natomiast fotografia ślubna nie jest to dla mnie rutyna. Ubóstwiam to co robię.
  Fotografuję bez ingerowania w bieg dnia ślubu. Praktykuję nieśmiertelny, autentyczny reportaż weselny. Zdjęcia są zwyczajne, kadry mocne, nie ma ściemniania. Wszyscy czują się bez przymusu.
  Pracuję wiele latek w charakterze fotograf Polkowice i sąsiednie miasta to należący do mnie podstawowy rynek zbytu usług weselnych. Moja propozycja jest elastyczna, dostosowana dla klienta, dobrana do wszelkiej sytuacji.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia przyrody »

  Fotka przyrodnicza to pole fotografii, gdzie niebanalną rolę odgrywa przypadek. Zadaniem tej fotografii jest ukazanie żywych nieoswojonych zwierząt i dzikiej roślinności w ich naturalnym otoczeniu, miejscu bytowania. Zdjęcia to także ukazywanie  geologicznych formacji i wszelkich zjawisk, które nie powstały pod ręką udziale człowieka. Fotografik naturalny ma niesamowitą opcja ukazania całej ferii zjawisk naturalnych od niewielkich owadów aż po gigantyczne góry lodowe. W przypadku tej fotografii nie są pożądane zdjęcia zwierząt więzionych w jakikolwiek tryb, domowych, eksponatów muzealnych, sztucznych kompozycji roślinnych, oprawionych okazów,  akceptowane są tylko małe formy ingerencji w naturalne obiekty przyrody, kiedy w przypadku bocianów jednakowoż płomykówek, które w obdarzony charakterem podejście przystosowują się aż do środowiska, w którym żyją. Najważniejszą sprawą jest aby zapisać w poprzek fotografię cel a naturalne otoczenie. Wskazane jest unikać śladów działalności ludzkiej a jakiejkolwiek manipulacji natomiast cywilizacji, skoro zniesienie ma opisywać samą naturę. Fotografik przyrodniczy ma obowiązek zdawać sobie sprawę, aby każde zdjęcie dzięki niego wykonane powstało w pobliżu wykorzystaniu jego najwyższych umiejętności artystycznych. Fotografie to również cenne genealogia ginących obiektów, w następstwie tego niektórzy wyprawiają się hen, ażeby zdołać dotrzeć na rzadkie obiekty przyrodnicze, krajobrazy. Grunt jest, żeby w trakcie robienia zdjęć cenić faunę tudzież florę i gdy najbardziej uśmierzać swe ślady. Ta zasięg fotografii spośród wielką wrażliwością, prawdą tudzież uczuciem ukazuje otaczający nas Błękitna planeta przyrody.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia »


  Blog, na którym zobaczysz wszystkie zdjęcia, których nie ukazały się w prasie i w Internecie. Galerie zdjęć z najważniejszych wydarzeń w kraju i na świecie w najwyższej rozdzielczości. Zdjęcia na których uchwycono ułamek sekundy, której nikt nie zauważył. Interesujące kompozycje, plenery, ludzie, zwierzęta i momenty z życia, których nikt nie widział. Obejrzyj zdjęcia, które zostały odrzucone w prasowej selekcji. Ciesz oko i zachwycaj się najlepszymi ujęciami fotografów pracujących dla największych agencji prasowych i fotograficznych.
   

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin fotograf »

  fotograf+szczecin

  Kreatywna fotografia w Szczecinie - sprawdź/zapytaj o ofertę!

  PRAWDOPODOBNIE Najlepszy fotograf w Szczecinie. www.ddfoto.pl/

  zdjęcia na blogi - tanie zdjęcia do wykorzystania na własnych stronach internetowych/blogach

  zdjęcia dla firm i instytucji - ciekawe pomysły, szybka, profesjonalna realizacja zleceń

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak przechowywać zdjęcia? »

  Fotoalbum to możliwość tworzenia fotoksiążek, które z pewnością kiedyś będą wspaniałą pamiątką, szczególnie dla naszych rodziców czy dziadków. Gdzie stworzyć fotoksiążkę? Przede wszystkim warto zastanowić się, czy jesteśmy w stanie zaprojektować ją sami, czy też wolimy dać to zadanie profesjonalnemu fotografowi. W drugim przypadku usługa z pewnością będzie droższa. Jeśli samodzielnie chcemy podjąć się tego zadania warto wykorzystać dostępne w sieci programy, które są na stronach internetowych firm, oferujących wykonywanie takich fotoalbumów. Podczas tworzenia naszego fotoalbumu mamy możliwość pełnego wyboru, gdzie będą znajdować się konkretne zdjęcia. Kolejnym krokiem jest wybór liczby stron oraz określenie, jaki powinien być papier naszej fotoksiążki. Czemu dobrze jest kupić fotoksiążkę. Co więcej to coś dać Tobie więcej ponad foto. Także że osoby dorosłe bardzo cenią sobie fotografie, które w wolnym czasie można będzie przeglądać. Dobrze jest więc czasami zastanowić się nad tego rodzaju pomysłem, a być może dla dziadków będzie to coś naprawdę niesamowitego. Od czasu do czasu podnosi się liczba możliwości, oznacza to, że jeśli ktoś będzie chciał może posiąść takiej właśnie książki.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fotografie Seascapes »

  O ile jesteś w trakcie dopracowywania i meblowania domu lub mieszkania to warto abyś zastanowił się nad tym w jaki sposób udekorować jego ściany. Może wybrać Pejzaż morski Seascapes? Przyroda jest wspaniałym impulsem przewodnim tego typu zdjęć. A pejzaże nadmorskie charakteryzuje niewiarygodny urok. Dlatego też Krajobraz morski Seascapes cieszą się niesłabnącą wziętością i nadzwyczaj wielokrotnie są zdobywane przez internautów, którzy pragną w sposób wyszukany i ciekawy upiększyć ściany swojego domu. Z całą pewnością nie będziecie żałować podjętej decyzji i wyboru.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »