Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'domy':

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Mieszkania rynek pierwotny »


  Jak najlepiej wyszukać mieszkania w Krakowie ? Używając wyszukiwarki internetowej mieszkań. Nasz strona internetowa ułatwi Tobie szanse na wyszukanie swojego wymarzonego mieszkania. Korzystając z szybkiej wyszukiwarki masz szanse jako pierwszy skontaktować się z deweloperem i zacząć rozmowy. Interesujące ceny oraz wysoka jakość proponowanych nieruchomości jest naszym atutem. Codziennie możesz odszukać u nas nowiuteńkie oferty w swoim regionie.Zapraszamy link.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o warszawskich nieruchomościach »

  Przed kilkunastu laty, na rynku nieruchomości panował ogromny zastój. Budowało się mało nowych mieszkań, a i na rynku wtórnym nie było zbyt dużo ofert. Na całe szczęście, wszystko to zmieniło się, gdy upadł stary system polityczno - gospodarczy. Zaczęła rozkręcać się się prywatna inicjatywa, co od razu zostało zauważone na rynku nieruchomości. Ogłoszenia w formie mieszkania sprzedaż, coraz częściejpokazywały się w gazetach regionalnych, ogólnopolskich, czy w Internecie. Ludzie, którzy od dawna poszukiwali mieszkania, od razu rzucili się na te oferty i kupowali bardzo chętnie. Ceny rosły coraz bardziej, a developerzy zacierali ręce i liczyli zyski. Taki popyt na nieruchomości sprawił, że ogłoszenia mieszkania sprzedaż stały się już oczywistością. I dopiero problemy na rynku bankowym oraz wiążące się z tym ograniczenie akcji kredytowej zahamowały tę aktywność. Ceny w związku z tym zaczęły spadać, a developerzy zaczęli stosować różnego rodzaju upusty, po to by znaleźć nabywców na swoją ofertę. I mają nadzieję, że szybko to się zmieni.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy z keramzytu »

  Jeśli chciałbyś by Twój dom był zbudowany bez opóźnień i z wykorzystaniem innowacyjnych metod, skorzystaj z usług firmy Solida. Jeżeli marzysz o własnym nowoczesnym i ekonomicznym domu, ale oferta, którą do tej pory poznałeś Cię nie satysfakcjonuje odwiedź naszą stronę internetową i poznaj zalety budowy z keramzytu. W ofercie firmy jest nie tylko budowa domów pod klucz, ale sprzedajemy też gotowe domy w stanie deweloperskim. Nasze prace realizujemy dokładnie i profesjonalnie a naszym klientom pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności. Funkcjonujemy głównie na terenie Śląska.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy w beskidach »

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe usługi związane z obrotem realizowanym na rynku nieruchomości. Na rzecz właścicieli nieruchomości beskidy świadczymy usługi jakie związane są z wyeksponowaniem nieruchomości na rynku. Pomagamy w zakresie znalezienie nabywcy oraz na każdym etapie przeprowadzenia transakcji. Wszystkie nasze usługi realizujemy w maksymalnie szybkim czasie oraz w bezpieczny sposób. W przypadku zaistnienia nieuregulowanego stanu prawnego nieruchomości zapewniamy pomoc prawną, dzięki czemu możliwa będzie finalizacja transakcji, nawet jeśli zbycie nie było wcześniej możliwe. Wszystkie nasze usługi realizujemy na terenie Beskidu Śląskiego oraz Beskidu Żywieckiego. Nasze usługi realizujemy również dla klientów, którzy poszukują nieruchomości pod zakup lub wynajem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!

  Data dodania: 01 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy Stargard »

  Dziś nadzwyczaj chętnie inwestujemy w nieruchomości umiejscowione nieopodal największych ośrodków miejskich. To dla nas zapewnienie sobie całkowitego spokoju oraz stanowi gwarancję, że nie będziemy przymuszeni przeznaczać wielu godzin na dojechanie do miejsca pracy w centrum miasta. O bardzo dobrej lokacji do jakich zalicza się Stargard świadczyć mogą ceny jakie wielokrotnie osiągają grunty w tamtym rejonie. Domy są atrakcyjne pod względem designerskim i ekologii.
  Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z najlepszymi i cały czas aktualnymi ofertami!
  Dobrze jest wybierać z nami!

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości łódź »

  Transformacja w branży nieruchomości jest przeogromna ? powstaje jedno biuro nieruchomości po drugim, niektóre z nich zamyka się, inne rozwijają się i przynoszą dochód właścicielom.
  Bazową formą aktywności takich biur od zawsze była sprzedaż domów, w ostatnich kilku latach uwidoczniła się inna forma popytu ? zapotrzebowanie na okresowe, na ogół krótkoterminowe eksploatowanie domów.
  Z tej przyczyny powstają sieci biur, oferujących na ogromną skalę wynajem domów lub innego rodzaju obiektów.
  Do kogo adresowana jest ta oferta?
  Przede wszystkim do wykwalifikowanej ? i również dobrze opłacanej ? kadry kierowniczej dużych korporacji.
  W głównej mierze są to domy o podwyższonym standardzie, posiadające często kort tenisowy lub salę gimnastyczną oraz garaż na przynajmniej trzy auta.
  Biura nieruchomości mogą oferować do wynajęcia obiekty położone w którymkolwiek kraju w europie, a także w wielu państwach poza Starego Kontynentu.
  Nieraz dostępna jest również dodatkowa usługa w postaci sprzątaczki jak również kierowcy.
  A więc, posiadając należytą ilość pieniędzy, można żyć ekskluzywnie w wyśnionym domu.

  Biuro nieruchomości Łódź - Gerenda

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kierownik budowy Szczecin »

  Niezwykle często rozmawiamy o budownictwie energooszczędnym, i jesteśmy w stanie także spotkać dużą liczbę budowli, które konstruowane są w ten sposób. Domy pasywne Szczecin są przede wszystkim ekologiczne, lubią wykorzystać otoczenie w taki sposób, że praktycznie nie trzeba ich nadmiernie ogrzewać, przez co koszty za ogrzanie takiego domu są niezwykle niskie. Trzeba by się zastanawiać, czy domy pasywne to pojawiający się trend czy może konieczność do której zmierza cały świat. Ale, jeżeli zdecydujemy się na postawienie takiego domu pasywnego, potrzebny nam będzie fachowy kierownik budowy szczecin, by każdy etap budowy został odpowiednio dopilnowany, a także by wszystkie plany zostały zrealizowane. Jeżeli jednak nie możemy pozwolić sobie na wybudowanie tego właśnie domu warto zagwarantować energooszczędność teraźniejszego miejsca zamieszkania. Można uczynić to wykonując certyfikaty energetyczne szczecin, które jak na dłoni pokażą nam właściwa sytuację i obecną nieszczelność. Te świadectwa energetyczne szczecin dużo pokazują, dzięki nim możesz pomniejszyć rachunki ponoszone na nagrzewanie.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog o domach czyli jak mieszkać »

  Każda firma pragnie, by opinia o niej była jak najlepsza, gdyż bardzo pomaga to w interesach, czyli zdobywaniu nowych klientów. A że zdanie ?jak cię widzą, tak cię piszą?, jest w tym przypadku jak najbardziej aktualne, więc należy przede wszystkim zadbać o odpowiednią siedzibę dla swojego biura. Dlatego tak bardzo popularne wśród warszawskich firm, staje się przeglądanie rubryk z ogłoszeniami typu apartamenty Warszawa do wynajęcia lub na sprzedaż. Im bowiem lokum znajduje się w lepszej dzielnicy, im jest bardziej reprezentacyjne, tym jest większa szansa, że firma, która się w nich znajduje, będzie bardziej zauważalna i lepiej postrzegana. I chociaż za wynajęcie takiego lokum, lub jego kupno trzeba zapłacić zazwyczaj sporo pieniędzy, to jednak nie zniechęca to nikogo i ogłoszenia typu apartamenty Warszawa ciągle są bardzo chętne odwiedzane. A właściciele takich lokali, tylko zacierają ręce, liczą zyski, jakie mogą osiągnąć z wynajęcia, albo jego sprzedaży. I dlatego min. tego typu biurowych apartamentów buduje się coraz więcej.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Na prezentowanej w tekście stronie www została zamieszczona naprawdę pokaźna baza z propozycjami zakupu nieruchomości na terenie Szczecina. Cała baza została podzielona na kategorie i filtry rozmaitego typu, z pomocą których można szczegółowo grupować poszukiwane oferty. W licznej siatce przypadków, do ofert są dołączane zdjęcia, co w dużym stopniu ułatwia prowadzenie poszukiwań kompatybilnych z wytycznymi. Gdy już chodzi o domy Szczecin ma do zaoferowania całe mnóstwo mieszkań oraz rozmaitych użytkowych lokali. Dzięki prezentowanej tu witrynie, można liczyć na to, że odszuka się to, co odpowiednie. Warto tu dodać, iż poza Szczecinem, znajdują się tutaj także ogłoszenia z innych obszarów woj. zachodniopomorskiego.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekt domu »

  Adresatami tekstów zamieszczonych na omawianej stronie internetowej są osoby zainteresowane budową domu jednorodzinnego. Sugerujemy Państwu, jaki projekt domu integruje w sobie cechy praktyczności i estetyki. Radzimy, na co zwrócić szczególną uwagę przy planowaniu budowy domu, zakupie działki budowlanej itd. Naszą misją było stworzenie rzetelnego źródła informacji na tematy związane z ogólnie rozumianym budownictwem. Dokładnej analizie poddaliśmy materiały budowlane, w które warto inwestować.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • domy na sprzedaż warszawa »

  Inwestycja w siebie w każdej chwili się opłaca. Jednak jeśli masz już wszystko co chciałeś a chciałbyś sobie sprawić radość to zobacz domy na sprzedaż, które posiadamy w katalogu. Za każdym razem trzeba szukać najlepszych rozwiązań a my teraz takie możemy Ci zaoferować. Województwo mazowieckie jest jednym z najciekawszych w jakich warto zamieszkać i daje największe sposobności. Dzięki inwestycji w dobrej jakości nowe domy z pewnością powinieneś być zadowolony. Prawie każdy kto ma odpowiednią ilość gotówki powinien nabyć sobie w tym momencie nowy mieszkanie ponieważ używane mieszkania czy również apartamenty co prawda zawsze spełniają swoje zadanie to jednakże wydaje mi się, że jeżeli masz taką możliwość to powinnaś inwestować osobiste pieniądze w nowe rozwiązania ponieważ zawsze takie opcje są najlepsze. Zaufaj naszym domom jakie posiadamy w sprzedaży.

  Data dodania: 25 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie postawić dom - Działki budowlane »

  Aby móc wybudować dom, to znaczy rozpocząć jego budowę należy uzyskać dużą liczbę wszelkiego typu pozwoleń, planów i innych rzeczy. Najważniejszym pozwoleniem jest oczywiście pozwolenie na budowę, które niegdyś otrzymywało się poprzez decyzję administracyjną, która pozwalała na rozpoczęcie i prowadzenie budowy domu. Niestety zmieniono kodeks budowlany, po tow tym celu, aby poprawić procedury wystawiania urzędowego pozwolenia na rozpoczęcie budowy. Dziś trzeba tylko zgłosić chęć przystąpienia do budowy domu w urzędzie gminy. Tak zmieniony przepis budowlany przypadł do gustu nie tylko osobom budującym domy, ale również inżynierom budownictwa, architektom oraz urbanistom. Uważają oni, że dzięki poprawkom w przepisach znacznie ograniczy się ingerencję w budowę domu organów administracji publicznej, dzięki czemu skróci się czas budowy. Nie będzie konieczności wzywania nadzoru budowlanego, bez istotnego powodu. Teraz pojawi się on na placu budowy tylko i wyłącznie gdy zaistnieje podejrzenie o naruszenie praw lub interesu publicznego.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o inwestycjach w nieruchomości »

  Preferencje urlopowiczów, jeśli chodzi o preferencje dotyczące noclegów jest bardzo różny. Jedni wolą duże i komfortowo wyposażone hotele, a innych zadowoli mniejszy i spokojniejszy pensjonat. Jednak to chyba dobrze, że nie jesteśmy jednakowi, gdyż dzięki temu zarówno właściciele tych większych jak i małych ośrodków, mogą oczekiwać ciągły przypływ nowych gości. Wiadomo, że duży hotel, to większa ilość gości hotelowych, większy rozgardiasz i więcej personelu. A pensjonat to cisza, spokój i zwykle, chociaż nie zawsze, lepsza obsługa. Różnicę można również zauważyć w wyposażeniu. W większych hotelach, dosyć często często spotykamy basen, saunę, solarium. Natomiast nieduży pensjonat zwykle nie proponuje swoim klientom takich atrakcji. Za to ich właściciele, często organizują różnego rodzaju atrakcje, jak pieczenie kiełbasek na ognisku, wędzenie ryb, albo kulig z pochodniami. Zazwyczaj, jest to nawet o wiele ciekawsze, ponieważ nie spotykamy się z takimi rozrywkami codziennie. A na basen albo na kort, możemy iść często, bo są one praktycznie w każdym większym mieście.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • PTHU HYDRO MARKO »

  Szukasz nowoczesnego domu, znajdującego się tuż przy Poznania? W takim razie Osiedle Pasieki leżące w Komornikach będzie dla Ciebie i Twojej rodziny idealne. Ładna i czysta okolica, przestrzenny dom i ogród, w którym będziesz mógł się relaksować. Sprawdź ofertę www. pasieki-komorniki. pl i zobacz jak już niedługo możesz mieszkać! Biuro sprzedaży, z którym możesz się skontaktować jest położone na ulicy Grunwaldzkiej 515a/4 w Plewiskach k. Poznania.

  W dobrze rozumiemy, jak kluczowa w biznesie mieszkaniowym jest terminowowe oddanie lokalu. Działanie z naszą firmą to gwarancja, że wszystko zostanie zrobione na najwyższym możliwym poziomie i na czas. Zależy nam aby działanie z nami była dla Państwa wysoce zadowalającym doświadczeniem. Namawiamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na portalu internetowym. Istnieje także opcja skontaktowania się z nami telefoniczne lub przez formularz kontaktowy zlokalizowany na stronie. Na co dalej czekasz?

  Data dodania: 27 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Domy energooszczędne »

  Oferujemy Państwu całoroczne energooszczędne domy drewniane parterowe oraz dodatkowo z poddaszem użytkowym w systemie budownictwa modułowego, które polega na łączeniu modułów na Państwa działce. W konsekwencji powstaje konstrukcja o stosownie dopasowanej do Państwa potrzeb kubaturze - od 36m2 do 152m2. Domy kandayjskie konstrukcję szkieletową stalowo-drewnianą. Szkielet wykonany jest ze stali hutniczej oraz dodatkowo profili stalowych połączonych z belkami drewnianymi dzięki czemu konstrukcja jest bardzo masywna, stabilna i trwała.Szkielet podłogi składa się z prowadnic, które wykonane są z dwuteowników a rama wzmacniająca ściany z profili stalowych zimnogiętych. W tak przygotowany szkielet stalowy dopasowuje się elementy konstrukcyjne z drewna. Elementy drewniane przygotowuje się na specjalnych stołach stolarskich i skręca za radą atestowanych wkrętów, blach i kątowników do drewna. Podłoga w naszych domach ma gęste użebrowanie (deska konstrukcyjna co 17 cm), skręcona jest z obu stron płytą OSB budując tzw. konstrukcję, ,plastra miodu". Tożsamo wykonany jest strop. Wszelkie wolne przestrzenie w konstrukcji wypełniane są materiałami izolacyjnymi w szczególności w miejscach połączeń tak aby nie powstawały mostki cieplne. Izolacja znajduje się zarówno w gronie elementami konstrukcyjnymi jak również na zewnątrz.Tak zrobiona konstrukcja budynku zostaje posadowiona na poprzednio przygotowanych ławach fundamentowych, często 50 cm ponad gruntem. Rozwiązanie takie pozwala całkiem odizolować budynek od podłoża zabezpieczając w naturalny metodę konstrukcję szkieletową przed zawilgoceniem.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Działki budowlane w Polsce »

  Kiedy decydujemy się na zakup działki budowlanej lub działki rolnej należy sprawdzić kilka istotnych kwestii, do których przede wszystkim należy weryfikacja praw własnościowych i obciążeń hipoteki. Gdy przeglądamy różnego typu oferty zamieszczone w Internecie warto zobaczyć pożądane cechy działki, którązamierzamy kupić. Przy kupnie działki rolnej albo działki budowlanej musisz najpierw określić rodzaj domu, jaki mamy zamiar postawić.jeżeli kupujesz kawałek gruntu, gdzie nie ma jeszcze innych domów należy liczyć się z tym, że kiedyś powstaną tutaj inne domy i piękny widok zza okna nieco się zmieni. Z tego powodu warto też przed zakupem działki zasięgnąć porady lub konsultacji u architekta. Jeśli dodatkowo nie znasz rejonu, w którym masz zamiar kupić kawałek gruntu musisz być szczególnie czujnym. W takim wypadku warto sprawdzić, czy teren nie jest to przypadkiem zalewowy, a także czy podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych ta działka nie zostanie zalana. Z tego powodu najkorzystniej będzie kupić działkę, na której zachodzące słońce będzie padać na tył domu.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom medialny »

  Zachęcamy do korzystania z usług domu medialnego Media Concept. Zajmujemy się planowaniem i zakupem mediów. Będąc największym niesieciowym domem medialnym w Polsce posiadamy spore doświadczenie w planowaniu kampanii reklamowych. Media Concept to przeszło 60 wypromowanych kontrahentów i 200 pomyślnie ukończonych strategii reklamowych. Należąc do grupy reklamowej JUST mamy możliwość stałej wymiany doświadczeń z czołowymi markami marketingowymi w Polsce. Obserwujemy trendy reklamowe i regularnie implementujemy je w kampaniach promocyjnych naszych klientów. Prowadzimy kampanie zarówno niewielkie, dla małych firm, jak i duże, bardziej złożone strategie reklamowe. Dzięki elastyczności i doświadczeniu przystępujemy do każdego wyzwania. Domy mediowe z dużym doświadczeniem oferują swoje usługi na polu reklamy w internecie, radiu, telewizji i outdoor. Media Concept przygotowało już wiele kampanii reklamowych współpracując z grupą JUST, dzięki czemu jest w trwałym kontakcie z elitą agencji reklamowych w Polsce. Domy mediowe Media Concept oferują usługi takie jak planowanie mediów, reklama w telewizji i pozostałych środowiskach medialnych. Dzięki elastyczności dom mediowy jest gotów dopasować strategię reklamową do każdego, nawet najmniejszego budżetu. Sumienność domów mediowych Media Concept potwierdza wiele nagród, jakie dostał w zakresie reklamy.

  Data dodania: 31 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Domy Bielsko »

  Biuro nieruchomości REAL w Bielsku-Białej oferuje swoim klientom wiedzę oraz dwudziestoletnie doświadczenie w obrocie nieruchomości na terenie całego miasta i okolic. Wszystkie pracujące w Naszym biurze osoby to licencjonowani pośrednicy którzy są w stanie sprostać każdemu powierzonemu zadaniu. Poza pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, świadczymy również usługi, doradztwa w zakresie rynku nieruchomości oraz pomagamy w formalnościach związanych z kredytami hipotecznymi. Gwarantujemy satysfakcję zarówno dla kupujących, jak i sprzedających wszelkie nieruchomości.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Warszawa - Homebest; Mieszkania Warszawa, Domy Warszawa - Homebest »

  Teraz, ludzie zazwyczaj szukają takich regionów do zamieszkania w których żyje się łatwiej, są mniejsze problemy ze znalezieniem pracy, szkoły dla dzieci, albo miejsc, gdzie istnieje możliwość ?rozerwać się? w czasie wolnym. Z całą pewnością taką miejscowością w naszym kraju jest Warszawa. Daje ona dużo lepsze warunki do zamieszkania, niż inne miasta. Jest to widoczne w statystykach przeglądarek internetowych. Fraza nieruchomości Warszawa jest często na czołowych miejscach, jeśli chodzi o ilości wpisów. Można powiedzieć, że ludzie po prostu szukają dla siebie miejsca, w którym mogli by zamieszkać. A że stolica Polski ma dużo do zaoferowania w tym względzie, toteż kupno domu czy mieszkania warszawa nie jest dużym problemem. Fraza mieszkanie warszawa, którą wpisują do przeglądarki potencjalni kupcy, pomaga im w błyskawicznym znalezieniu jakiegoś upragnionego lokalu. A jako że do stolicy Polski, w dalszym ciągu udaje się coraz większa rzesza ludzi, w poszukiwaniu łatwiejszego życia, można oczekiwać, ze fraza nieruchomości Warszawa, w dalszym ciągu będzie znajdowała się na pierwszych miejscach statystyk większości wyszukiwarek.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo jednorodzinne. »

  Oferta naszej firmy jest nie tylko nadzwyczaj majętna i bardzo rozległa, lecz przede wszystkim profesjonalna. Dokładamy każdych starań, żeby każdy nasz odbiorca był całkowicie zadowolony z naszych usług i ze współpracy z naszą firmą. W asortymencie usług znajdą Państwo: domy z prefabrykatów, proste domy, domy z keramzytu oraz także ściany prefabrykowane. Naturalnie jest to dopiero początek, albowiem asortyment naszej firmy jest istotnie niezwykle obszerny. Wszystkie niezbędne informacje, również te dotyczące całkowitej naszej oferty, z prostotą mogą Państwo odszukać na stronie internetowej naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z każdymi szczegółami dotyczącymi naszej atrakcyjnej oferty. Prócz tego odsyłamy też Państwa do naszego cennika, w jakim znajdują się obecne ceny poszczególnych usług. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 03 05 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »