Angielski Online


Strony związane z hasłem 'Domofony':

 • Internetowy sklep budowlany »

  Sklep zamurowany spółki Rampa Imielin Sp. z o.o. sprzedaje materiały budowlane producentów takich jak: lafarge-gips, kronopol, termo-organika, quick-mix, pol-skone, dyrup. Asortyment naszego sklepu to systemy rynnowe stalowe Rainline Lindab i sprawdzone jako służące przez lata Icopal), chemia budowlana zaprawy: klejowe, wykonywania posadzek "jastrychów"; mieszarki do gipsowania i szpachlowania, gładź gipsowa, grunty, plastyfikatory i ulepszacze do zapraw oraz betonów, silikony, i kleje, izolację termiczną, hydroizolację, farby dulux, (producentów takich jak: izohan), folie do izolacji pionowej, drenaż i klimatyzację firmy wiplast i plastimex), systemy kominowe, dachy (dachówka, ceramiczna, blachodachówka, płyta falista), kręgi odwodnienia, produkty elektryczne oprawy świetlne, kable, aparatura modułowa) i inne narzędzia budowlane (kielnie, pace, miary, rękawice). W naszej hurtowni można zakupić każdy z produktów posiadanych na stanie przez market stacjonarny umiejscowiony w Imielinie ale tylko i wyłącznie w sklepie internetowym da się kupić materiały budowlane z możliwością zwrócenia do 10 dni roboczych.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • LASKOMEX-sklep internetowy »

  ?Jestem listonoszem i w swojej pracy spotykam się z różnymi systemami domofonowymi uniemożliwiającymi wstęp do budynku. Często sprawia mi to trudność w doręczeniu korespondencji,ale, kiedy okradli mi piwnicę i zabrali wartościowy rower bardzo chętnie podpisałem listę poparcia dla montażu domofonu u nas w bloku. Teraz wiem, że nie jest to urządzenie mające utrudnić życie listonoszowi, ale zabezpieczyć przed utratą cennych rzeczy.?
  Taką historią podzielił się z nami nasz listonosz. Obecnie na rynku jest wielu producentów, ale LASKOMEX to najlepszy wybór.Oferujemy domofony i wideodomofony najwyższej klasy. Panele zewnętrzne, panele informacyjne,słuchawki domofonowe, zasilacze, monitory, klucze elektroniczne,akcesoria - znajdziesz u nas cały asortyment LASKOMEX-u.Na stronie www.laskomex-sklep.pl istnieje możliwość zapoznania się z pełną ofertą

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domofony Monitoring Automatyka do bram Szlabany - Szczecin »

  Nasza firma działa na terenie województwa zachodniopomorskiego (Szczecin, Stargard Szczeciński, Pyrzyce i okolice). Zajmujemy się montażem i konserwacją w branży elektronicznej (Domofony, Wideodomofony, Bramofony, Monitoring, Automatyka do bram, Napędy do bram), a także montażem bram garażowych. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże korporacje.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zabezpieczeń sklep - alarmy, »

  Nekma to jedna z największych i najbardziej doświadczonych firm w branży systemów zabezpieczeń w Polsce. Historia powstania sklepu z kamerami i monitoringiem sięga okresu transformacji w roku 1989r. Od tego roku nieprzerwanie przedsiębiorstwo rozwija się i powiększa swój udział w rynku krajowym. W trakcie 25 lat udało się nawiązać wiele korzystnych kontraktów międzynarodowych, między innymi z takimi wielkimi firmami jak Satel, Pulsar, Siemens, Bosh, czy Crow. Dzięki temu Nekma jest bezpośrednim importerem oryginalnych rejestratorów, kamer i systemów zabezpieczeń, przez co ostateczna cena jest niższa o koszty pośrednictwa dla importera.
  Dlatego, jeśli nie wiecie Państwo jakiego typu ochrony potrzebujecie, to najlepszym sposobem będzie odwiedzić nasz sklep z systemami zabezpieczeń i zerknąć na to jak podzieliliśmy towar, by było Państwu łatwiej poruszać się po naszym sklepie

  Data dodania: 14 05 2016 · szczegóły wpisu »