Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'Benmar':

 • Siatka rolnicza Producent »

  Jako producent siatki do ogrodzeń i materiałów do pakowania, przedsiebiąrstwo Benmar sprzedaje takie produkty jak – siatka do owijarek, siatka rolnicza i siatka do balotów. Artykuły te idealnie funkcjonują w branży przemysłowej i rolniczej. Przeznaczone są do szczelnego zabezpieczania określonego towaru, oraz do błyskawicznego ogrodzenia wyznaczonej działki. Wieloletnie doświadczenie powoduje, że tworzymy jedynie wytrzymałe produkty o doskonałych właściwościach technicznych, zapewniając jednocześnie przystępną cenę naszym Klientom. Poniżej możesz zapoznać się z naszą ofertą.

  Wytrzymała siatka do owijarek

  W naszej ofercie znalazła się siatka do owijarek. Jest to artykuł, który zapewnia maksymalną stabilność i wentylacją ładunku. Wykorzystywana jest przede wszystkim do owijania palet, choć wiele osób używa ją także w branży rolniczej do zabezpieczania pól uprawnych.

  Siatka rolnicza o wysokiej wytrzymałości

  Siatka rolnicza, zgodnie z nazwą, używana jest w branży rolniczej. Przeznaczona jest do zagradzania pól uprawnych i zabezpieczania produktów rolniczych. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na zrywanie. Nasza firma oferuje siatkę rolniczą o długościach od 1000 do 3000 metrów.

  Specjalistyczna siatka do balotów

  Siatka do balotów to pochodna siatki rolniczej. Wykorzystuje się ją do owijania bel i balotów. Możliwe jest jej stosowanie przy ręcznym, a także automatycznym owijaniu słomy lub siana. Gwarantuje wygodę i większą skuteczność pracy, a także bezpieczeństwo produktów.

  Benmar zaprasza do profesjonalnego zakładu po idealne rozwiązania do ogrodzeń i pakowania.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »