Angielski Online


Strony związane z hasłem 'audio':

 • clubbers tv »

  Tomasz Koniew to artysta który wydał w 2011 roku materiał dla margines records, album który zawiera 9 utworów. Album o nazwie "Arrears" można bezpłatnie ściągnąć ze strony marginesu. Całość utrzymana jest w eksperymentalnej nowej elektronice, tajemniczej można by nawet powiedzieć psychodelicznej. Jeden z utworów znajdujących się na płycie został użyty do dokumentu "Zamazywanie" na zlecenie Ars Cameralis. Margines to jak sama nazwa wskazuje to coś odmiennego, innego niż większość komercyjnych utworów jakie słyszysz na co dzień.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słuchawki hi-end »

  Czy warto wydać naprawdę duże pieniądze na tak nie dużą rzecz jak słuchawki dokanałowe? Spora część osób wysunie wnioski że nie zadowalając się sprzętem w niższej cenie. No tak w końcu nie najgorsze słuchawki dokanałowe do 50 zł nabyć wcale nie jest tak ciężko. Dobrze jest wziąć pod lupę wybrane typy słuchawek mieszczące się w tej granicy cenowej i wybrać najlepszy dla nas model. Moja strona wskazuje cenowo dostępne słuchawki na początku, a to dla tego że większość osób zapewne jest zainteresowana dobrym i tanim sprzętem. Z kolei dla osób które w temacie audio mogą być nieco bardziej obeznani strona pokazuje dokanałowe słuchawki nieco większej renomy, jakie to mają zintegrowane dość zaawansowane możliwości. Z kolei zadeklarowany koneser audio sprzętu doceni w stu procentach najdroższe słuchawki hi-end, jakie nie tylko są wytworzone w dbałości o najmniejsze szczegóły, a również i odbieranie w nich muzyki zapewnia niezapomniane przeżycia. Dokanałowe słuchawki z półki Hi-end powstały dla zadeklarowanych audio maniaków,zawodowców jak również zawodowych muzyków dla których najmniejsze różnice posiadają ogromne znaczenie.

  Data dodania: 03 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • książki audio »

  Tak rzeczywiście wszystko zależy od tego, jakie przyjmiemy kryteria, bo o ile weźmiemy pod uwagę wyłącznie ilość książek kupowanych w księgarniach, to możemy dojść do niewesołych wniosków, jednakże jeżeli już uwzględnimy wszelkie możliwe formy czytelnictwa, a dodatkowo alternatywne książki tj. bajki audiobook czy książki audio, to okaże się, że natomiast jest nie gorzej. Trzeba powiedzieć, że Polscy obywatele pokochali nagranie książki na czytnik elektroniczny i uważają możliwość posłuchania książki za bardzo piękną. Nawet największe hity jak zmierzch audiobook

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komputery »

  Przeciętnemu użytkownikowi trudno jest znaleźć sklep internetowy godny zaufania. Dlatego jeżeli będziesz się zastanawiał nad zakupem sprzętu komputerowego to wybierz taki, któremu zaufało już wiele osób a do tego się na nim nie zawiedli. Takim sklepem bez wątpienia jest sferis.pl. Wejdź już dzisiaj i sprawdź nasz laptopy, netbooki, czy tablety. Wszystkie produkty w najlepszych cenach już czekają abyś je kupił. Do tego mamy mnóstwo innych produktów takich jak procesory, aparaty cyfrowe i inne. Sprawdź sam a na pewno się nie zawiedziesz. Dzięki naszemu doświadczeniu wiesz, że wszystko będzie w porządku. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »