Angielski Online


Automatyka Podkategoria: Automatyka

 • Wynajem Koparko-ładowarki Szczecin »

  Oferujemy dla Państwa usługi na wysokim poziomie wraz z obsługą operatora,
  ładowarki kołowe, koparki, koparko-ładowarki,nasze usługi wykonujemy woj.zachodnio pomorskim i jesteśmy do Państwa dyspozycji od 7.00 -18.00

  Firma wykonuje wszelkie prace związane z wynajmem maszyn budowlanych służących do wykonywania wszelkich robót ziemnych oraz innych prac, które mógłby nam zlecić kontrahent poprzez wykorzystanie tych że maszyn.

  Ceny za wynajem maszyn są uzależnione od długości zlecenia, aczkolwiek zawsze do uzgodnienia, pracujemy wyłącznie na wysokiej klasy maszynach renomowanych, znanych marek, nasi operatorzy są wykwalifikowani i posiadają szeroką wiedze na temat wykonywania robót ziemnych oraz są w stanie sprostać każdemu zadaniu,które zostanie nam zlecone,aby spełnić oczekiwania kontrahentów.

  Data dodania: 09 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • systemy pompowe »

  Niezawodność i powodzenie firmy objawia się na wielu poziomach, z której ważną częścią jest na pewno wytrzymały i atestowany ekwipunek przemysłowy. Firma Mitsubishi Electric świetnie zdaje sobie z tego sprawę, dlatego od lat jest liderem w branży przemysłowej i jakiego automatyka przemysłowa opanowała świat automatyki. Propozycja kompanii, na którą składają się roboty przemysłowe czy systemy pompowe osiągalna jest ponadto w naszym regionie, gdzie rozwijające się zakłady mogą wykorzystywać w pełni fachowego i sprawdzonego ekwipunku. Całkowita oferta polskiej jednostki Mitsubishi Electric przedstawiona jest naturalnie na firmowej stronie internetowej www.mpl.pl, na jaką z radością zapraszamy.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zawory bezpieczeństwa »

  Duża propozycja automatyki przemysłowej - automatyka siłowa - solidna oferta produktów najlepszych wytwórców (Festo, Pneumax, Hawe, KTR, Rexroth i innych). Przedsiębiorstwo dostarcza różne usługi. Scalenie wiedzy uzyskanych w trakcie instalacji urządzeń przemysłowych pozwala na profesjonalny konsulting w zakresie wyboru podzespołów wykonawczych. Oferta handlowa naszego biura to między innymi: bloki zaworowe pneumatyczne, reduktory, bloki sterowania pneumatyczne, szybkozłącza pneumatyczne.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Linie pakujące »

  Jeśli zajmujesz się produkcją i chciałbyś zainwestować w coś co pomogłoby ci w jej rozbudowie i polepszeniu jej wyników produkcyjnych to tym bardziej powinieneś zwrócić uwagę na ofercie zakładu Unilogo. Instytucja ta trudni się konstrukcjom i naprawami współczesnych urządzeń wykorzystywanych przy wyrabianiu przedmiotów, ich opakowywaniu i spedycji dostarczając swoim kontrahentom takie rozwiązania jak nowoczesne linie pakujące, maszyny etykietujące czy urządzenia rozlewcze. Stosując te elementy finalizacja przebiegu produkcyjnego odbywa się o wiele bardziej zwinnie, a takie czynności jak naklejanie i znakowanie towaru przebiega ekspresowo i bez żadnych kłopotów. Zobacz pieczołowicie jakie usługi dostarczane przez Unilogo mogą pomóc tobie i twojemu przedsiębiorstwu i nawiąż kontakt z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk kraków »

  Instalacje elektryczne to nasza SPECJALIZACJA. Wykonujem je głównie u prywantych inwestorów, osiedlach mieszkaniowych oraz dla deweloperów. Przy okazji robimy instalacje niskoprądowe takie jak systemy alarmowe (Satel) instalacje domofonowe, telewizję przmysłową oraz sterowania ogrzewania integrujemy również te systemy w jedną całość tworząc inteligentny budynek. Montujemy też napędy do bram. Bticino to producent systemów domofonowych którego cechuje przede wszystkim rzetelność oraz łatwość instalacji.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Motoreduktory »

  Wśród szerokiej rozpiętości towarów będących w ofercie toruńskiej firmy Archimedes można znaleźć motoreduktory wytwarzane przez znakomite włoskie przedsiębiorstwa: Bonfiglioli i Motovario. Bonfiglioli to firma z ponad 50-letnią tradycją, wytwarzająca układy napędowe, siłowniki i przekładnie planetarne do telefonii komórkowej, przemysłu i automatyki. Działająca na rynku niewiele krócej firma Motovario we własnej specjalizacji jest liderem i posiada w ofercie mechaniczne wariatory prędkości, motoreduktory, reduktory biegów, przekładnie walcowe, ślimakowe. Motoreduktory charakteryzują się niedużymi wymiarami w porównaniu do standardowych układów napędowych. Poza tym Archimedes jest dystrybutorem wielu innych części do maszyn i urządzeń wytwarzanych przez czołowe polskie i światowe marki.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • nawigacja nissan »

  Jesteśmy korporacją oferującą specjalistyczne systemy audio a także wygłuszające wóz. Na rynku działamy od chwili 1984 roku a także poprzez ten godzina zebraliśmy ogromnie duże doświadczenie. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaopatrzyć przybory dla każdego bez względu na posiadanego poprzez niego samochodu. Każdemu klientowi zapewniamy dość szybkie sfinalizowanie jego prac, szybką wysyłkę zakupionych u nas wyrobów, i możliwość udzielenia porad w toku wyboru odpowiednich sprzętu. Na rzecz kontrahentów, którzy zdecydują się na sprawunek u nas towarów umożliwiamy ściągnięcie instrukcji obsługi wszelkich sprzedawanych przez naszą firmę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej korporacji. Zapewniamy zadowolenia z zakupionych u nas wytworów. Sprawunki umożliwiamy nie tylko przez połączenie z nami, lecz także na znanym portalu aukcyjnym.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • gięcie na prasach krawędziowych »

  Zaawansowane usługi wymagają adekwatnego doświadczenia. W związku z tym za każdym razem powinno się zaufać profesjonalistom. Z pewnością istnieją usługi, których wykonywania idzie się nauczyć bez większego dylematu jednakże do innej grupy usług należą takie, które wymagają posiadania odpowiedniego sprzętu. Do takich usług należą wykonywane przeze mnie gięcie blach czy również gięcie CNC. Do wykonania tego rodzaju usług wymagane jest posiadanie de fakto zaawansowanego sprzętu. Oprócz tego należy posiadać wieloletnie praktykę. Jedną z usług realizowanych przez moją firmę jest też gięcie na prasach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy pewni, że każdy będzie na 100% zadowolony jeśli wybierze nasze usługi. W każdym momencie dajemy z siebie sto procent normy i przygotowujemy nasze usługi tak żeby każdy nabywca był z nich zadowolony.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka i hydraulika »

  Szeroka oferta pneumatyczna Pneumat System obejmuję następującą pneumatykę :
  1. Oddzielające kondensat i ochładzające akumulowane medium zbiorniki ciśnieniowe. Zbiorniki ciśnieniowe do zabudowy poziomej i pionowej.
  2. Mocno zróżnicowane serie węży przemysłowych. Węże przemysłowe spożywcze, teflonowe, gumowe, do powietrza i wody itd. Wąż przemysłowy dla każdego profilu przemysłu.
  3. Rzetelny i fachowy serwis sprężarek. Serwis sprężarek wykonany kompleksowo - od czyszczenia sprężarki po wymianę jej komponentów. Serwis sprężarek prowadzą nasi wykwalifikowani serwisanci z wieloletnim stażem.
  Zapraszamy !

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Proejkty elektroniki na zamówienie - Monitech »

  IT i elektronika we Wrocławiu.
  Monitech, to przedsiębiorstwo budowania niespotykanej elektroniki i aparatów z typu hi-tech, elektroniki i aplikacji.
  Naszym zamysłem jest kreowanie użytkowych dla kontrahentów produktów, które odkrywają aplikację w codziennym życiu i wypełniają pragnienia klientów. Wytwarzamy produkty i software także na zlecenie klientów. Część z produktów, które już rozwijamy dostosowujemy do ich możliwości i pragnień. Rozwój urządzenia oparte jest na trzech etapach. Naszą produkty przedstawia kreatywne podejście i wyjątkowa jakość oferowanych wyrobów.
  Projektowanie elektroniki Monitech
  Monitech project - Talga Home augmentation
  Talga projekt na you tube

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie oddziałów szpitalnych »

  Dla każdego z nas zdrowie ma najwyższą wartość. Dla nas ma, dlatego wytwarzamy i oferujemy doskonałej klasy sprzęt medyczny i wyposażenie szpitali takie jak łóżka szpitalne, fotele do dializ czy materace szpitalne, które są komfortowe i co najważniejsze bezpieczne. Ogromną wagę przykładamy do urządzeń będących wyposażeniem bloków operacyjnych takich jak lampy operacyjne, kolumny zasilające, systemy chłodzenia ciał pacjentów czy stoły operacyjne. To właśnie na nich w ogromnej liczbie przypadków ważą się losy chorego, a jeżeli możemy w jakikolwiek sposób zwiększyć szansę pomyślnego przeprowadzenia zabiegu to pragniemy dołożyć wszelkich starań aby tak właśnie było. Możemy zagwarantować, że wytwarzany przez nas sprzęt szpitalny pozwoli personelowi na komfortową i bezstresową pracę.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Montaż SMD »

  Rzemiosłem zakładu produkcyjnego SMD Wierzbicki jest między innymi produkcja elektroniki analogowej i cyfrowej. Oferta głównie niesie w sobie wysokiej klasy montaż elementów SMD oraz montaż przewlekany THT. Pierwszorzędna kadra techników zapewni fachowy skład urządzeń. Zakład elektroniczny działa całościowo: od projektowania, przez montaż, do testu towaru. O jakość wytwarzanych elementów dba zespół doświadczonych i montażystów. Zakład elektroniczny SMD Wierzbicki jest przedsiębiorstwem działającym w branży elektronicznej od początku lat dziewięćdziesiątych. Doświadczenie firmy poskutkowało dziesiątkami zadowolonych kupujących.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optoelektronika »

  Automatyka przemysłowa, optoelektronika, kompleksowa oferta związana z planowaniem, wykonywaniem, uruchamianiem i edytowaniem dokumentacji do przeróżnych sprzętów. W niej między innymi generatory funkcyjne, systemy alarmowe, urządzenia to testowania transmisji, mierniki, układy kontroli. Nowoczesne rozwiązania dla medycyny, farmacji, geodezji. Wszelkie urządzenia są pojedynczo przygotowywane dla odbiorców, biorąc pod uwagę ich potrzeby. Jeśli szukasz specjalisty w tej dziedzinie, zapraszamy na stronę internetową już w tym momencie!

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • IVM- automaty vendingowe »

  Rozpocznij swoją przygodę z Ideal Group!
  Chcesz rozpocząć nowy biznes? Nie masz jeszcze jednak pomysłu na biznes? Zgłoś się do nas! Oferujemy szeroką gamę sprzętu vendingowego. Są to m.in. automaty do kawy, automaty z zimnymi napojami, dystrybutory do kawy. Wszystkie automaty są automatami do sprzedaży. Oferujemy także dzierżawę automatów. Chcemy zapewnić Państwu nieograniczony dostęp do bardzo szerokiej gamy asortymentu urządzeń samosprzedających, a także do ich konserwacji. Posiadamy także cały asortyment potrzebny do prawidłowego działania zakupionego u nas sprzętu. Wszystkie proponowane przez nas produkty są objęte gwarancją - nawet 36 miesięczną. O jakość usług technicznych dba wyspecjalizowany personel IDEAL GROUP, oferujący także pełny serwis posprzedażowy! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej!

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • części do: urządzeń graco »

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalne urządzenia przeznaczone do natryskiwania budownictwa i również pompy transferowe to bardzo dobrze trafiłeś. Trudnimy się dystrybucją towarów wielu różnych sprawdzonych firm między, których znajdują się Graco, NXT, FireBall i również sporo innych. Dzięki posiadaniu wieloletniego doświadczenia możemy obwarować, że każdy znajdzie w naszej firmie cokolwiek dla siebie. Poza tym jesteśmy w stanie dla naszych klientów zaprojektować, przekuć w czyn oraz naprawić instalacje centralnego smarowania. Dysponujemy szeregiem certyfikatów świadczących o jakości dostarczanych przez nas artykułów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a na bank każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany. Jesteśmy w stanie dostosować jakość naszych usług do potrzeb każdego klienta.

  Data dodania: 14 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • drukarka 3d »

  Osoby które zajmują się projektowaniem czy tworzeniem nowych rozwiązań mają szansę urzeczywistnić swoje prace szybciej niż dotychczas. Dostajecie teraz możliwość zobaczyć końcowy efekt przestrzennego obrazu z komputera w 3d na wszystkich etapach jego projektowania. Zapewnia to innowacyjna drukarka 3d, którą zakupić można przy naszym udziale. Dla ludzi, których interesuje jedynie jednorazowe wsparcie wykonujemy sam druk 3d przez nas w całości zrealizowany.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny budowlane używane »

  Jeśli ciekawi was kupno maszyn budowlanych trzeba wiedzieć, że nasza działalność charakteryzuje się w sprzedaży maszyn tego typu jak maszyny drogowe, albo również maszyny budowlane używane. Tego typu używane maszyny drogowe proponowane są na sprzedaż ale i również oferowane są przez naszą działalność. Znajdziesz w naszej firmie możliwościach nie tylko ł34 lecz i także wiele innych. Wszelkie sprzęty są korzystne pod względem warunków jak i też spełniają wszystkie oczekiwania Unii Europejskiej, dzięki temu śmiało należy sobie na ich zakup pozwolić.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siatka rolnicza Producent »

  Jako producent siatki do ogrodzeń i materiałów do pakowania, przedsiebiąrstwo Benmar sprzedaje takie produkty jak – siatka do owijarek, siatka rolnicza i siatka do balotów. Artykuły te idealnie funkcjonują w branży przemysłowej i rolniczej. Przeznaczone są do szczelnego zabezpieczania określonego towaru, oraz do błyskawicznego ogrodzenia wyznaczonej działki. Wieloletnie doświadczenie powoduje, że tworzymy jedynie wytrzymałe produkty o doskonałych właściwościach technicznych, zapewniając jednocześnie przystępną cenę naszym Klientom. Poniżej możesz zapoznać się z naszą ofertą.

  Wytrzymała siatka do owijarek

  W naszej ofercie znalazła się siatka do owijarek. Jest to artykuł, który zapewnia maksymalną stabilność i wentylacją ładunku. Wykorzystywana jest przede wszystkim do owijania palet, choć wiele osób używa ją także w branży rolniczej do zabezpieczania pól uprawnych.

  Siatka rolnicza o wysokiej wytrzymałości

  Siatka rolnicza, zgodnie z nazwą, używana jest w branży rolniczej. Przeznaczona jest do zagradzania pól uprawnych i zabezpieczania produktów rolniczych. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na zrywanie. Nasza firma oferuje siatkę rolniczą o długościach od 1000 do 3000 metrów.

  Specjalistyczna siatka do balotów

  Siatka do balotów to pochodna siatki rolniczej. Wykorzystuje się ją do owijania bel i balotów. Możliwe jest jej stosowanie przy ręcznym, a także automatycznym owijaniu słomy lub siana. Gwarantuje wygodę i większą skuteczność pracy, a także bezpieczeństwo produktów.

  Benmar zaprasza do profesjonalnego zakładu po idealne rozwiązania do ogrodzeń i pakowania.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Malarnia »

  Zajmujesz się malowaniem a oprócz tego śrutowaniem? Chcesz rozszerzyć swoją firmę? O ile tak to miło zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy. Zajmujemy się dostarczaniem, montowaniem a oprócz tego produkcją wysokiej klasy kabin do śrutowania, kabin malarskich i kabin do metalizacji. Wszystkie z naszych towarów charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Za sprawą temu każdemu z naszych klientów możemy zagwarantować zadowolenie z towarów, które od nas otrzymali. Nasze artykuły charakteryzują się posiadaniem odpowiednich systemów wentylacyjnych. Pozwala to na odprowadzanie zanieczyszczeń ze środka a oprócz tego doprowadzanie świeżego powietrza do środka. Każdy kto zdecyduje się na współpracę z naszą firmą będzie zupełnie zadowolony. Ciepło zapraszamy do skorzystania z naszych towarów wysokiej klasy.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Piły taśmowe - duży wybór »

  Nasza firma trudni się sprzedażą najlepszej jakości produktów związanych przecinarkami. Mamy w ofercie praktycznie wszystko co jest niezbędne dla osób potrzebujących wysokiej klasy towarów. Z wieloma dystrybutorami współpracujemy od wielu lat, a to pozwoliło nam na uzyskanie bardzo atrakcyjnych warunków współpracy. Nasza propozycja obejmuje przecinarki taśmowe, tarczowe, maszyny gwintujące i również co niemiara innych towarów. Ceny naszych towarów są atrakcyjne a oprócz tego z całą pewnością każdy u nas odkryje coś dla siebie. Dodatkową zaletą naszej firmy jest zjawisko, że mamy bardzo wielu specjalistów, którzy potrafią poradzić w wyborze konkretnego rozwiązania. Jesteśmy pewni, że każdy kto zdecyduje się na zakupy w naszej firmie bezsprzecznie będzie w sumie rad. Ciepło namawiamy do zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 07 04 2016 · szczegóły wpisu »

Automatyka - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka