Angielski Online


Blog Poświęcony Prawu Nieletnich

Blog Poświęcony Prawu Nieletnich Nieletni. pl to kompleksowy blog internetowy skoncentrowany na prawie nieletnich, oferujący bogate zasoby wiedzy na temat ochrony praw dzieci i młodzieży. Przez pryzmat prawoznawstwa, psychologii i socjologii, strona ta analizuje skomplikowane kwestie związane z demoralizacją, nadużyciami i zagrożeniami dla najmłodszych w naszym społeczeństwie.

Blog ten to źródło informacji dla rodziców, pedagogów, prawników i każdego, kto jest zainteresowany ochroną praw nieletnich. Porusza tematy takie jak: czym jest demoralizacja, jakie są jej przyczyny i skutki, a także jak zapobiegać nadużyciom i jak skutecznie chronić dzieci.

Wiedza dostępna na stronie jest cennym źródłem wskazówek dla rodziców i specjalistów, które pomogą zrozumieć i zidentyfikować potencjalne zagrożenia oraz odpowiednio reagować na nie. Blog regularnie publikuje artykuły, analizy przypadków i praktyczne porady, mające na celu kształtowanie bezpiecznego środowiska dla naszych dzieci.

Szczegóły strony nieletni.pl:

Podlinkuj stronę nieletni.pl:

Blog Poświęcony Prawu Nieletnich

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja Długi Poznań Windykacja Niemcy Monitoring Wierzytelności »

  Legal Adviser Sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa gospodarczego oraz postępowania przed KRS-em.
  Innymi obszarami naszej działalności są monitoring wierzytelności, windykacja wierzytelności, oddłużanie (antywindykacja).

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Witryna internetowa Biura Doradztwa Prawnego oferuje swoim klientom całościowe usługi pomocy prawnej. Strona naszego biura zawiera również darmowe porady prawne z różnych dziedzin polskiego prawa. Kancelaria obsługuje instytucji oraz klientów indywidualnych na terenie całego państwa. W kwestię doradztwa prawnego wlicza się między innymi: prawo wykonawcze, prawo cywilne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo karne oraz prawo administracyjne. Oferujemy doradztwo prawne w postaci udzielania opinii prawnych mówionych jak i utrwalonych na piśmie. Klientom gwarantowana jest profesjonalna pomoc prawna oraz obsługa na jak najwyższym poziomie. Natomiast porady prawne przez telefon, dadzą Ci możliwość, natychmiastowego rozwiązania problemu. Zawsze jesteśmy dostępni i służymy naszą radą.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeniesienie praw autorskich »

  Prawa autorskie dziś są co chwila modnym frasunkiem. Mamy w ten sposób przeto, iż w Sieci niesłychanie łatwo można natknąć na jednostki, jakie nie szanują obcej własności oraz taką przywłaszczają sobie. Jeżeli konieczna jest dla Ciebie pomoc w wspomnianym charakterze, to już natychmiast sprawdź opisywaną świetną witrynę prawną i uciesz się z jej porady.
  Uczy na niej renomowany adwokat, który uzyskał majętną wiedzę w przedmiocie prawa autorskiego. Rzeczy te nie są specjaliście ciężkie i gwarantujemy, iż dokładnie ten radca prawny z uśmiechem na twarzy rozwiąże wszelakie Wasze szkopuły. Odwiedź reklamowaną usługę dokładnie w tej sekundzie.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne przez internet »

  W ofercie serwisu e-prawnik.pl użytkownicy mogą znaleźć profejsonalne porady prawne oraz bieżące informacje z prawa i biznesu. Eksperci prawa stale aktualizują informacje o nowelizacjach przepisów, projektów ustaw oraz zmianach w prawie. Ponadto strona zawiera bazę przydatnych dokumentów prawnych i wzorów umów. Możliwość skorzystania z porad prawnych skierowana jest do grup klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Portal daje możliwość stałej współpracy, stworzenie nowego regulaminu lub sprawdzenia obecnego pod kątem klauzul abuzywnych.
  Tzw. pakiety biznesowe, pozwalają dodatkowo znacznie zmniejszyć cenę porad. W celu uzyksania darmowej porady na forum prawnym, wystarczy założyć konto. Rejestracja na forum jest zupełnie bezpłatna i daje kompleksowy dostęp do treści forum. Po opisaniu problemu można liczyć na pomoc prawników lub ludzi z podobnymi problemami.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Olsztyn »

  Adwokat Olsztyn.Zastanawiasz się jak zaoszczędzić. Chcesz oszczędzić na podatkach niemniej jednak potrzebujesz dobrej księgowości. Takie myśli posiada nie jeden z przedsiębiorców. Dzisiaj natomiast warto podejść do zagadnienia podatków nieco całkiem inaczej. Adwokat Olsztyn.Prawdziwi przedsiębiorcy na dzień obecny skorzystają z doradztwa podatkowego. Kancelaria Laskowski i partnerzy tak właśnie pomaga swoim kontrahentom firmowym, używając bieżące prawo stwarza że nie tylko zaoszczędzisz na kosztach oficjalnych, niemniej jednak także zaoszczędzisz swój czas co stanowi twój dodatkowy profit alternatywny. Adwokat Olsztyn - duża kancelaria w mieście. Znajdujemy się na ul. Mickiewicza. Warto.Kancelaria Radców Prawnych to instytucja stworzona dla społeczeństwa -naszą zasadą jest profesjonalne doradztwo po to, by mogło żyć się lepiej w naszym Państwie.Adwokat Olsztyn.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum »

  Skutecznie odzyskamy Twoje należności od firm, od osób prywatnych na terenie kraju i za granicą.
  Windykacja należności z tytułu:
  - faktur za usługi i dostawy
  - umów pożyczki
  - umów zawartych ustnie
  - umów o pracę
  - niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych
  - spraw pokomorniczych
  - spraw przedawnionych
  - zapisów niedozwolonych
  - spraw alimentacyjnych
  Standardowy okres windykacji polubownej tj. sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do rejestru, giełde wierzytelności trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.
  W szczególnie trudnych sprawach po ustaleniu majątku oraz miejsca pobytu dłużnika przeprowadzamy windykację terenową/twardą.
  Minimalizujemy Państwa koszty i czas działając poprzez Elektroniczne Postepowanie Upominawcze, reprezentujemy Państwa na każdym etapie postępowania, współpracują z nami adwokaci, radcowie, biegli sądowi, notariusze oraz starannie wybrani komornicy.

  Data dodania: 04 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tani radca prawny Bydgoszcz »

  Kancelaria Pro-Lex Bydgoszcz istnieje od 1996 roku. Dzięki niemałemu doświadczeniu zatrudnionych radców prawnych, firma oferuje firmom a także klientom indywidualnym mnóstwo najwyższej jakości usług prawnych, w skład których wchodzą porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, i rejestracja działalności gospodarczej. Radca prawny z Kancelarii Pro-Lex zajmie się również sporządzaniem pism przedprocesowych a oprócz tego procesowych i również będzie fachowo reprezentował swoich klientów przed sądem. Specjalnością Kancelarii Prawnej jest prawo rodzinne, cywilne i prawo pracy. Entuzjastycznie udziela także pomocy prawnej w zakresie prawa handlowego, administracyjnego i również upadłościowego. Wykwalifikowani fachowcy wszystkie powierzone sprawy traktują priorytetowo i również dążą do ich satysfakcjonującego zakończenia dla klienta.

  Data dodania: 29 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • usługi prawnicze Białystok »

  Adwokaci i radcy prawni z naszej kancelarii, która funkcjonuje w Białymstoku zapraszają na swoją stronę internetową kancelariarp. pl a także do kontaktu z nami. Nasi pracownicy są do Waszej dyspozycji a oprócz tego niezwykle entuzjastycznie odpowiedzą na każde Wasze zapytanie i udzielą Wam odpowiedniej pomocy prawnej. Oferujemy pomoc klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym oraz innym podmiotom, którzy poszukują najlepszych fachowców z każdej dziedziny prawa. Działamy głównie na obszarze naszego miasta, choć jesteśmy otwarci na współpracę z innymi prawnikami. Bardzo ochoczo poprowadzimy dla Was sprawy spadkowe, pomożemy Wam w dochodzeniu odszkodowania, pomożemy Wam w przygotowaniu umów a także rozwiązywaniu. Prawo karne i również prawo skarbowe nie mają dla nas tajemnic. Chętnie zajmiemy się sprawami związanymi z inwestycjami a także nieruchomościami.

  Data dodania: 19 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Łodzi »

  Adwokat w Łodzi reprezentujący Klientów w sprawach odszkodowawczych, administracyjnych, gospodarczych, karnych i pracowniczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm i przedsiębiorców. Nasza wykwalifikowana kadra zapewni Państwu wsparcie prawne w wielu dziedzinach prawa. Posiadamy Kancelarie Adwokackie w Łodzi oraz w Zgierzu. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w sprawach odszkodowawczych oraz w obronach w sprawach karnych. Posiadamy bogate doświadczenie w reprezentacji Klientów nie tylko przed Sądami w Łodzi, Zgierzu, Łęczycy, Skierniewicach, czy w Pabianicach, ale na obszarze całego Kraju. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam znajdziecie Państwu wiele szczegółowych informacji na temat naszej Kancelarii.

  Data dodania: 02 09 2018 · szczegóły wpisu »