Angielski Online


Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Chrześcijański portal informacyjny TwojeDobre info »

  Zapraszamy do odwiedzin naszego portalu: twojedobre. info, który jest źródłem najświeższych informacji skupionych wokół wiary chrześcijańskiej (ewangelicznej, biblijnej). Znajdziesz tu wiele ciekawych, a zarazem bardzo pozytywnych informacji nie tylko z Polski, ale także z całego świata. Dowiesz się m. in. o najnowszych wydanych książkach dotyczących chrześcijaństwa, nauki biblijne, filmy oraz wiele odpowiedzi na trudne do wyjaśnienia pytania z dziedziny religii. Nasz portal to nie tylko suche teksty, ale także zachęta do dyskusji. Pod każdym z naszych artykułów jest sekcja komentarzy, gdzie każdy odwiedzający nasz portal może się wypowiedzieć i zachęcić resztę odwiedzających do dyskusji. Z miesiąca na miesiąc przybywa coraz więcej artykułów, więc nie przegap żadnego z nich i odwiedź nas już dziś.

  Data dodania: 27 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe wzory dla Twojego biznesu »

  Umowa to porozumienie między dwoma lub więcej stronami, które ma na celu uregulowanie określonej kwestii. Składa się z różnych elementów, w tym przedmiotu umowy, okresu obowiązywania, warunków i zasad realizacji, postanowień dotyczących rozwiązania umowy oraz ewentualnych sankcji za jej niedotrzymanie. Wszystkie te elementy są ważne dla pełnej interpretacji umowy oraz jej ważności.
  Przedmiot umowy to kluczowy element każdej umowy, ponieważ definiuje on to, o co dokładnie chodzi w ramach danego porozumienia. Przedmiotem umowy może być wiele różnych kwestii, np. sprzedaż towarów lub usług, wynajem nieruchomości, zatrudnienie pracowników czy udzielanie pożyczek. To, co stanowi przedmiot umowy, powinno być precyzyjnie określone w treści umowy, aby uniknąć późniejszych nieporozumień między stronami.
  Okres obowiązywania umowy określa czas, przez który umowa będzie wiążąca dla obu stron. Może to być okres czasowy (np. 3 lata), okres warunkowy (np. do zrealizowania określonego celu) lub okres nieokreślony (np. umowa o pracę na czas nieokreślony). Długość okresu obowiązywania umowy zależy od rodzaju umowy oraz preferencji stron.
  Warunki i zasady realizacji umowy określają dokładnie, jakie działania mają być podjęte przez strony w celu zrealizowania przedmiotu umowy. Mogą to być np. ustalenia dotyczące ceny, terminów płatności, sposobu wykonania usługi czy sposobu dostawy towarów. Dokładne określenie tych warunków i zasad jest ważne, aby uniknąć późniejszych nieporozumień między stronami.
  Postanowienia dotyczące rozwiązania umowy regulują sytuacje, w których jedna ze stron chce zakończyć umowę przed czasem lub gdy dochodzi do naruszenia warunków umowy przez którąś ze stron. W umowie powinno być określone, jakie działania mogą być podjęte w takiej sytuacji i jakie konsekwencje będą się wiązać z takim rozwiązaniem umowy.

  Data dodania: 03 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Katowicka Kancelaria Notarialna Agnieszki Mikołajczyk »

  A. Mikołajczyk - Notariusz z Katowic, świadczy swoim klientom usługi prawne na najwyższym poziomie. Dla nas relacja z klientem i wzajemne zaufanie są fundamentalne w naszej codziennej pracy. Oferujemy Państwu wiedzę, rzetelność i doświadczenie, oraz profesjonalne podejście do każdego klienta. Kancelaria Notarialna Agnieszki Mikołajczyk położona jest w samym sercu Katowic. Notariusz wykonuje czynności notarialne, jak np: zakładanie spółek, sprzedaż lokali, sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie testamentów, ustanawianie hipotek, poświadczenia np. zgodności odpisu, sporządzanie dokumentów notarialnych, sporządzanie intercyzy majątkowej itp.. Wiedząc jak dużym zaufaniem obdarzacie Państwo nasz zawód zawsze dokładnie analizujemy każdą sprawę.

  Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

  Data dodania: 16 12 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zakłady pogrzebowe Szczecin »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług pogrzebowych w Szczecinie. Zajmujemy się organizowaniem pogrzebów tradycyjnych, pogrzebów kremacyjnych, pogrzebów świeckich, pogrzebów wyznaniowych. Do wykonania możliwe są także, prace jak: przewóz zmarłych, kremacje, ekshumacje, kosmetyka pośmiertna i inne. Wszystko co oferujemy, jest najwyższych standardów jakościowych. Zakład pogrzebowy Horus od wielu lat funkcjonuje na lokalnym rynku Szczecina. Przez cały ten czas, zrealizowaliśmy niezliczoną ilość usług. Daliśmy się w ten sposób poznać jako firma godna zaufania i rzetelna. Nasze prace doceniło wielu Klientów, obdarzając nas renomą oraz uznaniem. Polecamy Państwu skorzystanie z oferty naszego zakładu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy, aby kontaktować się z naszym biurem. Salon pogrzebowy Horus to gwrancja najwyższej satysfakcji.

  Data dodania: 22 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy na Cyprze »

  Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

  Data dodania: 25 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Gorzów »

  Kancelaria adwokata Błażeja Czapliński oferuje kompleksową pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców - w tym prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek handlowych czy organizacji pozarządowych. Usługi świadczone przez kancelarię obejmują pomoc prawną na każdym etapie - począwszy od sporządzenia czy opiniowania umów, poprzez czynności prawne związane z prowadzeniem działalności, aż po reprezentowanie przed organami sądowymi a oprócz tego administracyjnymi. W przypadku osób fizycznych sekretariat reprezentuje klientów zwłaszcza w sprawach z zakresu prawa cywilnego - w tym rodzinnych czy spadkowych. Oferuje także porady w sprawach z zakresu prawa pracy czy odszkodowań. Mecenas Błażej Czapliński specjalizuje się również w sprawach roszczeń wynikających z umów frankowych. Dzięki dużemu doświadczeniu jest w stanie dokładnie ocenić zawarte umowy a także świadczyć skuteczną pomoc w dochodzeniu roszczeń.

  Data dodania: 26 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny zakład pogrzebowy Gubin »

  Wierzymy, że przygotowanie uroczystości pogrzebowej, gdy samemu przeżywa się żałobę, nie jest najprostszym zadaniem. W związku z tym właśnie nasza spółka pogrzebowa dba o to, tak aby każdy klient był zupełnie usatysfakcjonowany z naszych usług i również by sam nie musiał się niczym przejmować. Stąd właśnie nasza oferta jest tak bogata oraz zawiera m. in. : zaplanowanie uroczystości pogrzebowej, przewiezienie zwłok na miejsce (do świątyni, kaplicy, na cmentarz), oraz opieka nad grobami. Można liczyć na naszych doświadczonych pracowników, którzy zawsze dbają o dobre wypełnienie każdego zlecenia. Dzięki nim nie muszą Państwo się niczym przejmować. Z pewnością przekonacie się, że są to osoby kompetentne, które wysłuchają, okażą empatię i pomogą się wszystkim zająć. W rzeczywistości powinno się

  Data dodania: 24 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • meble łazienkowe »

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z asortymentem sklepu online Outlet shop. Znajdziemy w niej interesujące wzornictwo marki PROFORM. W specjalnej ofercie udostępniono artykuły ekskluzywnych kolekcji w atrakcyjnych cenach outletowych. Proponujemy Państwu w tym także stylowe umeblowanie łazienkowe, które do tej pory były oferowane wyłącznie dla odbiorców sieciowych. Renowacja łazienki bywa dużym wyzwaniem, szafka łazienkowa w niebanalnym kolorze Living Coral może wnieść atmosferę ciepła i komfortu. Zachęcamy do zaznajomienia się z wszystkimi szczegółami propozycji i skorzystania z naszych usług. Dla wszystkich produktów w sklepie obowiązuje koszt wysyłki 15 złotych. Artykuł jest dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej na przestrzeni maksymalnie pięciu dni roboczych od dnia wysłania towaru.

  Data dodania: 30 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela - Online-Kancelaria.pl »

  Strona opisująca tematykę odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Na naszej stronie znajdziesz skuteczne wzory odwołań od decyzji zakładu ubezpieczeń. Wzory można ściągnąć w pliku: pdf, doc, docx, rtf.

  Na naszym blogu znajdziesz również przydatne artykuły o tym jak uzyskać: odszkodowanie, zadośćuczynienie, rentę. Dowiesz się jak: zgłosić szkodę, prowadzić postępowanie likwidacyjne, negocjować. Znajdziesz najpopularniejsze przyczyn odmowy, ale przede wszystkim znajdziesz rzetelne i merytoryczne wzory pism, przydatne do uzyskania wysokiego odszkodowania. Prezentujemy wzory odwołań od decyzji największych zakładów ubezpieczeniowych takich jak: PZU, Warta, Interrisk, Generali, Link4, Ergo Hestia, Proama, Uniqa. Stwórz skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Przykładowe świadczenia jakie realizujemy to: odszkodowanie na wypadek śmierci lub za uszczerbek na zdrowiu, wypadek w pracy, a także wszelkiego rodzaju zadośćuczynienia i renty odszkodowawcze, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Z naszej oferty mogą skorzystać: kierowcy samochodów, rowerzyści, pasażerowie, motocykliści, piesi. Bogate doświadczenie pozwoliło oprzeć się na skutecznym modelu uzyskiwania wysokiego odszkodowania za wypadek drogowy czy wypadek przy pracy. Nasi eksperci pomagają nie tylko w uzyskaniu odszkodowania za zniszczone mienie, ale również w uzyskaniu odszkodowania za szkodę osobową. Zapewniamy pomoc i obsługę prawną zarówno na etapie negocjacji z ubezpieczycielem jak i w postępowaniu przed sądem. Usługi prawnicze oferowane przez naszą Kancelarię Adwokacką z pewnością okażą się pomocne i sprawią, że sprawa zostanie zrealizowana w najkrótszym terminie.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. Znajdziesz tu nieodpłatny wzór wezwania do zapłaty faktury. Wzór dostępny jest do pobrania w pliku: docx, pdf, rtf, doc. Dodatkowo jako jedyni za pośrednictwem naszego serwisu dajemy możliwość, bezpłatnego wygenerowania wezwania do zapłaty faktury VAT.

  Jak napisać skuteczne wezwanie do zapłaty. Cała strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. W portalu pobierzesz za darmo wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak dochodzić swojej należności przed sądem. Zrealizujesz prawidłowo i profesjonalnie przedsądowo wezwanie do zapłaty. Wezwanie do zapłaty to najprostsza forma skutecznego dochodzenia należności. Odzyskaj swoje pieniądze. W portalu znajdziesz również ciekawe wpisy. Uzyskasz wiedzę jak: napisać wezwanie do zapłaty, poprawnie nadać wezwanie do zapłat faktury, skapitalizować odsetki. Poznasz najpopularniejsze błędy popełniane przez wierzycieli, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i merytoryczne wzory pism, przydatne do odzyskania należności.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: niewypłaconego wynagrodzenia, odprawy, ubezpieczeń, nierozliczonego zachowku, bezumownego korzystania z nieruchomości, niezrealizowanej umowy, niezapłaconego czynszu, niezapłaconej faktury, braku płatności z weksla, nierzetelnie wykonanej usługi, różnego typu odszkodowań. Bogate doświadczenie pozwoliło oprzeć się na skutecznym modelu odzyskiwaniu należności. Dajemy naszym klientom skuteczne i sprawdzone rozwiązania.

  Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Naszym drugim atutem jest niska cena świadczonych usług. Jest ona efektem tego, że doskonale znamy się na tym czym się zajmujemy. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo