Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Rybnik Podkategoria: Rybnik

 • Obrączki Rybnik »

  Katalog obrączek ślubnych Rybnik to ciekawa galeria zdjęć, która pokazuje różne wzory obrączek.

  Wszystkie z przedstawionych par obrączek opisane są w taki sposób by internauta wiedział jak wygląda obrączka, z jakiego kruszcu jest stworzona i jakie kamienie szlachetne posiada.

  Prezentowane obrączki można zobaczyć na żywo w sklepie jubilerskim, który mieści się niedaleko takich miast jak Rybnik, Żory, Gliwice. Tam też można zapytać o cenę obrączek. Na stronie ceny nie są prezentowane ze względu na wahania cen kruszców i kamieni szlachetnych, ale zawsze można zadzwonić do sklepu lub wysłać maila z zapytaniem.

  Dodatkowo na stronie umieszczone są interesujące teksty dotyczące grawerowania obrączek, w tym grawerowania linii papilarnych czy innych piktogramów na obrączkach.

  Dla osób, które szukają informacji na temat rozmiarów obrączek dodano na stronie odpowiednie tabele z rozmiarami wg. różnych skal.

  Na blogu umieszczono standardowe obrączki tj. złote obrączki oraz bardziej modernistyczne jak obrączki dwu- lub trzy- kolorowe, które powstały w wyniku połączenia srebra, tytanu i złota. Ze względu na kruszec wyróżnione są obrączki tytanowe, platynowe, srebrne i z żółtego i białego złota. Jeśli chodzi o kamienie szlachetne to obrączki zawierają najczęściej brylanty lub cyrkonie. Adres witryny http://obraczki.rybnik.pl

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »

Rybnik - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rybnik

rybnik (6), wesele (3), biżuteria (4), obrączki (7), jubiler (1)