Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Kraków Podkategoria: Kraków

 • Auto giełda Kraków - Samochody, AutoKomisy, Części, Małopolska - www.gielda-krakow.pl »

  Krakowska Auto Giełda - www.gielda-krakow.pl jest jednym z portalów ogłoszeniowych o tematyce motoryzacyjnej, a wyróżnia się tym, że korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne. Na stronie można założyć własne konto, za pomocą którego można dodawać, śledzić oraz edytować ogłoszenia. Ponadto istnieje możliwość promocji wystawianego obiektu za pomocą jednej z wielu udostępnionych opcji. Portal ogłoszeniowy www.gielda-krakow.pl jest stroną umożliwiającą nie tylko bezpłatne dodawanie ogłoszeń o tematyce motoryzacyjnej, ale również istnieje możliwość założenia podstrony własnego autokomisu, gdzie właściciel w jednym miejscu będzie mógł wystawiać i promować wszystkie swoje aukcje, co na pewno przyczyni się do wzrostu sprzedaży. Nie ma żadnych limitów darmowych ogłoszeń! Portal ogłoszeń motoryzacyjnych z całej Małopolski! Auto-giełda Kraków. Zapraszamy wszystkie autokomisy do zamieszczania swoich ofert. Darmowe ogłoszenia moto, katalog firm, Auto Częsci.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • CopyNet Kraków - sprzedaż, dzierżawa, serwis kserokopiarek, drukarek, niszczarek, klimatyzatorów »

  CopyNet z siedzibą w Krakowie to firma świetnie orientująca się w zagadnieniach sprzedaży, dzierżawy oraz naprawy kserokopiarek, drukarek, kopiarek, niszczarek dokumentów, klimatyzatorów, faksów i innego rodzaju sprzętu biurowego. Jako lider branży obecni jesteśmy na rynku od wielu lat i z powodzeniem sięgamy do najlepszych rozwiązań. Sprzedajemy i dzierżawimy urządzenia nowe oraz poleasingowe wiodących producentów ? Sharp, Konica Minolta, HSM, Xerox, Canon, Ricoh, Kyocera, Oki, Oce, Brother, HP, Lexmark, Samsung, Epson, ale także sięgamy po mniej znane firmy. Wszystko po to, aby uzyskać jak największe zadowolenie wśród naszych klientów. Przy kontraktach na wynajem kopiarek zapewniamy pełną obsługę serwisową oraz dostarczamy wszystkie materiały eksploatacyjne. Rzetelna grupa techników skutecznie i fachowo usuwa wszelkie awarie działając szybko i minimalizując zbędne koszty. Naprawiamy sprzęt gwarancyjny i pogwarancyjny ? czy to na miejscu u klienta, czy też w naszym rozbudowanym serwisie. Nie zapominamy także o klientach indywidualnych, oferując im drobne usługi poligraficzne ? ksero, kopiowanie, skanowanie, drukowanie i bindowanie. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • MANARO Księgowa Kraków »

  Biuro Rachunkowe MANARO to firma którą charakteryzuje fachowość, dbałość o interesy klientów, kompleksowa obsługa związana ze wszystkimi aspektami prowadzonej działalności. Dołącz do grona naszych klientów. Nasi pracownicy odbiorą oraz dostarczą dokumenty w dogodne dla Państwa miejsce na terenie Krakowa. Biuro Rachunkowe Kraków oferuje pełny zakres usług - począwszy od prowadzenia najprostszych ewidencji podatkowych przez ewidencje kadrowo - płacowe i księgi rachunkowe. Przygotowujemy też wnioski kredytowe dla podmiotów gospodarczych. W ofercie znajduje się również pisanie odwołań do organów podatkowych, skarbowych, administracyjnych Reprezentujemy podatnika przed wszystkimi organami. Nasze biuro rachunkowe znajduje się w Krakowie w Nowej Hucie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z grami »

  Sklep internetowy z grami komputerowymi i oprogramowaniem edukacyjnym dla dzieci i młodzieży. Polecamy w ciągłej sprzedaży gry dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, w tym lubiane przez dzieci na całym świecie serie gier z Adibu, Koziołkiem Matołkiem, Bolkiem i Lolkiem i wiele, wiele więcej. Gry komputerowe dla przedszkolaków odpowiednio dopasowane do wieku dziecka, obok walorów czysto rozrywkowych umożliwiających doskonałą rozrywkę przez wiele godzin, dostarczają również dziecku istotnych wiadomości na temat otaczającego je świata - spełniają więc równocześnie rolę edukacyjną. Bardzo ważne na tym etapie jest jednak właściwe dobranie poziomu zaawansowania gry zarówno do wieku dziecka, jak i do jego stopnia rozwoju ogólnego, który najlepiej mogą ocenić jedynie rodzice lub bezpośredni opiekunowie. Niewłaściwe dostosowanie poziomu gry przyniesie niewątpliwie skutek odwrotny od oczekiwanego - dziecko zamiast doskonale się bawić będzie grą znudzone, i to w obydwu przypadkach, zarówno gdy dziecku poznającemu dopiero otaczającą go rzeczywistość uruchomimy grę zbyt poważną, przeznaczoną raczej dla starszych dzieci, jak i odwrotnie - gdy dziecku posiadającemu już pewną wiedzę uruchomimy grę przeznaczoną dla najmłodszych.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Zespół zatrudnianych przez naszą kancelarię radcowską adwokatów i radców prawnych pragnie zapoznać Was z szeregiem usług proponowanych przez naszą firmę. Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach, dla których wywalczamy wysokie odszkodowania. Ponadto proponujemy pomoc przy windykacji należności oraz porady prawnicze z każdej dziedziny prawa. Podsumowując: naszą ofertą jest kompleksowa pomoc prawna dla osób prywatnych oraz dla przedsiębiorców.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zawory bezpieczeństwa »

  Duża propozycja automatyki przemysłowej - automatyka siłowa - solidna oferta produktów najlepszych wytwórców (Festo, Pneumax, Hawe, KTR, Rexroth i innych). Przedsiębiorstwo dostarcza różne usługi. Scalenie wiedzy uzyskanych w trakcie instalacji urządzeń przemysłowych pozwala na profesjonalny konsulting w zakresie wyboru podzespołów wykonawczych. Oferta handlowa naszego biura to między innymi: bloki zaworowe pneumatyczne, reduktory, bloki sterowania pneumatyczne, szybkozłącza pneumatyczne.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • auto ślubne poznań »

  Małżeństwo ? sztama zatwierdzony legalnie natomiast społecznie w większości wypadków pomiędzy mężczyzną i kobietą regulowany prawami, zasadami, obyczajami, przekonaniami oraz postawami, określającymi przywileje a obowiązki partnerów a stan prawny ich potomstwa (jeżeli jest). Być może w największym stopniu para małżeńska jest związane z prokreacją, opieką nad dziećmi, ich wychowaniem oraz socjalizacją oraz regulacją stopnia pokrewieństwa

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • CIG-SHOP ELEKTRONICZNE PAPIEROSY E-PAPIEROSY »

  CIG-SHOP to sklep internetowy z markowymi produktami najwyższej jakości dla e-palaczy.Wstępując do Świata CIG-SHOP masz pewność, że wybierasz to co najlepsze i bezpieczne dla Ciebie. Oferujemy bogaty wachlarz akcesorii dla zwolenników e papierosów.U nas kupisz tylko oryginalne produkty King E-Cigar i Poltiko, gwarancją zadowolenia są tylko elektroniczne papierosy od najlepszych producentów, zastanów się zanim kupisz coś co wygląda podobnie. Tylko sprawdzone modele o najwyższej jakości dają satysfakcję z używania elektronicznego papierosa.Jeśli zależy Ci na tym, żeby nie truć siebie i otoczenia, wybierz e-papierosa, a twoje życie zmieni się na lepsze - to możemy zagwarantować.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Szkoła Językowa Poliglota zaprasza wszystkich chętnych na naukę wybranego przez siebie języka obcego. Zapewniamy najlepiej wykształconych lektorów, stały dostęp do pomocy szkoleniowych oraz dobrą i przyjemną atmosferę. Organizujemy testy językowe, zdobyliśmy uprawnienia do poświadczania prestiżowych certyfikatów. W ofercie szkolenia indywidualne oraz grupowe, w szkole lub z dojazdem do klienta. Możliwość przeprowadzenia szkoleń dla firm lub kursów przygotowawczych do matury. Uczymy najmłodszych, młodzież i osoby dorosłe, na wszystkich etapach zaawansowania. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - VERATAX Kraków »

  Nasze Biuro rachunkowe Kraków Veratax zapewnia kompleksową obsługę w dziedzinie księgowości. Nasze usługi księgowe cechują innowacyjne rozwiązania oraz możliwość adaptacji do konkretnych potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kredyt firmowy, leasing, faktoring oraz księgowość fundacji i stowarzyszeń.

  Data dodania: 30 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strony www Warszawa »

  Agencja Lemon IT to nowoczesna Agencja Interaktywna. Firma zapewnia pełną obsługę firm i osób prywatnych chcących zarządzać swoim wizerunkiem w internecie. Wśród wielu ofert firmy Lemon IT znajdziesz również projektowanie materiałów reklamowych i ich druk. Jak dotąd, to Lemon IT to: 100 interesujących wyzwań, długie godziny kreatywnej pracy.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia »

  Jeśli chcesz zamieścić darmowe oferty ? musisz wiedzieć, ze wspaniale trafiłeś gdyż na naszej stronie on-line znajdują się oferty na terenie całego kraju! Takie ogłoszenia znajdziesz rozdzielone na różne podkategorię tematyczne od ? ogłoszenia drobne, aż do ? ogłoszenia pracy, dzięki temu właściwie każdy odszuka coś dobrego dla siebie i własnych oczekiwań! Należy wiedzieć, że dodanie takiego ogłoszenia jest bardzo łatwe i bez problemowe dlatego nie obawiaj się tylko pozwól sobie zamieścić ofertę na naszej stronie! Nie czekaj zbytnio długo tylko dodaj ogłoszenie w szybki i sprawny sposób!

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie w Krakowie »

  Planując nabyć mieszkanie warto skorzystać z wiedzy renomowanego pośrednika którym jest SM Salwator. Spółka ta inwestuje głównie w południowej części Polski. Doskonale wiadomo, że ceny nieruchomości w Krakowie są bardzo różnorodne, a niezbyt wygórowane przedstawia właśnie firma Salwator. To jaki koszt poniesiemy, jest uzależnione po pierwsze od usytuowania lokalu. Wiadomo,że im mniejsza odległość od Starego Miasta, tym drożej. Będziemy zmuszeni przygotować się na przeciętny wydatek około pięciu tysięcy za metr kwadratowy. Nie tak drogie obszary w Krakowie to chociażby Nowa Huta, a także Prokocim, tam koszty wahają się w okolicach czterech i pół tysięcy za metr kwadratowy. Wśród najdroższych obszarów Krakowa jest Śródmieście oraz Wola Justowska, gdzie zakres cenowy waha się wokół dziewięciu i pół tysięcy za metr.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odwiedź Kazimierz »

  Spacerując po krakowskich uliczkach nie sposób nie zajść do żydowskiej dzielnicy, będącej świadkiem historycznych zdarzeń, które wydarzyły się w tym wyjątkowym mieście. Kazimierz to legendarna dzielnica z festiwalem sztuki żydowskiej, starymi czynszówkami i synagogami, które trzeba stanowczo zwiedzić. To dzielnica, która ma swój koloryt i atmosferę, którą poczuje każdy, kto zdecyduje się w jednej z uroczych kawiarni wypić filiżankę pachnącej kawy. To tu można zjeść w jednej z wyjątkowych restauracji jeden z wielu frykasów kuchni żydowskiej i poczuć się jakby znalazło się w innym czasie, cofając się z dwieście lat wstecz. Spacer typu "city tour krakow" czarownymi uliczkami jest niezapomnianym przejściem, którego powinien doświadczyć każdy odwiedzający legendarny już Kraków.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi zewnętrzne »

  Nasze drzwi serii Euroa zostały stworzone uwzględniając powiększający się popyt na tego rodzaju elementy wykończeniowe. Wszystkie drzwi Euroa montowane są na terenie Myślenic na południu Polski, przy udziale jednych z najnowocześniejszych urządzeń CNC, a także wykwalifikowanych pracowników. Praca od samego początku projektowania do efektu końcowego odbywa się przy udziale osób z bogatą wiedzą i ponadprzeciętnymi kwalifikacjami. Długoletnie doświadczenie w produkcji stolarki doprowadziło do wypracowania wyjątkowo wysokiej jakości, która z pewnością zadowoli bardzo wymagającego klienta. Od 13 do 14 kwietnia 2013 roku miała miejsce III edycja Myślenickich Targów "Dom i otoczenie", na których drzwi EUROA zostały wyróżnione nagrodą Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Proponujemy skorzystać z naszego programu konfigurującego, za pomocą którego będzie można zaprojektować najbardziej dopasowane drzwi.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fitness i siłownia Kraków »

  Fitess Kraków to świetna alternatywa na spędzanie wolnego czasu przez panie, ale również zadbanie o swoje ciało oraz zdrowie. To bardzo wspaniałe i naprawdę zróżnicowane zajęcia w rytm muzyki czy też przy użyciu różnego rodzaju przyrządów. Dzięki temu podczas ćwiczeń możesz wypracować każdą partię ciała. Natomiast strefa SPA Wrocław i strefa SPA Kraków z pewnością umożliwi ci poprawienie kondycji twojego ciała od strony wizualnej. Oferujemy naprawdę szeroki zakres zabiegów. Pozwoli ci to z pewnością na odnalezienie czegoś dla siebie.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • apartamenty do wynajęcia kraków »

  Ekosamotnia to miejsce gwarantujące ciszę i sielski wypoczynek Kraków. W tym samym czasie jest znakomitym miejscem wypadowym na oglądanie tego zabytkowego miasta. Ekosamotnia proponuje komfortowe mieszkania do wynajęcia, sposobność czynnego odpoczynku także świeże artykuły z gospodarstwa ekologicznego. Agroturystyka Małopolska jest fantastyczną odskocznią od powszedniego pośpiechu i zgiełku miasta. To wyjątkowe miejsce pozwoli na chwilę oddechu i spędzenia czasu z najbliższymi.

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Kraków »

  Royal Garden jest profesjonalną firmą ogrodniczą. Zajmuje się zakładaniem ogrodów. Firmę powołali do życia absolwenci Wydziału Ogrodniczego i Leśnego Akademii Rolniczej w Krakowie. Profesjonalnie przygotowani ogrodnicy oferują kompleksowe usługi, wśród których znajduje się projektowanie ogrodów, tworzenie systemów nawadniania, a także koszenie trawników. RoyalGarden.pl zajmuje się kompleksowo ogrodami swoich klientów, kreując nowoczesne przestrzenie z wykorzystaniem małej architektury. Rabaty, skarpy i skalniaki przeplatają się ze zbiornikami wodnymi. Zdrowe nasadzenia nadają całości niezwykle elegancki styl, a nowoczesne podświetlenia wydobywają z roślin nieznany charakter.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katalogi Stron »

  Nieraz słyszałeś o katalogach witryn, lecz nie wiesz co to jest? Wobec tego dokładnie zapoznaj się z poniższym artykułem i zobacz jak wiele zyskasz korzystając z tych wartościowych serwisów.
  Katalog firmowych to serwisy, które działają analogicznie do panoramy firm. Znajdują się w nich setki treściwych opisów stron wraz z linkami. Jeśli wobec tego poszukujesz poradnika dla początkującego informatyka, to tam na pewno znajdziesz ich co najmniej kilka. Jeżeli katalog, który wybierzesz jest do tego wyspecjalizowany w jakimś kierunku na przykład zawiera wyłącznie witryny służbowe, w takim przypadka migiem znajdziesz witrynę hydraulika, serwisu AGD czy apteki w dowolnym miejscu w Polsce.
  Przez to, iż każdy katalog stron dzieli się na kategorie nawet laik może się w tym miejscu bez problemów poruszać. To wszystko sprawia, że każdego dnia z katalogów korzystają dziesiątki internautów poszukujących informacji. Dlatego jeśli jesteś właścicielem witryny internetowej albo przedsiębiorstwa powinieneś zamieścić informację o sobie w takim wykazie. Możesz być pewien, że ta chwila przeznaczona na opublikowanie tekstu dostarczy sporych korzyści. Oprócz tego, iż wzrośnie ranga Twojej witryny, to swoją drogą zyskasz trochę nowych interesantów ? a w następstwie tego pieniędzy. Powinieneś pamiętać, iż katalogi to doskonały sposób na tanią promocję, jednakże to tajemnica piarowców. Od dzisiejszego dnia wiesz o tym również Ty, tym samym wykorzystaj możliwości jakie Ci dają katalogi witryn. Publikuj informacje o sobie w każdym napotkanym katalogu, a Twoja witryna znajdzie się na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach, to zaś na pewno się opłaca.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron internetowych Kraków »

  Marketing witryn internetowych - sprawdzone usługi zwiększania wielkości odwiedzin użytkowników na stronę. Dostarczamy komplet usług, które zagwarantują szybką reklamę biznesu bez względu na konkurencję, rozmiar, specjalizację czy aplikację witryny.

  Reklamujemy działalności z kraju i zagranicy. Nie trać możliwości - promuj firmową witrynę przyciągaj kontrahentów za pomocą witryny internetowej. Pozycjonowanie w internecie - Twoja sposobność powiększenia sprzedaży towarów!

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • złomowanie samochodów Kraków »

  Niestety nic nie jest długowieczne i niestety taka sama sytuacja ma miejsce o ile chodzi o samochody. Nie prawie każdy samochód daje się naprawić i ma to sens. aby wyrejestrować samochód trzeba go albo sprzedać albo oddać do stacji demontażu i dlatego też oferujemy nasze usługi. Naszą działalnością jest złomowanie pojazdów. Opracowujemy tą usługę profesjonalnie i tak abyście państwo nie mieli żadnych problemów. Złomowanie samochodów jest usługą wymagającą adekwatnej wiedzy, którą my jako specjaliści posiadamy. Nasza stacja demontażu jest niewątpliwie adekwatnie wyposażona i dzięki temu nie będziemy mieli dylematu z demontażem i złomowaniem żadnego problemu. Na pewno używając naszych usług będą Wy w stu procentach zadowoleni. Wykonamy dla państwa wszystko z zypełnym profesjonalizmem, na który w każdej sytuacji stawiamy.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • nagrzewnice gazowe : http://www.technoheat.pl »

  Nasza przedsiębiorstwo para się dostarczaniem najlepszej jakości przemysłowych urządzeń grzewczych. O ile system grzewczy to jedynie z fachowcami, tym słowami kierujemy się w wykonywanej przez nas codziennie pracy. Nieważne czy szukasz dla swojej firmy nagrzewnice gazowe bądź promienniki, u nas otrzymasz zawsze wysokogatunkowy artykuł. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą konkretną ofertą na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań oddajemy do Państwa dyspozycji nasz wysokiej jakości dział obsługi klienta, który ochoczo odpowie na wszelkie pytania. Nasz sukces na rynku zawdzięczamy współpracy jedynie z profesjonalistami dla których kompetencje, ślubowanie a oprócz tego entuzjazm to najważniejsze czynniki w pracy. Wysoka jakość, solidność, konkurencyjne ceny to wyłącznie niektóre z komentarzy w referencjach jakie dostajemy od ukontentowanych klientów.

  Data dodania: 19 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Cieszyn »

  Ogłoszenia Cieszyn to ogłoszenia z którymi musi zapoznać się każdy domownik Cieszyna. Na naszym portalu odszukasz ogloszenia Cieszyn z jakimi warto się zapoznać. Są to anonse weryfikowane, oraz ciągle aktualizowane. Serwis gwarantuje tobie przeróżnego doboru ogłoszenia od ? praca Cieszyn aż do ? ogłoszenia drobne! Także masz możliwość samodzielnie zamieszczenia ogłoszenia na portalu w natychmiastowy i sprawny sposób i to wszystko bezpłatnie! Od razu więc trzeba wykorzystać oferowane propozycje!

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • GossipingGirl.pl - Boutique - Kraków »

  Urokliwy butik w samym centrum starego Krakowa przy ulicy Miodowej 2. W naszej ofercie znajdą Państwo modną odzież damską, niebanalne ubrania i wyjątkowe kreacje dla każdej kobiety, a na dodatek w przystępnej cenie. Znajdziecie tu coś zarówno dla młodych dziewcząt, śledzących najnowsze modowe trendy, jaki i dla kobiet, które cenią sobie bardziej klasyczny, nowoczesny styl. W swojej ofercie posiadamy bardzo duży wybór, około 100 modeli sukienek. Oferujemy nowoczesne wzory oraz ciekawe fasony odzieży w doskonałym gatunku. To wszystko z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Miła i profesjonalna obsługa zapewnia Klientkom pomoc w odnalezieniu rzeczy pozwalających podkreślić ich indywidualny styl. Przyjdź i przekonaj się sama o naszym bogatym asortymencie. Zapraszamy od Poniedziałku do Soboty od 11 do 21.

  Data dodania: 29 01 2017 · szczegóły wpisu »

Kraków - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kraków