Angielski Online


Billboardy Podkategoria: Billboardy

 • Tanie STRONY WWW Gniezno, szablony Allegro Gniezno, projekty graficzne Gniezno »

  Wykreuję dla Państwa nowy wizerunek firmy dzięki profesjonalnej stronie www

  WEB INFO studio

  oferuje pomoc przy tworzeniu i prowadzeniu stron internetowych
  oraz wykonywania projektów graficznych (ulotki, banery, katalogi itp.)  Oferuję Państwu usługi z zakresu TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH ? wykonanie stron www, serwisów,
  sklepów internetowych oraz wszystko co związane ze stronami www ? aktualizację stron, administrowanie sklepem internetowym, przeróbki na stronach, pozycjonowanie strony w wyszukiwarce, pisanie tekstów na strony, pomoc przy publikacji strony w internecie ? hosting i domena, tworzenie kopii bezpieczeństwa stron www, założenie FAN-PAGE na Facebooku, pomoc przy wystawianiu przedmiotów na Allegro, projekty graficzne szablonów Allegro, retusz zdjęć.

  Świadczę także usługi z zakresu grafiki komputerowej. Wykonam dla Państwa projekty graficzne t.j. ULOTKI, BANERY, WIZYTÓWKI, KATALOGI REKLAMOWE, PLAKATY, FOLDERY, KALENDARZE FIRMOWE, GAZETKI REKLAMOWE, BROSZURY INFORMACYJNE, LOGA FIRMOWE, FOTO-ALBUMY etc. W razie zainteresowania ofertą ceny za wykonanie usługi dostępne są na podstronie cennik.

  Oferuję także wykonanie PREZENTACJI MULTIMEDIALNEJ oraz ANIMACJI FLASH: strony Flash, animowane elementy na stronę, reklamowe banery FLASH itp.

  Potrzebują Państwo wsparcia bądź pomocy z zakresu TWORZENIA STRON WWW lub grafiki komputerowej proszę skontaktować się ze mną telefonicznie 503 531 446 lub mailowo paulina.stachowska@o2.pl

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ledmachina - Tablice LED »

  Myślisz, jakie terytorium może być adekwatne na promocję? Na pewno będą to takie tereny, gdzie codziennie jest niezmiernie dużo tłumu. Tam naturalnie, należałoby umieścić swoje ekrany led. Są to po prostu miejsca wspaniałe, zwłaszcza dlatego, że odbiorców jest tam stale wystarczająco. Można więc się spodziewać, że w takim przypadku uważnie czytają na wskroś wszelkie reklamy. Dla reklamodawców taka nowina będzie wprost wyjątkowa, gdyż można zaplanować, że ewidentnie będzie wydajna. Takie strefy są kapitalne na wyświetlacze led. Reklama świetlna firmy Ledmachina Wrocław, jest wielka, widoczna, klarowna. To na niej z pewnością skupi się wzrok przypuszczalnych odbiorców. Najodpowiedniej spożytkować telebimy led do oferowania działalności, towarów, usług. To doskonały pomysł na nakłonienie naprawdę bardzo ważnych klientów, zatem rozwijaj się!

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia wielkoformatowa »

  Wartościowa reklama firmy nie może być realizowana bez wielkiego formatu. Im większa reklama tym większa szansa, że zauważy ją ewentualny klient. Dlatego wskazane jest skorzystać z oferty firmy "Stylistic". Jako drukarnia wielkoformatowa możemy wykonać takie usługi jak druk banerów, rollupów, tablic reklamowych czy bilbordów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Panele LED diodowe, ekrany LED, producent. »

  Najważniejsze dla nas jest, aby wyświetlacz led, ekran led diodowy był zbudowany z wykorzystaniem najlepszej opatentowanej technologii i z najwyższej jakości elementów elektronicznych. Hiperjasne diody led o pięknych równych barwach muszą przebić światło słoneczne, aby treści informacyjno - reklamowe były czytelne. Ważny jest również estetyczny wygląd tablicy diodowej, gdyż reklamowy wyświetlacz led jest również wizytówką naszej firmy.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna reklama wewnętrzna Toruń »

  Profesjonalizm w każdym calu jest najlepszą wizytówką naszej korporacji. Paramy się wszystkimi usługami związanymi z drukiem i reklamą. Proponujemy cztery zasadnicze piony naszej działalności: druk offseowy wysokonakładowy, druk cyfrowy niskonakładowy, reklama zewnętrzna jak również atelier szaty graficznej i dodatkowo wykonywanie stron www. Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, który umożliwia nam na uprawianie usług nie tylko pod zachowaniu najwyższych standardów, lecz także poniżej wykorzystaniu różnych technik. Pracownikami naszej firmy jest wielu doświadczonych fachowców, którzy bez najmniejszych problemów potrafią dorównać dosłownie w najwyższym stopniu skomplikowanym zleceniom. O ile chodzi o reklamę zewnętrzną to przygotowujemy szyldy, billboardy i tym podobne formy identyfikacji wizualnej.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Porządne Parasole Reklamowe »

  Parasole reklamowe z marką przedsiębiorstwa to znakomity przedmiot reklamy Państwa firmy.

  Tego typu gadżety wcale nie wychodzą z obiegu, a łatwość wykonania druku oraz oryginalny pomysł sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się właśnie na taki sposób promocji.

  Jeżeli jesteście Państwo zaciekawieni reklamą na parasolach zachęcamy do nas.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem telebimów ceny »

  Nasze przedsiębiorstwo, jako producent urządzeń ledowych, świadczy wynajem telebimów na imprezy. W ramach tej usługi gwarantujemy transport urządzeń w profesjonalnych skrzyniach, instalację i demontaż mobilnego stelażu, a także ustawienie sprzętu i organizację techniczną eventu. Nasz zespół to grupa fachowców, którzy w krótkim czasie zagwarantują Tobie nowe oblicze rozrywki w wysokiej jakości.

  W naszym zakładzie projektujemy mobilne telebimy przeznaczone do szybkiego montażu na imprezach masowych. Telebimy mobilne wymagają łatwej w modyfikacji konstrukcji i specjalistycznego oprogramowania, przez wzgląd na specyfikę masowych wydarzeń. Mobilna konstrukcja jest bardzo prosta w postawieniu i daje możliwość nieograniczonej konfiguracji i szerokiego kąta przekrzywienia wyświetlacza. Sam telebim na wynajem jest urządzeniem wysoce precyzyjnym. Wyposażony jest w nadprogramowe zabezpieczenia przed deszczem i warstwę ochronną przed promieniami słonecznymi. Łatwy w obsłudze sterownik daje możliwość szybkiego sterowania ustawieniami ekranu i wyświetlaną treścią. Ekran telebimu charakteryzuje wysoka rozdzielczość i znakomita intensywność kolorów.

  Oferujemy rzetelny wynajem telebimów na imprezy. Cały czas jesteśmy gotowi, by stworzyć dla Ciebie wysokiej jakości oprawę sceniczną . Możesz zaufać naszym umiejętnością!

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Investtech wynajem ekranów LED »

  Celem reklamy jest przyciąganie Klientów. A nic nie przyciąga lepiej niż ciekawy film czy obraz, prezentowany na wysokiej jakości wyświetlaczu. Wiele analiz wykazuje, że multimedialne reklamy są bardziej skuteczne od tych w wersji papierowej. Najlepszą sposobność prezentacji własnych produktów, czy usług dają nam teraz ekrany LED. W naszej pracowni będziesz mógł kupić wewnętrzne ledowe i zewnętrzne telebimy o dopasowanych do potrzeb właściwościach wyświetlaczy.

  Sprzedaż ekranów LED to to istota naszej firmy. Kilka lat temu zainteresowaliśmy się tą nowoczesną technologią. Obecnie sprzedajemy w każdym roku kilkadziesiąt ekranów LED, całkowicie dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Oferowane przez naszą firmę ekrany ledowe są dopracowane w najmniejszym calu. To wysoce efektywne urządzenia, które emitują widowiskowe efekty wizualne o każdej porze dnia i nocy.

  Jako doceniany producent ekranów LED prowadzimy także serwis sprzętów AV. Naprawiamy ekrany LED i dokonujemy dokładne badania techniczne. Nasi Kontrahenci mogą liczyć na kompletny serwis urządzeń, oraz na dokładne, co roczne przeglądy ekranów. Dysponujemy częściami zamiennymi, co powoduje, że usługa serwisowa wykonywana jest natychmiastowo.

  Ekrany LED to urządzenia o bogatych możliwościach. Stosowane są nie tylko w trakcie wielkich koncertów, ale również jako narzędzie marketingowe. Obok ekranów LED mamy do dyspozycji także stabilne konstrukcje, jak i komfortowe skrzynie transportowe. Po za tym oferujemy także bandy LED i kioski multimedialne. Nowoczesne technologie są na wyciągnięcie ręki.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Reklamy świetlne w Krakowie »

  Masz biznes? Masz prywatną firmę, a może działasz na prywatny rachunek bez działalności? Jeśli jesteś jedną z takich osób, inwitujemy do skorzystania z najnowszej propozycji naszej agencji reklamowej świadczącej całkowicie fachowe i całościowe usługi w dziedzinie reklamy i marketingu na obszarze Krakowa i nie tylko., które robimy od podstaw są najwyższej jakości, spełniają wszystkie normy, ale przede wszystkim są niesamowicie porządne, przez co cieszą się niesłabnącym zaciekawieniem wśród naszych kontrachentów. Pokrewnymi produktami są nasze . Stworzone zostają zawsze z najlepszych jakościowo towarów, zaprojektowane przez grupę nadzwyczajnie przygotowanych grafików i znawców z dziedziny projektowania. Nasze dotyczą niemal wszelkiej tematyki, niemal każdej specjalności obecnej na wielorakim rynku krakowskim. Wobec tego prawdopodobnie również Ty znajdziesz cokolwiek dla siebie w naszych usługach. Oferty są perfekcyjnie przygotowywane pod kątem merytorycznym, jak i technicznym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej agencji i przetestowania naszych usług.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wielkoformatowy.info.pl »

  Wielkoformatowy. info. pl to serwis, dzięki któremu zdołamy dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na temat druku wielkoformatowego. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i szukasz właściwej reklamy, możesz odwiedzić nasz serwis i odszukać większą ilość informacji, na temat, stosownego promowania własnej marki. Druk w wielkim formacie to odpowiedni wybór reklamy, a dzięki najwyższej jakości surowców wykorzystywanych podczas tworzenia banerów, billboardów, szyldów oraz plakatów, możemy być pewni, że będziemy zadowoleni z tego rodzaju promowania swojej firmy. Zdaj się na jakość informacji, zawartych na naszym serwisie i spraw, aby każdy mówił o Twojej marce. Całkowita oferta osiągalna jest pod adresem wielkoformatowy. info. pl. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką bilboardów i banerów reklamowych! Wejdź, a nie pożałujesz!

  Data dodania: 03 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Opole »

  Agencja reklamowa WidePRINT to mieszcząca się w Opolu agencja reklamowa oferująca komplety zakres usług reklamowych dla firm i instytucji. Nasza specjalizacji to druk wielkoformatowy, systemy wystawiennicze oraz gadżety reklamowe. Oferujemy szybkie termin realizacji zleceń.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wielki format Lublin »

  Jesteśmy firmą, która na rynku reklam istnieje od bardzo wielu lat. Specjalizujemy się w wykonywaniu reklamy zewnętrznej. Mamy doświadczoną kadrę specjalistów, nowoczesny sprzęt i długoletnie doświadczenie. Dysponujemy także sprawnym zapleczem logistycznym i również zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny. W propozycji mamy sporo różnych produktów wśród, których można odkryć billboardy, mobile skyboard, powierzchnie wielkoformatowe albo oklejanie samochodów. Przez wszystkie lata naszej działalności współpracowaliśmy z wieloma ukontentowanymi klientami. Przykładowe realizacje wykonane przez nas to megaboardy w okolicach Rzeszowa albo Warszawy, billboardy w Lublinie a oprócz tego co niemiara innych. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług będzie w stu procentach usatysfakcjonowany. Należałoby nam zawierzyć.

  Data dodania: 30 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • http://www.elsi.pl | druk wielkoformatowy Słupsk »

  Drukarnia Elsi. pl udostępnia bogatą gamę usług w zakresie druku wielkoformatowego. Jako przedsiębiorstwo posiadające przeszło 25 lat doświadczenia zdajemy sobie sprawę jak zagwarantować naszym klientom maksymalną satysfakcję. Do realizacji zamówień używamy jedynie wysokiej klasy urządzeń zapewniających doskonałą jakość druku. Nie licząc typowych usług druku wielkoformatowego, produkujemy także tapety ze spersonalizowanym nadrukiem, naklejki magnetyczne, litery przestrzenne, i również oklejamy pojazdy osobowe i również dostawcze. Dla miejsc i również instytucji tj. ośrodki zdrowia albo żłobki oferujemy ekologiczny druk lateksowy, który jest wolny od szkodliwych substancji i również nie wydziela jakichkolwiek zapachów. Jeżeli nie znalazłeś w naszej propozycji usługi która spełni twoje oczekiwania, koniecznie skontaktuj się z nami, bo wykonujemy również zamówienia indywidualne.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Projekty graficzne »

  Wykonujemy oryginalne projekty graficzne dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Nasze studio graficzne, złożone z doświadczonych specjalistów, zrealizuje projekty Twoich firmowych materiałów reklamowych. Począwszy od zaprojektowania kluczowego elementu systemu identyfikacji wizualnej –Twojego znaku firmowego – charakterystycznego logo, przez innowacyjny projekt ulotki. Powierz nam projektowanie banerów, dzięki którym zaakcentujesz swoją markę i odróżnisz się spośród konkurencji. Mamy wprawę w wizualizowaniu informacji i danych. Stworzona przez nas infografika może stać się efektywnym narzędziem w Twojej strategii promocji. Przygotujemy dla Twojej firmy katalog reklamowy albo dopasowane do potrzeb Twojej firmy a jednocześnie spójne z Twoją marką foldery reklamowe. Na każdym etapie współpracy gwarantujemy fachową obsługę i profesjonalne doradztwo. Zawsze dotrzymujemy terminów realizacji zamówień. Zapraszamy, zajrzyj na stronę studiopiko. pl, gdzie poznasz poszczególne elementy naszej oferty.

  Data dodania: 10 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • projektowanie graficzne plakatów Warszawa »

  Fachowe a oprócz tego oryginalne banery reklamowe są obecnie najlepszym wabikiem na potencjalnych klientów, dlatego też pożądane byłoby skorzystać z usług kompetentnej agencji reklamowej, która przygotuje doskonałej klasy banery. CC Professionals Group to doświadczona i również godna polecenia agencja reklamowa z Warszawy, która specjalizuje się w projektowaniu nowoczesnych projektów graficznych. Współpracujemy nie tylko z wielkimi firmami korporacyjnymi, ale również z niewielkimi przedsiębiorstwami, którzy potrzebują porządnych banerów. Na nieszczęście dziś bez oryginalnej reklamy bardzo trudno jest odnieść sukces praktycznie w każdej branży, z tej przyczyny warto postawić na współpracę z doświadczoną agencją. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej na której można przyjrzeć się niektóre z dotychczasowych realizacji.

  Data dodania: 27 12 2019 · szczegóły wpisu »

Billboardy - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Billboardy