Angielski Online


Ankiety, sondaże Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • Skuteczna reklama wewnętrzna Toruń »

  Profesjonalizm w każdym calu jest najlepszą wizytówką naszej korporacji. Paramy się wszystkimi usługami związanymi z drukiem i reklamą. Proponujemy cztery zasadnicze piony naszej działalności: druk offseowy wysokonakładowy, druk cyfrowy niskonakładowy, reklama zewnętrzna jak również atelier szaty graficznej i dodatkowo wykonywanie stron www. Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, który umożliwia nam na uprawianie usług nie tylko pod zachowaniu najwyższych standardów, lecz także poniżej wykorzystaniu różnych technik. Pracownikami naszej firmy jest wielu doświadczonych fachowców, którzy bez najmniejszych problemów potrafią dorównać dosłownie w najwyższym stopniu skomplikowanym zleceniom. O ile chodzi o reklamę zewnętrzną to przygotowujemy szyldy, billboardy i tym podobne formy identyfikacji wizualnej.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Porządne Parasole Reklamowe »

  Parasole reklamowe z marką przedsiębiorstwa to znakomity przedmiot reklamy Państwa firmy.

  Tego typu gadżety wcale nie wychodzą z obiegu, a łatwość wykonania druku oraz oryginalny pomysł sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się właśnie na taki sposób promocji.

  Jeżeli jesteście Państwo zaciekawieni reklamą na parasolach zachęcamy do nas.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem telebimów ceny »

  Nasze przedsiębiorstwo, jako producent urządzeń ledowych, świadczy wynajem telebimów na imprezy. W ramach tej usługi gwarantujemy transport urządzeń w profesjonalnych skrzyniach, instalację i demontaż mobilnego stelażu, a także ustawienie sprzętu i organizację techniczną eventu. Nasz zespół to grupa fachowców, którzy w krótkim czasie zagwarantują Tobie nowe oblicze rozrywki w wysokiej jakości.

  W naszym zakładzie projektujemy mobilne telebimy przeznaczone do szybkiego montażu na imprezach masowych. Telebimy mobilne wymagają łatwej w modyfikacji konstrukcji i specjalistycznego oprogramowania, przez wzgląd na specyfikę masowych wydarzeń. Mobilna konstrukcja jest bardzo prosta w postawieniu i daje możliwość nieograniczonej konfiguracji i szerokiego kąta przekrzywienia wyświetlacza. Sam telebim na wynajem jest urządzeniem wysoce precyzyjnym. Wyposażony jest w nadprogramowe zabezpieczenia przed deszczem i warstwę ochronną przed promieniami słonecznymi. Łatwy w obsłudze sterownik daje możliwość szybkiego sterowania ustawieniami ekranu i wyświetlaną treścią. Ekran telebimu charakteryzuje wysoka rozdzielczość i znakomita intensywność kolorów.

  Oferujemy rzetelny wynajem telebimów na imprezy. Cały czas jesteśmy gotowi, by stworzyć dla Ciebie wysokiej jakości oprawę sceniczną . Możesz zaufać naszym umiejętnością!

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • tajemniczy klient »

  Strona internetowa - prezentacja ośrodka badań rynkowych PBJ. PBJ Badania Marketingowe jest centrum badawczą specjalizującym się w realizacji programów ściśle przystosowanych do specyfiki kontrahenta. Zakres prac realizowanych przez PBJ Badania Marketingowe zawiera badania ilościowe - PAPI, CATI, internetowe, klasyczne badania jakościowe - copy-test, IDI, FGI jak i specjalne warianty badań w rodzaju np. badanie czytelności ulotki, Mystery Shopping - Tajemniczy Klient czy Desk Research.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Wartość dodana - w ramach realizacji pytań Mystery Shopper niejednokrotnie dajemy naszym Klientom darmowo szereg dodatkowych usług. Jako instytucja treningowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy sprzedażowego. Po spełnionym badaniu tworzymy raport, który to wyjawia mocne tudzież słabe strony celów sprzedażowych. Na podstawie wyników przygotowujemy program doradczy. Nowa Jakość - jako firma szkoleniowa, oceniana jako Merytoryczny Lider rynku szkoleń biznesowych wnosimy do współpracy z naszymi Klientami wiedzę z zakresu zasad i metod profesjonalnej obsługi Klienta oraz sprzedaży. Wiedza ta jest wynikiem naszych doświadczeń, przemyśleń i badań rynkowych. Poprzez wyważoną kompilację znanych nam strategii rynkowych oraz posiadanej przez nas wysokiej wrażliwości etycznej, stajemy się wartościowym partnerem w prowadzeniu biznesu, którego usługi daleko wychodzą w tzw. wartości dodane.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ortmedical – kompleksowe badania dla farmacji »

  2. Badania rynku medycznego to nasza specjalność, dlatego na naszym portalu publikujemy ekspercie artykuły w tematyce medical market research. Jesteśmy doświadczonymi badaczami, którzy działają w branży od wielu lat. Na naszej stronie znajdziesz publikacje dotyczące m. in. badań obserwacyjnych nieinterwencyjnych. Dzielimy się ponadto wiedzą w zakresie badań dla farmacji – czyli z angielskiego pharmaceutical market research. Nie czekaj do jutra – szansa na tak rzetelną wiedzę może się już nie powtórzyć. Przygotowujemy cykliczne serie artykułów, których autorami są eksperci badań rynku medycznego z wieloletnim doświadczeniem. Na Twoje życzenie zrealizujemy także dla Ciebie badanie obserwacyjne lub kliniczne. Zapewniamy o najwyższej wiarygodności realizowanych pomiarów. Dzięki temu możesz być pewien, że wdrożenie wniosków z badań przyniesie Twojej firmie spore korzyści.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »

Ankiety, sondaże - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ankiety, sondaże