Angielski Online


Fotografia Podkategoria: Fotografia

 • Artamator »

  Rękodzieło to jeden z wielu katalogów tematycznych, które prezentujemy w katalogu Artamator. Do niego należą tez wyroby jubilerskie ze złota takich jak naszyjnik ze złota. Jednak tutaj skupiamy się na zręczności jubilera i sposobach wykonywania tych drogocennych wyrobów. Ponieważ złoto samo w sobie jest miękkie, dlatego do wyrobów jubilerskich stosuje się stopy z innymi metalami, m.in. srebro, cynk, miedź, pallad, nikiel, które nie tylko utwardzają złoto, ale wpływają również na zmianę zabarwienia złota oraz wygładzają jego powierzchnię. Zapraszamy po więcej informacji na Nasz portal Artamator.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia dzieci »

  KidModels to jedyny w swoim rodzaju, polski portal który został stworzony z myślą o Twoich pociechach. KidModels - zdjęcia dzieci promuje niebanalne zdolności i urodę dzieci oraz młodzieży, których najskrytszym pragnieniem jest zaistnieć w branży filmowej, reklamowej bądź na rynku modelingowym. Wykonaj pierwszy krok ku wielkiej karierze swojej pociechy. Jeśli Twoje dziecko jest piękne, śmiałe, otwarte na ludzi, jest przebojowe, jest utalentowane aktorsko, muzycznie bądź tanecznie to nie czekaj i załóż mu konto na naszym portalu, a dasz mu szanse by zostać odkrytym. Serdecznie zapraszamy także osoby, które zdobyły już doświadczenia w tej branży. Niesiemy pomoc w rozwoju talentu oraz kariery, nad czym czuwa ekipa specjalistów zajmujących się polskim rynkiem show biznesu. Portal KidModels - zdjęcia dzieci to idealne miejsce, aby odkryć przed światem swoje szczęście, którym jest dziecko. Zapraszamy serdecznie! Pozwól swojemu dziecku zostać zauważonym. Zapraszamy również firmy i niezależnych profesjonalistów, którzy chcieliby podjąć współpracę z nami m.in. agencje reklamowe, firmy producenckie, fotografów, wizażystów, fryzjerów i stylistów.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza fotografia »

  Strona Fotografia przedstawia multum porad dla fotografów doświadczeniem jak i dla amatorów. Każdy z użytkowników może pochwalić się swoimi fotkami oraz zapytać o pomoc. Liczne wątki dotyczące aparatów, dyskusje związane z wyborem najlepszej marki zadowolą nawet najbardziej wybrednego czytelnika. Strona polecana wszystkim, dla których robienie zdjęć jest istotnym elementem w życiu.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog kulinarny »

  Dzisiaj Alicja autorka bloga kulinarnego bezmiksera.pl zaprasza Państwa na roladę z delikatnym kremem z wiśniami. Jest to ciekawy i lekko napisany przepis i instruktaż ze zdjęciami do niego, więc korzystać mogą wszyscy, nawet laicy i początkujący w kuchni. Oprócz tego przepisu są jeszcze dostępne takie rarytasy, jak rogaliki kruche na Boże Narodzenie, keks, sernik czy babka piaskowa. Wszystkie przepisy dostępne są bezterminowo, więc można po nie wracać i traktować stronę jako książkę kucharską z przepisami na różne okazje. Są tu również przepisy na Wielkanoc oraz na Wigilię. Od wyboru do koloru, jak się komu podoba. Znajdą się też propozycje przepisów bezglutenowych oraz bezmięsnych dla wegetarian czy wegan. Ponadto ważną kategorią jest dział przepisy dietetyczne, w którym znajdują się propozycje dla osób szczególnie dbających o zdrowie i z różnymi chorobami.

  Data dodania: 25 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Gdańsk, Iława »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze zdjęciami ślubnymi na blogu gdańskiego fotografa Piotra Znajmieckiego.
  Na blogu ślubnym można zobaczyć nie tylko piękne sesje ślubne nad morzem, ale także nietypowe zdjęcia ślubne z sesji plenerowej lub portretowej.
  Piękne zdjęcia jakie można oglądać na stronie powstają zarówno dzięki dużym umiejętnościom, jak i wysokiej jakości sprzętowi fotograficznemu.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny »

  Wszelka sesja weselna dla mnie to odkrywcza historia. Do fotografii ślubnej zabieram się w sposób niebanalny. Pracuję osobiście, nie angażuję pracowników. Wszelki klient ma pewność, że zdjęcia ślubne zostaną dokonane samodzielnie przeze mnie. Jestem młody, mam znaczące doświadczenie, natomiast fotografia ślubna nie jest to dla mnie rutyna. Ubóstwiam to co robię.
  Fotografuję bez ingerowania w bieg dnia ślubu. Praktykuję nieśmiertelny, autentyczny reportaż weselny. Zdjęcia są zwyczajne, kadry mocne, nie ma ściemniania. Wszyscy czują się bez przymusu.
  Pracuję wiele latek w charakterze fotograf Polkowice i sąsiednie miasta to należący do mnie podstawowy rynek zbytu usług weselnych. Moja propozycja jest elastyczna, dostosowana dla klienta, dobrana do wszelkiej sytuacji.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotoksiążka są ciekawe »

  Fotoalbum to możliwość tworzenia fotoksiążek, które z pewnością kiedyś będą wspaniałą pamiątką, szczególnie dla naszych rodziców czy dziadków. Gdzie stworzyć fotoksiążkę? Przede wszystkim warto zastanowić się, czy jesteśmy w stanie zaprojektować ją sami, czy też wolimy dać to zadanie profesjonalnemu fotografowi. W drugim przypadku usługa z pewnością będzie droższa. Jeśli samodzielnie chcemy podjąć się tego zadania warto wykorzystać dostępne w sieci programy, które najczęściej znajdziemy na stronach internetowych firm, oferujących wykonywanie takich fotoalbumów. Podczas tworzenia naszego fotoalbumu mamy możliwość samodzielnego wyboru, gdzie będą znajdować się konkretne zdjęcia. Kolejnym krokiem jest wybór liczby stron oraz określenie, jaki powinna być stworzona fotoalbum . Więć czemu się zastanawiasz nad tym? Wiadome staje się że fotoksiążkę warto kupić.

  Data dodania: 16 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia przyrody »

  Fotka przyrodnicza to pole fotografii, gdzie niebanalną rolę odgrywa przypadek. Zadaniem tej fotografii jest ukazanie żywych nieoswojonych zwierząt i dzikiej roślinności w ich naturalnym otoczeniu, miejscu bytowania. Zdjęcia to także ukazywanie  geologicznych formacji i wszelkich zjawisk, które nie powstały pod ręką udziale człowieka. Fotografik naturalny ma niesamowitą opcja ukazania całej ferii zjawisk naturalnych od niewielkich owadów aż po gigantyczne góry lodowe. W przypadku tej fotografii nie są pożądane zdjęcia zwierząt więzionych w jakikolwiek tryb, domowych, eksponatów muzealnych, sztucznych kompozycji roślinnych, oprawionych okazów,  akceptowane są tylko małe formy ingerencji w naturalne obiekty przyrody, kiedy w przypadku bocianów jednakowoż płomykówek, które w obdarzony charakterem podejście przystosowują się aż do środowiska, w którym żyją. Najważniejszą sprawą jest aby zapisać w poprzek fotografię cel a naturalne otoczenie. Wskazane jest unikać śladów działalności ludzkiej a jakiejkolwiek manipulacji natomiast cywilizacji, skoro zniesienie ma opisywać samą naturę. Fotografik przyrodniczy ma obowiązek zdawać sobie sprawę, aby każde zdjęcie dzięki niego wykonane powstało w pobliżu wykorzystaniu jego najwyższych umiejętności artystycznych. Fotografie to również cenne genealogia ginących obiektów, w następstwie tego niektórzy wyprawiają się hen, ażeby zdołać dotrzeć na rzadkie obiekty przyrodnicze, krajobrazy. Grunt jest, żeby w trakcie robienia zdjęć cenić faunę tudzież florę i gdy najbardziej uśmierzać swe ślady. Ta zasięg fotografii spośród wielką wrażliwością, prawdą tudzież uczuciem ukazuje otaczający nas Błękitna planeta przyrody.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Reklamowa - Andrzej Jarek Studio »

  Fotografia reklamowa. Zdjęcia produktowe. Andrzej Jarek Studio - Profesjonalny fotograf Katowice. Andrzej Jarek Studio to doświadczenie i nietypowe oko na fotografię. Specjalizujemy się w zdjęciach reklamowych i fotografii produktowej typu "still life" - realizujemy produktowe sesje fotograficzne z przeznaczeniem do promocji oraz kampanii reklamowej firm. Oferujemy także profesjonalne usługi fotograficzne podczas eventów, gal, wesel, ślubów. Pracujemy na nowoczesnych sprzęcie Nikon oraz oświetleniu Elinchrom. Naszą Misją jest dostarczanie najlepszej usługi, najbardziej twórczej i oryginalnej. Ponadto słuchanie potrzeb klienta, praca z klientem gdzie celem jest oryginalny produkt oraz rzetelna fotografia który pomyślnie wpłynie na rozwój firmy naszego klienta a nam samych zagwarantuje jego szczęście.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Wrocław »

  trudno szukać w internecie fotografa, zajmującego się każdą z dziedzin fotografii. Najczęściej jest najwyżej kilka rodzajów fotografii w których czuje się dobrze a pozostałe zna mniej lub wcale. Dlatego tak istotne jest aby w trakcie szukania fotograf ślubny Wrocław trafić na fotografa która ten dział fotografia ślubna Wrocław opanowała perfekcyjnie. Czy to jest łatwe? Nie. Ale na pewno warto szukać biorąc pod uwagę że tylko raz bierzemy ślub a nasze zdjęcia ślubne Wrocławjuż pozostaną na zawsze i nie można ich powtórzyć.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coolpackshots - Fotografia Reklamowa 360 »

  Twórcze i pozytywnie myślące studio zdjęć produktów CoolPackshots przeszkolone ściśle w tworzeniu zdjęć w takiej dziedzinie jak przykładowo: zdjęcia produktów oraz fotografia reklamowa wszelakich przedmiotów, śmiało namawia Państwa do nawiązania współpracy. Wykonamy Tobie sesje zdjęciowe wszelkich produktów jakie posiadasz. Troszczymy się aby produkować możliwie extra jakości produktowe zdjęcia różnych towarów. Prace przykładowe są dostępne w naszej galerii zdjęć. Szczyścimy się nieustającym zadowoleniem naszych kooperantów nie tylko w metropolii warszawskiej, gdyż współpracujemy z firmami w całym kraju! Nie warto robić konkursu zapytań, takich, w których najtańsza oferta to jedyne kryterium. To nie dobre podejście i wiele firm straciło przez to czas i środki finansowe! Wartość wizualna zleconych do wykonania obrazów może znacząco zaważyć na Twoim sukcesie. Mamy swój określony charakterystyczny styl fotografowania, jaki widzisz zapewne w naszych zdjęciach, bowiem jesteśmy twórczy i nie chcemy zlewać się z konkurencją. Gdy potrzebujesz fotografować np. pojazdy, meble, duże inne przedmioty, to w naszym studio zamówisz wykonanie takiej sesji bez jakichkolwiek ograniczeń ponieważ mamy know-how i umiejętności, będąc w branży od 2009 roku i możemy zaarażować dowolną przestrzeń na studio fotograficzne! Ponadto takie sesje dobrze jest zrobić przy pomocy wysoce specjalistycznych średnioformatowych (cyfrowy średni format, 6x6) lustrzanek o rozdzielczości matrycy aż 60 Mega Pikseli. Warto? Warto!

  Data dodania: 03 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna, reklamowa Poznań, Koszalin »

  Wielu fotografów traktuje swoją pracę jako pasję i to jest bardzo ważne. Zdjęcia wykonuję na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem dwóch obszarów Pomorza: Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk, Białogard, Szczecinek, Gdańsk, Stargard Szczeciński oraz stolicy Wielkopolski Poznania. Działam również w miastach Suchy Las, Oborniki, Piła. Każdy z fotografików ślubnych powinien być przygotowany nie tylko od strony teoretycznej, ale dobrze by było gdyby posiadał doświadczenie.Warto pamiętać aby zatrudnić dobrego fotografa, który nie tylko ma znakomity sprzęt, ale również taka praca jest dla niego czymś więcej niż tylko pracą i potrafi wyczuć wymagania klientów.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Poznań »

  Fotograf – bardzo ciekawe i pasjonujące zajęcie. Człowiek ten odzwierciedla wiele momentów w życiu ludziki. Często fotografuje Wesele czy też Ślub. Podczas tych zdarzeń musi szczególnie zwrócić uwagę na wykonywanie fotografie. Wzniosłość wydarzenia sama w sobie nie pozwala na mało precyzyjne podejście do pracy. Zdjęcia Ślubne są jedyną trwałą pamiątką dla dwojga osób które połączył sakrament małżeński. Mowa o namacalnym dowodzeni bo miłość jest wieczna, nie zobrazują jej nawet najlepsze zdjęcia
  Zdjęcia Ślubne w tej dziedzinie szczególnymi umiejętnościami powinien wykazać się fotograf. Jego praca musi odwzorowywać wzniosłość wydarzenia jakim jest Ślub czy odbywające się po nim Wesele. Raczej nikt nie chce powierzać tak ważnego zadania komuś kogo fotografie zamiast być pamiątką, staną się bardziej powodem do wstydu ze względu na złe wykonanie. Każdy kto chce podjąć się pracy w tej dziedzinie musi na to zwracać uwagę, aby ktokolwiek powierzył mu to zadanie. Dobrze więc przemyśleć decyzje.

  Data dodania: 02 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • fotografia ślubna Gdańsk »

  Szukasz specjalisty weselnego? Nasza strona online posiada już przyszykowaną dobrą ofertę fotografa którym jest fotograf ślubny Gdańsk. Jeśli jesteś zaciekawiony zrobieniem fotografii ślubnych jakimi są zdjęcia ślubne Gdańsk rzeczywiście trzeba
  korzystać z usług doświadczonego fotografa. Wykonana fotografia ślubna Gdańsk rzeczywiście będzie miłą pamiątką na bardzo długi czas, jaka przypomni tobie cudowne momenty. Strona wirtualna gwarantuje klientom sposobność zobaczenia portfolio takiego fotografa i jeśli stwierdzimy je za prawidłowe, mamy okazję korzystać z jego usług. Dzięki stronie posiadasz możliwość nawiązania kontaktu z fotografem dzwoniąc pod wskazany adres.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotoobrazy Warszawa »

  Fotoobrazy Warszawa - drukujemy je używając ploterów od znanej i cenionej firmy Epson stosując wysokiej jakości atramenty pigmentowe. Oferujemy również obrazy ze zdjęć Warszawa np. z lotu ptaka, Zamku Królewskiego czy też Starówki. Nasze obrazy są wysokiej jakości, dlatego zapewniamy, że Państwo się nie zawiodą.W naszej ofercie znajdują się również zdjęcia na płótnie warszawa, które świetnie nadadzą się w formie prezentu.

  Chcesz mieć wysokiej jakości fotoobrazy Warszawa? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasze zdjęcia na płótnie Warszawa wykonane są przy wykorzystaniu najlepszych jakościowo materiałów oraz maszyn wysokiej jakości. Zapewniamy obrazy ze zdjęć Warszawa dostępne w wielu różnych wzorach. Nasze obrazy to bardzo dobry pomysł na prezent, który każdego zadowoli.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna gdańsk »

  Pod zaprezentowanym adresem, zostało zamieszczone portfolio pewnego doświadczonego i profesjonalnie działającego fotografa. Wszystkie dostępne na stronie zdjęcia, poddano podziałowi pod kątem stylistyki. W gronie licznych działów, można odszukać profesjonalnej jakości zdjęcia typu ślubnego. Wobec tego, strona jest łatwa do namierzenia w wyszukiwarce, poprzez wpisanie frazy lokalnej fotografia ślubna Olsztyn. Jeśli ktoś szuka nietuzinkowego fotografa na ślub albo też zwyczajnie lubi oglądać oryginalne i świetnie zrealizowane fotografie, musi zweryfikować elementy zawartości pod tym adresem. W przestrzeni serwisu widnieją też informacje do kontaktu, które umożliwiają dotarcie do artysty.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia »


  Blog, na którym zobaczysz wszystkie zdjęcia, których nie ukazały się w prasie i w Internecie. Galerie zdjęć z najważniejszych wydarzeń w kraju i na świecie w najwyższej rozdzielczości. Zdjęcia na których uchwycono ułamek sekundy, której nikt nie zauważył. Interesujące kompozycje, plenery, ludzie, zwierzęta i momenty z życia, których nikt nie widział. Obejrzyj zdjęcia, które zostały odrzucone w prasowej selekcji. Ciesz oko i zachwycaj się najlepszymi ujęciami fotografów pracujących dla największych agencji prasowych i fotograficznych.
   

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin fotograf »

  fotograf+szczecin

  Kreatywna fotografia w Szczecinie - sprawdź/zapytaj o ofertę!

  PRAWDOPODOBNIE Najlepszy fotograf w Szczecinie. www.ddfoto.pl/

  zdjęcia na blogi - tanie zdjęcia do wykorzystania na własnych stronach internetowych/blogach

  zdjęcia dla firm i instytucji - ciekawe pomysły, szybka, profesjonalna realizacja zleceń

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Na zawsze razem »

  Chcecie, by szczególne dla Was chwile były utrwalone w piękny sposób na fotografiach zapraszam do skorzystania z usług: reportaży, plenerów czy sesji narzeczeńskich . Ręczę dobrą jakość zdjęć dzięki wieloletnim doświadczeniom oraz innowacyjnemu sprzętowi. Fotografią zajmuję się zawodowo od wielu lat i stała się ona moim zainteresowaniem, które nieustannie rozwijam i dążę do perfekcji. Moją specjalnością jest fotografowanie ślubów Białystok ludzi w najważniejszych dla nich chwilach życia. Staram się realizować pomysły spersonalizowane, do konkretnego zadania. Nie unikam klientów zarówno klasycznych jak i pełnych niespodziewanych szaleństw. W fotografii ślubnej skupiam się na emocjach każdego uczestnika tego szczególnego dnia.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Bielsko »

  Chcesz odszukać dla siebie właściwego i wykwalifikowanego fotografa? Musisz wiedzieć, że nasza fotografia ślubna Bielsko ? jest profesjonalna dzięki doskonałemu specjaliście który wykonuje ją za pomocą właściwego sprzętu fotograficznego. Taka fotografia jest wykonywana na terenie całego kraju, dzięki czemu bez przeszkód każdy odnajdzie dla siebie doświadczonego z pasją fotografa który przygotuje tobie fotografie ? tylko dobre jakościowo. Przedstawiamy wam niskie ceny, lecz przede wszystkim bardzo atrakcyjne warunki współpracy z których to faktycznie warto jest skorzystać. Nie czekaj więc tylko pozwól sobie na korzystnie z naszych propozycji ? a z pewnością będziesz z nich zadowolony!

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry fotograf ślubny z Warszawy »

  Szukasz fotografa z prawdziwego zdarzenia. Jeżeli tak to nie mogłeś trafić lepiej. Acfoto to fotografia ślubna z Warszawy oraz okolic. Od zawsze fotografia była naszą wielką pasją, która nieustannie się pogłębia. Wszystkie zdjęcia wymaga ogromnego zaangażowania i pracy, którą wieńczy wspaniała pamiątka na całe życie. Nasza podstawowy zakres działań to fotografia ślubna warszawa, ale bardzo chętnie też przyjmujemy zlecenia z pobliskich okolic. Jeżeli tylko pragniesz na zawsze w wyjątkowy sposób uwieńczyć najważniejszą chwilę w swoim życiu to bez wątpienia zajrzyj na www.acfoto.pl i skorzystaj z oferowanych przez nas usług. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie i staramy się aby było wyjątkowe i niepowtarzalne. Oprócz fotografią ślubną chętnie podejmujemy się fotografowaniu różnych imprez okolicznościowych takich jak np. komunie, chrzty, imprezy firmowe, jubileusze itp. Bardzo gorąco zapraszamy do naszego studia, gwarantujemy pełną satysfakcję, radość, uśmiech i wspomnienie na całe życie. Zapraszamy i polecamy!

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja wesel »

  Jesteś zainteresowany przygotowaniem ślubu? Powinieneś skorzystać z pomocy katalogu ślubnego który znajdziesz na prezentowanej stronie online. Usługi ślubne z jakich masz możliwość skorzystać dotyczą bardzo szerokiego zakresu usług, jak choćby takich jak pomoc w wyborze bielizny jaką jest bielizna ślubna, lub także pomoc w doborze prezentów. Prezenty ślubne na pewno pozwolą nam na przypomnienie takiej wzruszającej dla nas chwili. Posiadamy możliwość skorzystania z takiej organizacji jaką jest organizacja wesel, która jest korzystna dla większości par. Fotografia ślubna faktycznie pozostanie naszą pamiątką tak samo jak i prezenty ślubne. Zapoznaj się więc z prezentowaną stroną online już teraz, a faktycznie wyszukasz na niej nie tylko dobrze naszykowane porady lecz i także dobre możliwości z odpowiednimi warunkami, które na pewno spełnią wasze oczekiwania!

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Wałbrzych »

  Zajrzyj na stronę foto fachowego atelier fotograficznego. Jesteśmy jednostką z legendą. Fotografujemy od wielu lat. Pstrykał nasz dziadzio, pstrykamy my. Absorbujemy się jakimkolwiek sposobem zdjęć. Pracujemy dla potrzeb firm i jednostek prywatnych. Mamy szerokie studio zdjęć. Mamy konieczny sprzęt. Ciągle uczymy naszych wykonawców. Sporo naszych fotografików to jednostki z zapałem i wykształceniem. Fotograf Legnica to nasza przewodnia aktywność.
  Nasze atelier jest otwarte codziennie dla interesantów. Podejmujemy angaże mailowe i telefoniczne.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »

Fotografia - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia