Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Audyt Oprogramowania

Audyt Oprogramowania Audyt informatyczny to czasochłonne i kosztowne zadanie jakie stawiane jest przed każdą firmą wyposażoną w
dużą ilość stanowisk komputerowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i
sprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter
zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza się
tylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na monitorowanie sieci komputerowej.
Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowania
czasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędzi
usprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).
Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Szczegóły strony www.lancenter.pl:

Podlinkuj stronę www.lancenter.pl:

Audyt Oprogramowania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • HelpDesk »

  LanCenter Helpdesk szybki oraz bardzo intuicyjny system do rejestracji i zgłaszania problemów serwisowych. Nadzór kluczowych elementów w firmie, ewidencja wszystki zgłoszeń umożliwia szybką klasyfikację problemu oraz rozwiązywanie ich efektywniej.PlikCenter producent urządzeń szyfrowanych USB. LanCenterProtectUSB to pendrive oraz program, który błyskawicznie szyfruje wszystkie dane zapisywane na zewnętrznych nośnikach danych. Mocny algorytm szyfrowania AES256 zapobiega odszyfrowaniu cennych danych w momencie zgubienia lub nieautoryzowanego użytkowania.Zasada działania urządzenia oraz programu jest bardzo przyjemna i prosta. Użytkownik, aby odszyfrować dane musi podać hasło. Tylko administrator ma uprawnienia do zmiany hasła.Gdy użytkownik wpisze poprawne hasła dostępu następuje automatyczne odszyfrowanie nośnika, a w systemie operacyjnym nastąpi podmontowanie nowego dysku. Po zakończeniu pracy dane zostaną ponownie zaszyfrowane. Dane są bezpieczne i zabezpieczone przed niepowołanym dostępem.Kolejnym flagowym produktem firmy PlikCenter jest LanCenter.System przeprowadza w sposób automatyczny Audyt Informatyczny.Precyzyjne skanowanie posiadanego w komputerze oprogramowania. Monitoring użytkowników nadzoruje wszystkie wykonywane operacje na komputerach.Kody Kreskowe generowane automatycznie umożliwiają szybką identyfikację sprzętu lub oprogramowania.Blokada USB zapewnia ochronę przed nieautoryzowanymi podpięciami zewnętrznych nośników danych.Kontrola komputera umożliwia zdalne zarządzanie komputerem przy pomocy zdalnego pulpitu oraz monitorowanie wykorzystywanych zasobów. LanCenter to profesjonalny system do zarządzania infrastrukturą informatyczną.Audyt Oprogramowaniazapewnia przeprowadzenie profesjonalnej ewidencji sprzętu oraz oprogramowania.Zachęcamy do odwiedzenia strony www.plikcenter.pl

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt bezpieczeństwa, Analiza Powłamaniowa CXSecurity »

  CXSecurity świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa internetowego. Naszą domeną jest przede wszystkim audyt bezpieczeństwa, analiza po-włamaniowa aplikacji webowych. Audyt Bezpieczeństwa PHP, składa się z dwóch faz. Automatyzacja testowania czyli fuzzing, pozwala skutecznie zniwelować znaczącą ilość podatności. Ręczna analiza kodu przez doświadczonych testerów, pozwala wykryć bardziej złożone podatności. Profesjonalizm i doświadczenie przede wszystkim.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obieg dokumentów w firmie »

  Sharepiont24.pl proponuje nowatorskie pomysły w charakterze zakładania Intranetu oraz modyfikowania go osobliwie pod kontem działalności konkretnych przedsiębiorstw. To rozwiązanie zezwala na efektywny cyrkulację dokumentów, ich gromadzenie i stosowanie. Dzięki wygodnemu podziałowi na strony także działy, oraz przedstawieniu kalendarzy zagadnień w celu każdego pracownika intensyfikuje się dodatkowo workflow - oznacza to sprawny przepływ roboty. Wdrożenia SharePoint dopuszczają na jeszcze lepsze dysponowanie przedsiębiorstwem a na praktyczną i działającą komunikację pomiędzy pracownikami i poszczególnymi działami firmy. SharePoint to oryginalne rozwiązania dla twojej działalności.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasowanie Dysku, Kasowanie Dysków »

  Masa przedsiębiorstw usuwa lub wymienia sprzęt komputerowy razem z dyskami twardymi na których znajdują sie cenne dane np: finansowe, osobowe, autorskie. Zazwyczaj owe urządzenia przekazywane są do utylizacji firmom, które rozbijają sprzęt poprzez miażdżenie. Niestety taki sposób w żaden sposób nie umożliwia zabezpieczenia i usunięcia danych z nośników magnetycznych. Tak unicestwione dyski czy taśmy można w przyszłości wykorzystać do odczytania z nich konfidencjonalnych danych, co w konsekwencji może przyczynić się do wycieku bardzo znaczących danych objętych tajemicą do niepowołanych osob trzecich.Świadczona przez nas usługa utylizacji nośników magnetycznych polega na zupełnym skasowaniu nośnika w sposób uniemożliwiający jego powtórne uruchomienie oraz odczyt znajdujących się na nim danych. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesny sprzęt znakomitej niemieckiej firmy Intimus Crypto, specjalizującej się w produkcji urządzeń do demagnetyzacji nośników magnetycznych. Po wykonaniu usługi kontrahent dostaje specjalny dokument - kartę zdaniakas odpadów.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt IT Warszawa »

  Wi-Tech gwarantuje kompleksową obsługę informatyczną dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługujemy klientów na terenie Warszawy i okolic oraz w innych miastach Polski. Oferujemy usługi na bazie stałych umów serwisowych oraz pojedynczych zleceń.
  Nasze usługi informatyczne dostosowane są w pełni do indywidualnych pragnień klientów.
  Oferta:
  ? Audyt oprogramowania i sprzętu
  ? Audyt zabezpieczeń IT
  ? Pomoc przy zakupie nowego sprzętu i oprogramowania
  ? Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
  ? Wdrożenia Google Apps
  ? Administracja sieciami LAN, WAN, Intranet
  Nie zwlekaj ? zapoznaj się z naszą ofertą!

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy do pozycjonowania »

  Na stronie macie możliwość pobrać narzędzia do SEO - SEO które ułatwią wam reklamowanie witryn w internecie
  Seo jest procesem optymalizacji treści i budowy strony pod kątem ścisłego dostarczania informacji danemu internaucie. Usługi SEO witryn polegją na uzyskaniu najwyższego miejsca w wynikach wyszukiwania,
  w konkretnych wyszukiwarkach internetowych, tych najgłówniejszych dla określonych słów kluczowych. Słowa kluczowe tak zwane frazy kluczowe związane są z tematyką pozycjonowanej strony w internecie.
  Wysokie miejsce w wynikach wyszukiwarek internetowych, to proces długotrwały, a promocja strony wymaga dogłębnej znajomości internetu, zrozumienia mechanizmów wyszukiwarek internetowych,
  analizy danych ze statystyk. Dzisiaj jest możliwośćpowiedzieć, że jeżeli firmy nie ma wśród 10 wyników wyszukiwania w danej wyszukiwarce, to tak jakby nie było jej w ogóle. Firmy z branży seo ? oferują swoim klientom przede wszystkim pozycjonowaniestron, optymalizację treści oraz struktury strony internetowej pod kątem ścisłego dostarczania informacji internaucie i
  ? w efekcie ? zapewniamy wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Jakość usług związanych z pozycjonowaniem witryn potwierdzają opinie klientów oraz pozycje firmy która zajmuje się pozycjonowaniem na najważniejsze dla niej słówka takie jak SEO, usługi SEO, pozycjonowanieitp.
  Każda firma zajmująca się pozycjonowaniem, umie spowodować, że nasza działalność pojawi się w pierwszych dziesięciu wynikach wyszukiwania w danej wyszukiwarce.
  Wejdź też na naszą stronę firmową i pobierz Narzędzia seo które ułatwią ci pozycjonowanie

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • wirtualizacja serwerów »

  Jednostka działa na Europejskim rynku od ponad 20 lat. Od lat zgrupowani jesteśmy z największymi jednostkami funkcjonującymi na rynku Polskim m.in. z grupą Towarzystw Ubezpieczeniowych. Działamy w branży IT, specjalizujemy się w planowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla firm, które opierają się o nowoczesny projekt Clud Computing np. firmy IBM czy Microsoft. Nasze doświadczenie w tym obrębie weryfikuje coraz większe grono usatysfakcjonowanych odbiorców. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji dla swojej firmy. Dotychczasowe doświadczenie pozwoliło wypracować nam własne metody co pozwala na osiągnięcie określonych celów założonych przez naszych klientów i nas. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki laserowe firmy hp »

  Firma MMTech zajmuje się świadczeniem usług z zakresu IT. Jednym z głównych celów naszej aktywności jest optymalizacja środowiska wydruku. Po wykonaniu pełnego audytu środowiska IT wprowadzimy zmiany, które pozwolą uratować Twoje pieniądze i czas.

  Pomożemy Ci w doborze najlepszego sprzętu biurowego: drukarki laserowe, skanery, laptopy, komputery. Naszą specjalnością są zwłaszcza drukarki laserowe. Dysponujemy wiedzą o tym jak funkcjonują te urządzenia i potrafimy je należycie dobrać i skonfigurować. Każda firma powinna wykonywać pracę na urządzeniach biurowych adekwatnych do profilu prowadzonej działalności. Dzięki takiemu podejściu uchronisz firmę od generowania zbędnych wydatków.

  Wykonamy optymalizację wszystkich Twoich zasobów i urządzeń takich jak drukarki, urządzenia skanujące, komputery, laptopy, serwery. Oferujemy także serwis urządzeń jak i również materiały eksploatacyjne jak np. tonery. Dostarczamy wszechstronną usługę w ramach optymalizacji środowiska IT. Dzięki temu możesz mieć 100% pewność, że prace biurowe są efektywne i w pełni optymalne.

  Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • serwis sprzętu komputerowego Białystok »

  Jesteśmy jednym z bardziej wiodących przedsiębiorstw w branży biurowo-serwisowej istniejącym na rynku od 1991 roku. Posiadamy bez liku różnych certyfikatów, które świadczą o jakości wykonywanych przez nas usług. Nasza oferta obejmuje jak też takie towary jak materiały eksploatacyjne, pieczątki, oprawę dokumentów, urządzenia biurowe, koperty, zeszyty a także co niemiara innych towarów. Każdy z artykułów znajdujących się w naszej ofercie stoi na najwyższym poziomie. Ceny produktów, które dostarczamy są dostosowane do ich jakości a oprócz tego z całą pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Co więcej w przypadku większych zakupów jesteśmy w stanie zawarować platforma bardzo atrakcyjnych rabatów. Zakupy lub skorzystanie z naszych usług dla każdego zawsze jest bardzo udane. Namawiamy serdecznie.

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Team Prevent Poland - Usługi Informatyczne »

  Firma Team Prevent Poland z Pszczyny zapewnia generalne wsparcie firm, dzięki czemu jest chętnie wybieranym partnerem świadczącym nowoczesne i kompleksowe usługi dla właścicieli wszystkich firm niezależnie od prowadzonej działalności oraz liczby zatrudnionego personelu. W ofercie m. in. usługi informatyczne, które obejmują tworzenie oprogramowania dedykowanego, projektowanie wraz z budową sieci i serwerowni a także kompleksowe wsparcie techniczne. Zakres usług informatycznych obejmuje także nowoczesne systemy monitoringu wraz z rozwiązaniami z zakresu zabezpieczeń. Kadra specjalistów Team Prevent składa się z inżynierów, technologów, specjalistów ds. ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz medycyny pracy i ergonomii, którzy dzięki swojemu doświadczeniu gwarantują obsługę na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 04 09 2018 · szczegóły wpisu »