Angielski Online


Adresy IP Podkategoria: Adresy IP

 • Sprawdź swoje ip »

  Numer ip jest to 32 bit adres bazujący na protokole ip. Każdy laptop mający dostęp do sieci Internet posiada adres. Adres zwykle zapisany jest w postaci 4 liczb z zakresu zero-dwieście pięćdziesiąt pięć oddzielonych kropkami, np. 89.44.246.24. Dużo osób niestety nie zna swojego ip. Warto to nadrobić odwiedzając nową stronę http://myip.superplatyna.com/. Nie ma potrzeby robić coś, żeby poznać informacje o jakie nam chodzi. mój adres ip moje ip my ip

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szpieg komputerowy keyloggery »

  Keyloggery monitorują informacje wpisywane przez użytkownika jak historia wizytowanych stron, otwierane programy, a również hasła do poczty e-mail czy komunikatorów internetowych. Chociaż Keylogger ma służyć użytkownikom, to wielokrotnie wykorzystywany jest jako szpieg komputerowy, przez co keyloggery to programy dla poważnych użytkowników komputerów.

  Keylogger to w inny sposób szpieg komputerowy, który zapisuje operacje wykonywane przez użytkownika w systemie operacyjnym. Najczęściej jest to Microsoft Windows, dlatego, że ten system jest najsławniejszym produktem tego rodzaju na rynku.

  Szpieg komputerowy ? pod tą nazwa chowa się oprogramowanie przy pomocy, którego śledzimy operacje dokonywane w naszym komputerze, w systemie operacyjnym, którym zapewne jest Microsoft Windows.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internet Przecław »

  Ofertę stałego, szerokopasmowego dostępu do sieci internet kierujemy do osób indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych oraz firm mieszczących się na terenie miasta Szczecin i okolic. Nasz zespół tworzą doświadczeni pracownicy, specjaliści w swojej dziedzinie. Nasze przedsiębiorstwo istnieje w branży już więcej niż dziesięć lat. W trakcie tego okresu zaufało nam wielu klientów. Klienci naszej firmy często polecali nas innym ludziom, co mówi o dużej jakości naszej firmy. Posiadamy elastyczną ofertę, pozwalającą na dostosowanie się do wielu potrzeb klienta. Naszym nowym klientom możemy zaproponować:
  - błyskawiczny dostęp do sieci,
  - pomoc całodobową,
  - dostęp do sieci bez ograniczeń danych,
  . Zapraszamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy, która jest dostępna na naszej stronie internetowej. Wybierając digitalnet stawiasz na jakość usług. Zapewniamy najniższy na rynku stosunek jakości do ceny.Serdecznie zapraszamy wszystkich do skontaktowania sięz nami!

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »

Adresy IP - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adresy IP