Angielski Online


Koty Podkategoria: Koty

 • Karma dla kota »

  Koty to stworzenia, które potrzebują różnorodnego pokarmu już od pierwszych tygodni życia. W innym wypadku może im brakować odpowiednich do życia składników. Ilość i rodzaj pożywienia zależne są od wieku, wielkości, trybu życia oraz stanu zdrowia zwierzęcia. Dlatego w żadnym razie nie można karmić go resztkami jedzenia, które sami spożywamy. Koty to mięsożercy, więc powinny spożywać dużo produktów pochodzenia zwierzęcego. Jeżeli decydujesz się na kamienie kota karmą suchą musisz pamiętać o zawsze pełnej świeżej wody misce. Wszystkie karmy dla kota oraz inne akcesoria dla Twojego pupila możesz kupić w Crazy World Pets. Sklep Zoologiczny zaprasza na Marywilską 44 H-131 w Warszawie lub do dyspozycji państwa zostaje internetowy sklep zoologiczny.

  Data dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie Kota »

  Dla każdego miłośnika domowych zwierzaków, zdrowie kota jest jedną z ważniejszych kwestii. Żeby o nie odpowiednio zadbać, najlepiej zaopatrzyć się w stosowne preparaty dla psa. Firma Sanopet proponuje pierwszy na globie nutraceutyk dla zwierzaków - Sanopet Omega3 wyróżniający się najwyższą koncentracją Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych. Specyfik charakteryzuje się bardzo dobrą przyswajalnością, a także wspaniałym działaniem na układ nerwowy, wzrok, skórę i sierść, serce, układ krążenia, narządy ruchu oraz układ pokarmowy. Zapraszamy do zakupów w Sklepie Online Sanopet Laboratorium.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin Weterynarz »

  - Jacek Ostaszewski - specjalista chorób psów i kotów

  Lecznica Weterynaryjna/Gabinet Weterynaryjny lekarza weterynarii Jacka Ostaszewskiego mieści się w Szczecinie przy ul. Bagiennej 36C.

  Lecznica weterynaryjna lek. wet Jacek Ostaszewski w Szczecinie.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • vetos-farma - zwierzęta - witaminy »

  Jesteśmy firmą farmaceutyczną, która swoją siedzibę ma na Dolnym Śląsku. Historia naszej spółki sięga 1990 roku. Przez te lata wysoce rozwinęliśmy naszą aktywność a także dziś skupiamy się na weterynarii, badaniach laboratoryjnych, farmacji oraz dodatkowo stomatologii. By zapewnić naszym kontrahentom najwyższy standard usług bez przerwy się rozwijamy, a oprócz tego dążymy do poprawy jakości realizowanych przez nas zadań. Mamy 26 różnego rodzaju znaków towarowych. W naszym sklepie można zakupić preparaty dezynfekcyjne, preparaty pielęgnacyjne, towary witaminowe, druki i dodatkowo dużo innych towarów. Nasza oferta jest niezwykle bogata i dodatkowo każdy oczywiście znajdzie w niej szczyptę dla siebie. Zachęcamy do zakupów w naszej spółce. Nasza hurtownia oferuje korzystne ceny oraz atrakcyjny program lojalnościowy.

  Data dodania: 13 12 2015 · szczegóły wpisu »

Koty - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Koty