Angielski Online


Kalendarium Podkategoria: Kalendarium

 • korepetycje Kraków - matematyka angielski niemiecki »

  korepetycje Kraków tu znajdziesz korepetytorów z miasta Krakowa. Możesz dodawać ogłoszenie z korepetycjami. Tu wyszukasz korepetycje dla Siebie, dla Swojego dziecka.Zobacz Sam korepetycje Kraków Także istnieje możliwość aby nauczyciele mogli dodawać swoje korepetycje do bazy korepetytorów w Krakowie. Taki wpis na stron umożliwia na dotarcie do rzeszy studentów osób którzy chcą uczyć się. Kursy skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, Kursy również można znaleźć z prawie każdego przedmiotu, w każdym mieście. Kursy z przedmiotów takich jak: matematyka, język niemiecki, fizyka, W.O.S i wiele innych.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesje świata »

  Nie sposób jest ogarnąć ile na świecie jest zawodów (profesji). Wraz z przemijaniem epok historycznych następowała i wciąż następuje ewolucja w wykonywanych zajęciach przez ludzi. W dawnych czasach czym innym zajmował się przeciętny człowiek, a czym innym obecnie w erze komputerów. Rozwój cywilizacyjny dokonuje zmian w strukturze profesji, jakie ludzie wykonują. Pojawiają się nowe zawody, inne wymierają. Serwis próbuje przyjrzeć się temu tematowi, obserwując zawody historyczne jak i te aktualne.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • modele żaglowców sprzedaż »

  Dzięki pomocy kapitana Krzysztofa Baranowskiego, Telewizja Polska podjęła decyzję o sfinansowaniu budowy nowego szkolnego żaglowca. Projekt barkentyny POGORIA wykonał polski konstruktor, a jednocześnie kapitan jachtowy, zdobywca przylądka Horn, inżynier Zugmunt Choreń. Niedługo potem zaprojektował swój drugi jacht- DAR MŁODZIEŻY. POGORIA miała się trzymać ostro do wiatru i rozwijać dużą prędkość. Cel udało się osiągnąć. POGORIA zapoczątkowała serię niemal bliźniaczych żaglowców. W 1982 roku zwodowano statek szkolny polskiej marynarki wojennej ISKRA, a dwa lata później bułgarską jednostkę szkolną KALIAKRA - obydwa z ożaglowaniem typu barkentyna. W 1985 roku powstał statek badawczy Polskiej Akademii Nauk OCEANIA, z podobnym kadłubem lecz z eksperymentalnym ożaglowaniem parawanowym. Przez kilka lat POGORIA realizowała opracowany w Polsce program Szkoła pod Żaglami, przeznaczony dla uczniów szkół średnich, polegający na łączeniu normalnych lekcji z nauczaniem sztuki żeglarskiej. Trasa tego długiego rejsu prowadziła z Morza Śródziemnego przez Kanał Sueski na Morze Czerwone, następnie do Bombaju i Kolombo, potem przez Ocean Indujski na Seszele, a stamtąd do Kapsztadu i dalej, wzdłuż zachodniego wybrzeża Afryki.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »

Kalendarium - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kalendarium

korepetytorzy (1), korepetycje (4), reje (1), matematyka (3), wos (1), współczesne (1), Infostyl (3), ginące (1), fizyka (1), geografia (1), korki (1), mostek (1), chemia (2), angielski (1), nauczyciele (1), polski (1), język (1), (28), maszt (1), kurs (1), niemiecki (3), zawody świata (1), ogłoszenie (2), profesje (1)